Orca Core Race trisuit zwart/wit dames 2015  DVC502 Uitverkoop

Orca Core Race trisuit zwart/wit dames 2015

DVC502 | Schrijf de eerste review! 20251 20251 8427011185045

Het Orca Core Race trisuit zwart/wit dames 2015 is een betaalbaar en multifunctioneel trisuit om je te dragen tijdens trainingen of wedstrijden.

De Core Race suit is een ideaal all-round race suit dat mee groeit met uw doelen en technieken.

Uitgevoerd met een 6mm Italiaanse Tri-Support zeem met 70kg dichtheid en een snelle opdroging geeft goed comfort op de fiets.

Bevat een built-in interne ritsbare Tri bra, die uitgevoerd is met een Aquaglide voor paneel voor een verbeterde ondersteuning en een Tri-mesh aan de achterzijde voor een goede vochtregulatie.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 3-7 werkdagen

€109,95

79,95 €79,95

Je bespaart €30,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Orca Core Race trisuit zwart/wit dames 2015

Het Orca Core Race suit dames 2015 is een betaalbaar en multifunctioneel trisuit om je te dragen tijdens trainingen of wedstrijden. De Core Race suit is een ideaal all-round race suit dat mee groeit met uw doelen en technieken.

PERFORMANCE
Aquaglide stof met Orca Enduro waterafstotende coating verbetert de stroming tijdens het zwemmen.

ADEMEND
Vapour borst panelen gecombineerd met een Soft Mesh achterpaneel biedt ademend vermogen waar dat het meest nodig hebben.

SUPREME COMFORT
6mm Italiaanse Tri-Support zeem met 70kg dichtheid en een snelle opdroging geeft goed comfort op de fiets.

OPBERGVAKKEN
Twee bedekte achterzakken die gecentreerd op de onderrug zijn geplaatst geven je genoeg ruimte om voldoende voeding mee te nemen. Stevige achterzakken die goed bereikbaar zijn en niet schudden tijdens het hardlopen.

ONDERSTEUNING
Bevat een built-in interne ritsbare Tri bra, die uitgevoerd is met een Aquaglide voor paneel voor een verbeterde ondersteuning en een Tri-mesh aan de achterzijde voor een goede vochtregulatie.

Eigenschappen:
- Aquaglide: Orca Aquaglide is herontwikkeld als een hogere kwaliteit materiaal - strakkere naden, voor lichtere, meer ademend comfort en om de duurzaamheid te verbeteren. De waterafstotende kwaliteiten zorgen voor een hogere snelheid in het water, terwijl de waterabsorptie minimaal blijft. Aquaglide komt met ingebouwde lycra stof in een polyamide garen voor extra weerstand tegen bacteriën. Aquaglide technologie houdt the triatleet koel, droog en comfortabel.
- Tri-Mesh: Tri-Mesh maakt gebruik van een mix van polyester en spandex om vocht van het lichaam weg te drijvenen de adembaarheid van de stof the verbeteren voor extra comfort tijdens trainingen.
- Vapour: De nieuwe generatie Orca Vapour is een lichte, ademende stof die gebruikt wordt in de meest belangrijke vochttransport panelen van de kleding. Met een hoog vochtdamptransport transmissieratio - de ratio waarmee vocht door de stof gaat en naar buiten getransporteert wordt - Vapour wordt gebruikt om de prestatie en het comfort zo optimaal mogelijk te houden.

Specificaties
  • Merken Orca
  • Rits Rits voorkant
  • Geslacht Dames
  • Categorie Orca triathlon 2015
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli free sanremo 3 suit short sleeve zwart heren 28% Korting Castelli free sanremo 3 suit short sleeve zwart heren (8625083-010)

De Castelli free sanremo 3 suit short sleeve is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli in 2014 als pionier het eerste korte-mouwen triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde mouw- en schouderontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€230,-

€164,95

  Je bespaart €65,05 (incl. BTW)

BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0 50% Korting BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0 (0219006-101)

Het BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€159,95

€79,95

  Je bespaart €80,- (incl. BTW)

Fusion TEMPO! ONE Suit korte mouw wit/grijs Unisex Fusion TEMPO! ONE Suit korte mouw wit/grijs Unisex (1016-WHG)

De Fusion Sli High Speed Suit korte mouw is voor de elite triatleet met focus op nog meer snelheid en absolute topresultaten. Het SLi High Speed Suit is ontwikkeld in een constructieve mix van tijdrit-ervaring en de samenwerking met enkele van `s werelds beste triatleten.

Daarom heeft het pak bijzonder goede snelheid eigenschappen als het gaat om het fietsonderdeel.

De samenstelling van materialen in het racepak samen met de elastische ritssluiting geeft een zeer hoge vormbaarheid waardoor je het pak niet voelt en de weerstand tegen beweging minimaal is.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€470,-

 (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart heren 10% Korting BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart heren (0219008-010)

Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,95

€169,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Sailfish Trisuit perform 1 mouwloos dark blue heren 15% Korting Sailfish Trisuit perform 1 mouwloos dark blue heren (G10185C35)

Ontdek de Sailfish Trisuit perform 1 mouwloos Voor pure prestaties in elke discipline. De Sailfish Trisuit Perform 1 Mouwloos is ontworpen voor triatleten die het maximale uit hun prestaties willen halen. Deze hoogwaardige trisuit combineert comfort, functionaliteit en bewegingsvrijheid – perfect voor zowel trainingen als wedstrijden op korte en middellange afstanden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€224,95

€189,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 zwart/oranje heren 50% Korting BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 zwart/oranje heren (0219008-2022-121)

Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw 2022 is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€169,95

€84,95

  Je bespaart €85,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Orca Core Race trisuit zwart/wit dames 2015

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.