
Het Orca Core Race trisuit zwart/wit heren 2015 is een betaalbaar en multifunctioneel trisuit om je te dragen tijdens trainingen of wedstrijden.
De Core Race suit is een ideaal all-round race suit dat mee groeit met uw doelen en technieken.
Uitgevoerd met een 6mm Italiaanse Tri-Support zeem met 70kg dichtheid en een snelle opdroging geeft goed comfort op de fiets.
Vapour borst panelen gecombineerd met een Soft Mesh achterpaneel biedt ademend vermogen waar dat het meest nodig hebben.
€109,95
€84,95Je bespaart €25,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Orca Core Race trisuit zwart/wit heren 2015
Het Orca Core Race suit heren 2015 is een betaalbaar en multifunctioneel trisuit om je te dragen tijdens trainingen of wedstrijden. De Core Race suit is een ideaal all-round race suit dat mee groeit met uw doelen en technieken.
PERFORMANCE
Aquaglide stof met Orca Enduro waterafstotende coating verbetert de stroming tijdens het zwemmen.
ADEMEND
Vapour borst panelen gecombineerd met een Soft Mesh achterpaneel biedt ademend vermogen waar dat het meest nodig hebben.
SUPREME COMFORT
6mm Italiaanse Tri-Support zeem met 70kg dichtheid en een snelle opdroging geeft goed comfort op de fiets.
OPBERGVAKKEN
Twee bedekte achterzakken die gecentreerd op de onderrug zijn geplaatst geven je genoeg ruimte om voldoende voeding mee te nemen. Stevige achterzakken die goed bereikbaar zijn en niet schudden tijdens het hardlopen.
Eigenschappen:
- Aquaglide: Orca Aquaglide is herontwikkeld als een hogere kwaliteit materiaal - strakkere naden, voor lichtere, meer ademend comfort en om de duurzaamheid te verbeteren. De waterafstotende kwaliteiten zorgen voor een hogere snelheid in het water, terwijl de waterabsorptie minimaal blijft. Aquaglide komt met ingebouwde lycra stof in een polyamide garen voor extra weerstand tegen bacteriën. Aquaglide technologie houdt the triatleet koel, droog en comfortabel.
- Tri-Mesh: Tri-Mesh maakt gebruik van een mix van polyester en spandex om vocht van het lichaam weg te drijvenen de adembaarheid van de stof the verbeteren voor extra comfort tijdens trainingen.
- Vapour: De nieuwe generatie Orca Vapour is een lichte, ademende stof die gebruikt wordt in de meest belangrijke vochttransport panelen van de kleding. Met een hoog vochtdamptransport transmissieratio - de ratio waarmee vocht door de stof gaat en naar buiten getransporteert wordt - Vapour wordt gebruikt om de prestatie en het comfort zo optimaal mogelijk te houden.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Ontdek de 2XU Aero Hex Trisuit korte mouw de nieuwste innovatie in triatlon, volledig herontworpen met Hexagon overlock-stiksel. De Aero Hex Trisuit korte mouw is ergonomisch ontworpen om de rondingen van het lichaam te volgen zonder te kreuken, voor een slank gevoel dat de aerodynamica tijdens de race verbetert.
€269,99
€215,95Je bespaart €54,04 (incl. BTW)
De Fusion TEMPO! TWO Tri Suit is ontworpen voor triatleten die topprestaties willen combineren met comfort en gebruiksgemak. Deze alleskunner is perfect voor wie lange afstanden aflegt en daarbij snelheid, functionaliteit én draagcomfort zoekt. Geschikt voor zowel ervaren atleten als deelnemers aan hun eerste hele triatlon. Dankzij het aerodynamische ontwerp en hoogwaardige materialen – geïnspireerd op onze PRO- en ONE-modellen – biedt deze suit vrijwel dezelfde prestaties, maar dan met een iets lossere, comfortabelere pasvorm. Ideaal voor races van 9 tot 11 uur (lange afstand) of 4 tot 6 uur (middenafstand). Een slimme balans tussen prestaties, comfort en veelzijdigheid – of je nu traint voor je eerste Ironman of op zoek bent naar een betrouwbare suit voor langere races.
€299,95
€264,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€179,95
€129,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
De Fusion TEMPO! Three Suit is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak.
De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.
De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur.
Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp.
Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.
€239,95
€214,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
Het Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos is ideaal voor sprint- en korte afstandsraces. Extra dun materiaal met een waterafstotende coating op het bovenlichaam. Circulation Pro-materiaal biedt progressieve compressie om de snelheid te verbeteren. Onderliggende ritssluiting aan de achterkant voor heren. Superzachte gekruiste bandjes op de rug voor dames.
€274,95
€229,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
Het Sailfish Aerosuit pro trisuit korte mouw is gemaakt voor de profs voor de middel- en lang afstand. Terwijl u er aan werkt om uw kracht te optimaliseren, heeft Sailfish de technologie verfijnd om het beste uit hun producten te halen. Dit uiterst innovatieve trisuit biedt u UV-bescherming, uitstekende compressie voor uw spieren en uitstekend comfort. De lichtgewicht, geperforeerde Pro Tripad is gemaakt van antibacteriële, sneldrogende microvezel en de platte elastische beenmanchet met logo voorkomt effectief uitglijden. Door de rits over de volledige lengte aan de voorzijde is het Aerosuit gemakkelijk en snel uit te trekken. Welkom bij de topklasse in aerodynamisch design: het Sailfish Aerosuit Pro.
€394,95
€324,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Orca Core Race trisuit zwart/wit heren 2015
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.