Uitverkoop
Met unieke 'niet-verbonden' middel zorgt de nieuwe 226 korte mouw race voor een snellere wissel en gemakkelijkere toilet onderbrekingen door de volledige rits.
Verhoogde aerodynamica door korte mouwen en nieuwe generatie Stretchskin materiaal maar ook verbeterde spierondersteuning.
Het lichaam blijft wordt koel gehouden door het Vapour-cool materiaal.
Als laatste uitgevoerd met Orca's Tri tech zeem, 2-8mm padding zorgt voor het beste comfort tijdens alle onderdelen.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Orca 226 Kompress race trisuit korte mouw zwart/wit heren
Stetchskin next generation zorgt voor een verbeterde aansluiting op het lichaam en zal voelen als een tweede huid. Verbeterde spierondersteuning, aerodyanamica met een uitstekende adembaarheid. Toegepast op de benen, zijpanelen en schouderpanelen voor snelle opdroging en goede UV bescherming.
VapourCool met UPF50+ zon bescherming maakt gebruik van nano-crystal technologie om ervoor te zorgen dat het lichaam koel blijft tijdens intensieve inspanningen. Ook zorgt deze stof voor snelle afvoer van transpiratie onder de armen en op de zijpanelen van het suit.
Open middel door het gebruik van een volledige rits zorgt ervoor dat het trisuit sneller aan/uitgetrokken kan worden. Tevens maakt het onderbrekingen voor de toilet gemakkelijker en sneller.
Tri-tech zeem met 2-8mm gevormde, gesneden raden geeft deze zeem een een 110kg dichtheid. Deze PU foam zeem is gekalibreerd en speciaal ontworpen voor de triathleet om tijdens alle onderdelen specifiek te bewegen. Zeer fijne padding met snelle opdroging en vermijding van irritaties!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
50% Korting
BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0
(0219006-101)
Het BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.
€159,95
€79,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
16% Korting
Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw zwart/wit heren
(MP11..00)
Het Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.
€179,-
€149,95Je bespaart €29,05 (incl. BTW)
12% Korting
BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/wit heren
(0224007-201)
Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.
€148,95
€129,95Je bespaart €19,- (incl. BTW)
26% Korting
Castelli free sanremo 3 suit short sleeve wit heren
(8625083-101)
De Castelli free sanremo 3 suit short sleeve is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli in 2014 als pionier het eerste korte-mouwen triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde mouw- en schouderontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.
€230,-
€169,95Je bespaart €60,05 (incl. BTW)
20% Korting
2XU Light Speed React Sleeved Trisuit Black/White heren
(MT7393D-BLK/WHT)
Ontdek de 2XU Light Speed React Sleeved Trisuit ontwikkeld met inzichten uit tests met onze elite-ambassadeurs en onderzoek naar skinsuits van de Tour de France, biedt de Light Speed React Trisuit uitzonderlijke aerodynamica, geavanceerde koelingstechnologie en ongeëvenaarde spierstabilisatie. De ultieme keuze voor langeafstandsraces.
€349,99
€279,95Je bespaart €70,04 (incl. BTW)
33% Korting
Castelli Elite Speed suit mouwloos zwart heren
(8622093-010)
Dit Castelli Elite Speed suit is het snelste speed suit van Castelli ooit.
Het geheim schuilt in Castelli's uniek ontworpen geweven stretchstof.
In plaats van verschillende stoffen voor verschillende functies aan elkaar te stikken, veranderen we in feite de textuur en het prestatievermogen van de stof op de gebieden waar ze verschillende functies moet vervullen.
Dit is het meest evident bij de beenopening, waar een elastische gripper wordt geweven in de binnenkant van de stof om de pijp op zijn plaats te houden, terwijl de rest van de broekspijp glad is voor snelheid in het water.
Dankzij deze techniek kan het onderste gedeelte van het pak uit één enkel stuk stof worden vervaardigd.
En het pak blijkt ook erg snel op de fiets te zijn tijdens tests in de windtunnel.
Er een andere stof aangebracht voor de borst en de rug die koeler blijft en het vocht afvoert.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€299,95
€199,95Je bespaart €100,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Orca 226 kompress race trisuit korte mouw zwart/wit heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.