Orca Core race korte mouw trisuit zwart/rood heren  JVC615 Uitverkoop

Orca Core race korte mouw trisuit zwart/rood heren

JVC615 | Schrijf de eerste review! 39508 39508 8434446384585

De Orca Core race korte mouw trisuit zwart/rood heren is super comfortabel en een van de meest gestroomlijnde suits van Orca.

De hoogwaardige Italiaanse stoffen die in de kleding verwerkt zitten zijn gemaakt van gerecycled nylon, dit geeft het suit de perfecte pasvorm in combinatie met bescherming tegen de zon en maximaal ademend vermogen.

De Grippers op de broekspijpen zorgen ervoor dat de broek niet omhoog kruipt.

Gels en repen kunnen snel en gemakkelijk worden opgeborgen in de zakken op de rug.

Het suit is ook voorzien Orca's Tri-zeem, waarmee je comfortabel elke afstand kunt overbruggen.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€149,-

94,95 €94,95

Je bespaart €54,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Orca Core race trisuit korte mouw zwart/rood heren

Korte mouwen
Bij Orca worden de producten altijd met behulp van een windtunnel uitvoerig getest. Hieruit blijkt toch telkens weer dat heen Trisuit met korte mouwen over een betere aerodynamica beschikt dan een mouwloos trisuit. Ook bieden de mouwen extra bescherming tegen de zon.

Long Life Stoffen
De duurzame Italiaanse stof is verwerkt met Lycra Xtra Life, dit maakt de kleding extra slijtvast waardoor ze langer mee gaan.

Aquastretch
Dit lichte materiaal droogt snel en zorgt voor een uitstekend ademend vermogen, terwijl de Orca Enduro waterafstotende coating de weerstand in het water vermindert.

Vapour zijpanelen
In combinatie met het Soft Mesh achterpaneel, bieden deze Vapour zijpanelen een beter ademend vermogen en extra comfort daar waar ja dat het meest nodig hebt.

Tri-Tech zeem
Deze 6 mm Tri-Tech Italiaanse zeem met een dichtheid van 120 Kg/m3 is van hoge kwaliteit.

Milieuvriendelijk
De stoffen zijn gemaakt van 80% gerecycled nylon.

Opbergruimte
De twee zakken op de onderrug bieden genoeg ruimte om al uw gels en repen in op te bergen.

Elastische grippers
De elastische grippers aan de onderzijde van het suit houden de broek op zijn plaats.

Specificaties
  • Merken Orca
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Rood
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Orca triathlon 2019
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos groen/geel heren 23% Korting Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos groen/geel heren (8622090-383)

De Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos is de mouwloze versie van het normale Sanremo trisuit. HEt tisuit is perfect voor in het water, op de fiets en tijdens de run. Het trisuit bestaat voornamelijk uit 2 stoffen, de Velocity Rev2 en Velocity mesh, die voor de perfecte balans tussen ademend vermogen, aerodynamica en bescherming tegen de zon zorgen. De KISS Tri-zeem biedt veel ondersteuning en zit super comfortabel op de fiets, terwijl je hem tijdens het hardlopen bijna niet voelt. De mesh achterzakken lijken op het eerste gezicht zeer klein maar dankzij de hoge rekbaarheid beide ze voldoende ruimte voor de hele race. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€169,95

€129,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw all black unisex 11% Korting Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw all black unisex (1192-ABK)

De Fusion TEMPO! TWO Tri Suit is ontworpen voor triatleten die topprestaties willen combineren met comfort en gebruiksgemak. Deze alleskunner is perfect voor wie lange afstanden aflegt en daarbij snelheid, functionaliteit én draagcomfort zoekt. Geschikt voor zowel ervaren atleten als deelnemers aan hun eerste hele triatlon. Dankzij het aerodynamische ontwerp en hoogwaardige materialen – geïnspireerd op onze PRO- en ONE-modellen – biedt deze suit vrijwel dezelfde prestaties, maar dan met een iets lossere, comfortabelere pasvorm. Ideaal voor races van 9 tot 11 uur (lange afstand) of 4 tot 6 uur (middenafstand). Een slimme balans tussen prestaties, comfort en veelzijdigheid – of je nu traint voor je eerste Ironman of op zoek bent naar een betrouwbare suit voor langere races.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€299,95

€264,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

2XU Aero Hex Trisuit korte mouw Midnight/Cool Matcha Heren 24% Korting 2XU Aero Hex Trisuit korte mouw Midnight/Cool Matcha Heren (MT7394D-MDN-CLM)

Ontdek de 2XU Aero Hex Trisuit korte mouw de nieuwste innovatie in triatlon, volledig herontworpen met Hexagon overlock-stiksel. De Aero Hex Trisuit korte mouw is ergonomisch ontworpen om de rondingen van het lichaam te volgen zonder te kreuken, voor een slank gevoel dat de aerodynamica tijdens de race verbetert.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€269,99

€204,95

  Je bespaart €65,04 (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw oranje heren 11% Korting BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw oranje heren (0222001-127)

Het BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouwen is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€179,95

€159,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart/wit heren 50% Korting BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart/wit heren (0219008-120)

Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€179,95

€89,95

  Je bespaart €90,- (incl. BTW)

2XU Core Trisuit Zwart Heren 20% Korting 2XU Core Trisuit Zwart Heren (MT7398D-BLK/WHT)

Met het 2XU Core trisuit mouwloos kun je alles geven tijdens wedstrijden en trainingen. Dankzij de goed aansluitende en rekbare materialen kan huidirritatie worden voorkomen. Het pak past zich perfect aan je lichaam aan. De ergonomische broekzeem biedt ook veel comfort op de fiets.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€169,99

€135,95

  Je bespaart €34,04 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Orca Core race korte mouw trisuit zwart/rood heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.