Orca Athlex race trisuit mouwloos zwart/zilver heren  MP12..37 21% Korting

Orca Athlex race trisuit mouwloos zwart/zilver heren

MP12..37 | Schrijf de eerste review! 78389 78389

Het Orca Athlex race trisuit mouwloos bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden.

De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen.

Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
De enige beschikbare maat is automatisch voor u geselecteerd
S
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€159,-

124,95 €124,95

Je bespaart €34,05 incl. BTW Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Aero:
Deze high-performance stof is zeer aerodynamisch dankzij de geoptimaliseerde textuur. Het is ook zeer elastisch, waardoor een perfecte pasvorm en onbeperkt zwemmen mogelijk zijn.

Opbergruimte:
De twee achterzakken bieden voldoende ruimte om alle voedingsbenodigdheden op te bergen die je nodig hebt tijdens de triatlon.

Tri-Tech zeem:
Het 4 mm Tri-Tech zeem van Italiaanse makelij, met een dichtheid van 120 kg/m3, zorgt voor totaal comfort op de fiets en is bovendien sneldrogend.

Vapour-Cool:
Deze op nano-kristallen gebaseerde technologie helpt het lichaam van de atleet af te koelen, waardoor zweet sneller kan verdampen. Het zorgt ook voor compressie zonder dat dit ten koste gaat van de flexibiliteit van het kledingstuk, waardoor een zeer nauwsluitende pasvorm wordt gegarandeerd.

 

Specificaties
  • Merken Orca
  • Uitvoering Mid-end (1/2, 70.3)
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Zilver
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Mouwloos
  • Categorie Orca 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/wit heren 19% Korting Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/wit heren (NR11..02)

De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€299,-

€239,95

  Je bespaart €59,05 (incl. BTW)

Zone3 Aeroforce X II trisuit korte mouw blauw heren 18% Korting Zone3 Aeroforce X II trisuit korte mouw blauw heren (TS23MAFS103)

Het Zone 3 Aeroforce II trisuit presteert op een hoger niveau presteert dan de aerosuits van de concurrenten. Zone3 maakt gebruik van Aerocoach en het Boardman Performance Centre om uitgebreide tests uit te voeren op de stof en patroon layout te helpen het snelst mogelijke trisuit te produceren, zonder in te leveren op loop- of zwemcomfort. Het belangrijkste is dat dit trisuit dit doet over een reeks snelheden, dus niet alleen bij 40 km/u, maar ook bij 30, 35 en 45 km/u. We willen dat u kunt investeren in een Aeroforce-X met de wetenschap dat u een voordeel heeft ten opzichte van andere atleten die dit trisuit niet dragen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€379,95

€309,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw wit unisex 16% Korting Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw wit unisex (1192-MGN)

De Fusion TEMPO! TWO Trisuit korte mouw wit unisex is het ultieme triatlonpak voor serieuze atleten met een duidelijke missie: pieken op raceday. Dit technisch hoogstaande trisuit combineert aerodynamische innovaties, comfortabele compressie en slimme opbergmogelijkheden. De witte uitvoering biedt maximale zonwering en de beste zichtbaarheid bij warme wedstrijden. Ontwikkeld met feedback van wereldtoppers als Patrick Lange en Sam Laidlow en getest in de windtunnel, is dit pak gebouwd voor snelheid, efficiëntie en podiumresultaten, van sprintafstand tot volledige Ironman.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€299,95

€249,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Castelli PR 2 speed trisuit korte mouw zwart heren 31% Korting Castelli PR 2 speed trisuit korte mouw zwart heren (8623078-010)

Het Castelli PR 2 speed suit zal u helpen die vitale seconden af te schaven. Als je uitgaat van een pak dat al het Kona-fietsrecord in handen heeft en de afgelopen jaren talrijke 70.3- en langeafstandsoverwinningen heeft behaald, is het potentieel voor verbeteringen op het eerste gezicht misschien niet te zien. Maar bij Castelli worden we nooit moe te zoeken naar die extra snelheid om topatleten een echt prestatievoordeel te bieden. Uit uitgebreide tests in de windtunnel ontdekten we significante verschillen in het beengedeelte, vooral bij bepaalde gieringen. Dat proces leidde ons tot ons snelste langebaan-racepak, dat zelfs meer comfort biedt dan zijn voorganger dankzij een bijna naadloze constructie van het korte gedeelte en zonder extra siliconengrip.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€360,-

€244,95

  Je bespaart €115,05 (incl. BTW)

Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos groen/geel heren 23% Korting Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos groen/geel heren (8622090-383)

De Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos is de mouwloze versie van het normale Sanremo trisuit. HEt tisuit is perfect voor in het water, op de fiets en tijdens de run. Het trisuit bestaat voornamelijk uit 2 stoffen, de Velocity Rev2 en Velocity mesh, die voor de perfecte balans tussen ademend vermogen, aerodynamica en bescherming tegen de zon zorgen. De KISS Tri-zeem biedt veel ondersteuning en zit super comfortabel op de fiets, terwijl je hem tijdens het hardlopen bijna niet voelt. De mesh achterzakken lijken op het eerste gezicht zeer klein maar dankzij de hoge rekbaarheid beide ze voldoende ruimte voor de hele race. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€169,95

€129,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/blauw heren 19% Korting Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/blauw heren (NR11..08)

De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€299,-

€239,95

  Je bespaart €59,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Orca Athlex race trisuit mouwloos zwart/zilver heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.