Orca 226 Kompress Race trisuit zwart/groen heren 2015  DVD065 Uitverkoop

Orca 226 Kompress Race trisuit zwart/groen heren 2015

DVD065 | Schrijf de eerste review! 20277 20277 8427011183287

Het Orca 226 Kompress Race trisuit zwart/groen heren 2015 werkt net zo hard als jij, met zijn slimme mix van prestatie, comfort en de nieuwste technologieën.

Dit suit geeft uitstekende steun aan de spieren door compressie, terwijl hij ook vermoeidheid en spieroscillatie tegen gaat.

Uitgevoerd met Orca's 4mm italiaanse Tri-Tech zeem +3mm perforatie voor een uitstekende bescherming tijdens de lange ritten maar niet-in-de-weg-zittend voor het lopen!


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 3-7 werkdagen

€139,-

115 €115,-

Je bespaart €24,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Orca 226 Kompress Race trisuit zwart/groen heren 2015

Het Orca 226 Kompress Race Suit werkt net zo hard als jij, met zijn slimme mix van prestatie, comfort en de nieuwste technologieën. Dit suit geeft uitstekende steun aan de spieren door compressie, terwijl hij ook vermoeidheid en spieroscillatie tegen gaat. Uitgevoerd met Orca's 4mm italiaanse Tri-Tech zeem +3mm perforatie voor een uitstekende bescherming tijdens de lange ritten maar niet-in-de-weg-zittend voor het lopen!

LIGHTGEWICHT
145 gram StretchSkn tof op de benen, schouders en zij stukken zorgen voor een snelle opdroging van het trisuit, goede zweet afname en een zeer goede aerodynamica op de fiets.

NATUURLIJKE VERKOELING
Vapour cool gebruikt nano-crystal technieken om het lichaam koel te houden tijdens intensieve inspanning. Tevens zorgt het voor en zeer snelle opdroging op de voorste panelen van het bovenste deel van het trisuit.

OPBERVAKKEN
Twee bedekte achterzakken die gecentreerd op de onderrug zijn geplaatst geven je genoeg ruimte om voldoende voeding mee te nemen. Stevige achterzakken die goed bereikbaar zijn en niet schudden tijdens het hardlopen.

SUPREME COMFORT
4mm Italiaanse Tri-Tech zeem met 120kg dichtheid en 3mm perforatie zorgt voor een ultiem comfort op de fiets bedoelt voor de lange afstand! Gecombineerd met een DryFast systeem dat voor een goede zweetafname zorgt en snel opdroogt.

COMPRESSION
Een gewoven stoffe construcite biedt goede kompressie eigenschappen die voor een goede spier ondersteuning zorgen en vermoeidheid van de spieren op de lange afstand voorkomen.

Eigenschappen:
- Panelen van de nieuwste Tri-Enduro tricot mesh stof worden gebruikt over de achterkant van de 226 kleding, voor hogere niveaus van beademening en vochtabsorbering. Het hoge spandex gehalte zorgt voor een betere stretch, flexibiliteit en behoudt van het kledingstuk. Terwijl het polyester voor een verbeterde mesh zorgt en een soepele/zachte ligging op de huid.
- De ultra lichtgewicht StretchSkn four way stretch stof gebruikt in de 226 kleding is op de plekken geplaatst waar aerodynamica noodzakelijk is. Deze multi gefacetteerde geweven stof biedt tevens goede compressie eigenschappen waaronder spier ondersteuning en een langzamer tempo van vermoeidheid in het lichaam.
- Orca's nieuwe Vapour Cool stof gebruikt nanokristallen geïntegreerd in de vezel om op een natuurlijke wijze de warmte van het lichaam los te laten en voor een goede lichaams verkoeling te zorgen. De doorsnijdende garen constructie verbetert vochtafvoer en droogt zeer snel. Deze zeer ademende stof bevat ook zilverionen die antibacteriëleel en ontgeurend zijn, en anti-allergie zijn, waardoor het ideaal is voor een langere afstand.

Specificaties
  • Merken Orca
  • Rits Rits voorkant
  • Geslacht Heren
  • Categorie Orca triathlon 2015
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli free sanremo 3 suit short sleeve wit heren 10% Korting Castelli free sanremo 3 suit short sleeve wit heren (8625083-101)

De Castelli free sanremo 3 suit short sleeve is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli in 2014 als pionier het eerste korte-mouwen triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde mouw- en schouderontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€230,-

€204,95

  Je bespaart €25,05 (incl. BTW)

2XU Core Trisuit Azure Blue/Midnight heren 20% Korting 2XU Core Trisuit Azure Blue/Midnight heren (MT7398D-AZB/MDN)

Met het 2XU Core trisuit mouwloos kun je alles geven tijdens wedstrijden en trainingen. Dankzij de goed aansluitende en rekbare materialen kan huidirritatie worden voorkomen. Het pak past zich perfect aan je lichaam aan. De ergonomische broekzeem biedt ook veel comfort op de fiets.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€169,99

€135,95

  Je bespaart €34,04 (incl. BTW)

BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 heren zwart 43% Korting BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 heren zwart (0219006-2022-010)

Het BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€159,95

€89,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Castelli Elite Speed suit mouwloos zwart heren 20% Korting Castelli Elite Speed suit mouwloos zwart heren (8622093-010)

Dit Castelli Elite Speed suit is het snelste speed suit van Castelli ooit. Het geheim schuilt in Castelli's uniek ontworpen geweven stretchstof. In plaats van verschillende stoffen voor verschillende functies aan elkaar te stikken, veranderen we in feite de textuur en het prestatievermogen van de stof op de gebieden waar ze verschillende functies moet vervullen. Dit is het meest evident bij de beenopening, waar een elastische gripper wordt geweven in de binnenkant van de stof om de pijp op zijn plaats te houden, terwijl de rest van de broekspijp glad is voor snelheid in het water. Dankzij deze techniek kan het onderste gedeelte van het pak uit één enkel stuk stof worden vervaardigd. En het pak blijkt ook erg snel op de fiets te zijn tijdens tests in de windtunnel. Er een andere stof aangebracht voor de borst en de rug die koeler blijft en het vocht afvoert.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€299,95

€239,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Sailfish Trisuit perform 1 mouwloos dark blue heren 15% Korting Sailfish Trisuit perform 1 mouwloos dark blue heren (G10185C35)

Ontdek de Sailfish Trisuit perform 1 mouwloos Voor pure prestaties in elke discipline. De Sailfish Trisuit Perform 1 Mouwloos is ontworpen voor triatleten die het maximale uit hun prestaties willen halen. Deze hoogwaardige trisuit combineert comfort, functionaliteit en bewegingsvrijheid – perfect voor zowel trainingen als wedstrijden op korte en middellange afstanden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€224,95

€189,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Zone3 Activate plus korte mouw trisuit neon/zwart heren 10% Korting Zone3 Activate plus korte mouw trisuit neon/zwart heren (TS25MACTP117)

De Zone3 Activate+ Short Sleeve Trisuit Duurzaamheid, Comfort & Prestaties. De Activate+ Short Sleeve Trisuit biedt een duurzame upgrade binnen de populaire Activate-serie en combineert betaalbaarheid, prestaties en milieuvriendelijke materialen. Ontworpen voor triatleten van elk niveau, levert deze trisuit ademend comfort, betrouwbare duurzaamheid en functionele details voor zowel training als wedstrijddagen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€170,-

€152,95

  Je bespaart €17,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Orca 226 Kompress Race trisuit zwart/groen heren 2015

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.