Orca core aero race trisuit korte mouwen zwart heren  KC1101 Uitverkoop

Orca core aero race trisuit korte mouwen zwart heren

KC1101 | Schrijf de eerste review! 59763 59763 8434446634864

De Orca core aero short sleeve is een speciaal ontworpen racepak met korte mouwen is comfortabel en biedt u de mogelijkheid om de maximale aërodynamische prestaties te bereiken.

De stof is hoogwaardig Italiaans en gemaakt van gerecycled nylon. Dit zorgt voor een uitstekend ademend vermogen en perfecte pasvorm.

Dankzij handige achterzakken zijn uw voeding en gels binnen handbereik.

Door de beengrip blijft het pak ten allen tijde op zijn plaats.

Het exclusieve Orca-zeem biedt ook comfort voor elke afstand.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€149,-

89,95 €89,95

Je bespaart €59,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Ontwerp met korte mouwen:
Door gebruik te maken van testen in windtunnels zijn de aerodynamische producten ontwikkeld. Hier zijn de maximale prestaties tusssen de mouwloze en met mouwen versie geverifieerd. Daarnaast biedt dit ontwerp u extra bescherming tegen de zon.

Stoffen met een lange levensduur:
Door gebruik te maken van de duurzame Italiaanse stof die gemaakt is van Lycra Extra Life is het pak nog beter bestand tegen slijtage.

Aquastretch:
Door de Orca Enduro waterafstodende coating zal u tijdens het zwemmen door het water glijden. Daarnaast zorgt de lichtgewichte stof voor een super ademend vermogen en een snelle verwerking van het vocht.

Zijpanelen:
De vapour zijpanelen bieden meer comfort en een groter ademened vermogen waar je dat het meest nodig hebt.

Tri-Support zeem:
De populaire tri-tech zeem van Italiaanse makelij is met 6mm speciaal ontworpen voor vrouwen. De zeem heeft een dichtheid van 120 kg/m3 en biedt meer comfort op de fiets en is weer snel droog.

Eco vriendelijk:
De stof is gemaakt van 80% gerecycled nylon.

Elastische grip:
Het elastische onderstuk houdt de broek op zijn plaats en zorgt voor een ongeëvenaard comfort.

Opbergruimte:
Binnen handbereik zijn er handige achterzakken die u alle ruimte geven om uw voeding in op te bergen.

Specificaties
  • Merken Orca
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Orca triathlon 2020
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli PR 2 speed trisuit korte mouw blauw heren 31% Korting Castelli PR 2 speed trisuit korte mouw blauw heren (8623078-424)

Het Castelli PR 2 speed suit zal u helpen die vitale seconden af te schaven. Als je uitgaat van een pak dat al het Kona-fietsrecord in handen heeft en de afgelopen jaren talrijke 70.3- en langeafstandsoverwinningen heeft behaald, is het potentieel voor verbeteringen op het eerste gezicht misschien niet te zien. Maar bij Castelli worden we nooit moe te zoeken naar die extra snelheid om topatleten een echt prestatievoordeel te bieden. Uit uitgebreide tests in de windtunnel ontdekten we significante verschillen in het beengedeelte, vooral bij bepaalde gieringen. Dat proces leidde ons tot ons snelste langebaan-racepak, dat zelfs meer comfort biedt dan zijn voorganger dankzij een bijna naadloze constructie van het korte gedeelte en zonder extra siliconengrip.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€360,-

€244,95

  Je bespaart €115,05 (incl. BTW)

BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos 2022 zwart heren 50% Korting BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos 2022 zwart heren (0219010-2022-010)

De BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos 2022 heeft een aantal doorontwikkelingen ondergaan ten opzichte van zijn voorganger om pasvorm, aerodynamica en comfort te maximaliseren. Het trisuit maakt gebruik van CRE-UTR materiaal op de voorzijde, schouders en armen en een MESH3D-EP op het rugpaneel voor een perfecte vochtregulatie en aerodynamica. Het mouwloze trisuit heeft een zeer mooie pasvorm en is met zijn volledige YKK rits, italiaanse TRI-Lite zeem en FlatLock naden zeer geschikt voor lange afstanden. Daarnaast is het Rapine 2.0 trisuit uitgevoegd met 2 HydroSpeed zakjes op de rug welke erg plat aansluiten, schudden van inhoud voorkomen en hydrodynamisch zijn getest.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€149,95

€74,95

  Je bespaart €75,- (incl. BTW)

Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Tribal Rush heren 25% Korting Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Tribal Rush heren (TS24MMOMII101)

De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn. Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.

Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€174,95

€129,95

  Je bespaart €45,- (incl. BTW)

Castelli Elite Speed suit mouwloos zwart heren 33% Korting Castelli Elite Speed suit mouwloos zwart heren (8622093-010)

Dit Castelli Elite Speed suit is het snelste speed suit van Castelli ooit. Het geheim schuilt in Castelli's uniek ontworpen geweven stretchstof. In plaats van verschillende stoffen voor verschillende functies aan elkaar te stikken, veranderen we in feite de textuur en het prestatievermogen van de stof op de gebieden waar ze verschillende functies moet vervullen. Dit is het meest evident bij de beenopening, waar een elastische gripper wordt geweven in de binnenkant van de stof om de pijp op zijn plaats te houden, terwijl de rest van de broekspijp glad is voor snelheid in het water. Dankzij deze techniek kan het onderste gedeelte van het pak uit één enkel stuk stof worden vervaardigd. En het pak blijkt ook erg snel op de fiets te zijn tijdens tests in de windtunnel. Er een andere stof aangebracht voor de borst en de rug die koeler blijft en het vocht afvoert.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€299,95

€199,95

  Je bespaart €100,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart/wit heren 50% Korting BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart/wit heren (0219008-120)

Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€179,95

€89,95

  Je bespaart €90,- (incl. BTW)

BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/rood heren 40% Korting BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/rood heren (0224007-202)

Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€148,95

€88,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Orca core aero race trisuit korte mouwen zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.