Orca dream kona aero race trisuit korte mouwen zwart/wit heren Kopie  KR1164 9% Korting

Orca dream kona aero race trisuit korte mouwen zwart/wit heren Kopie

KR1164 | Schrijf de eerste review! 59778 59778 8434446632976

De Dream kona aero race triuit korte mouwen is ontwikkeld in samenwerking met de beste atleten ter wereld.

Het pak houdt rekening met elk detail van alle 3 de diciplines om u de best mogelijke prestaties te bieden.

Denk hierbij aan maximale hydrodynamica en flexibiliteit in het water.

Het beste aerodynamische voordeel zowel tijdens het lopen als op de fiets.

En technische materialen om de luchtweerstand te verminderen.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€299,-

269,95 €269,95

Je bespaart €29,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Topprestatie:
Door gebruik te maken van lichte en flexibele materiale verbetert de aerodynamica op de fiets en vermindert de waterweerstand tijdens het zwemmen. Hierdoor neemt de snelheid in beide segmenten toe.

Minimale weerstand:
De driedimensionale textuur van het materiaal is in de windtunnel getest en geoptimaliseerd om de turbulente scheiding van de grenslagen te vertragen, waardoor de weerstand van de fietser wordt verminderd.

Grotere eleasticiteit:
U bespaard een aantal seconde tijdens de overgang doordat de top elastisch genoeg is om mee te zwemmen.

Adembaarheid:
De mesh zijpanelen en de driedimensionale texture van de rug en de mouwen, bieden je waar je dit het meest nodig hebt meer ademend vermogen.

Comfort:
De stof is licht en samengesteld uit vezels die de lichaamstemperatuur verlagen en een andere zilvervezel met anti-microbiële eigenschappen, zodat u kunt concurreren terwijl u zich langer fris en comfortabel voelt.

Specificaties
  • Merken Orca
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Rood
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Orca triathlon 2020
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw blauw/wit Unisex 10% Korting Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw blauw/wit Unisex (1001-NIB)

De Fusion TEMPO! Three Suit is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak. De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.

De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur. Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp. Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€239,95

€214,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw zwart/wit Unisex 10% Korting Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw zwart/wit Unisex (1001-BLK)

De Fusion Speed Suit V2 korte mouw is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak. De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.

De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur. Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp. Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.    

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€239,95

€214,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Castelli PR 2 speed trisuit korte mouw zwart heren 16% Korting Castelli PR 2 speed trisuit korte mouw zwart heren (8623078-010)

Het Castelli PR 2 speed suit zal u helpen die vitale seconden af te schaven. Als je uitgaat van een pak dat al het Kona-fietsrecord in handen heeft en de afgelopen jaren talrijke 70.3- en langeafstandsoverwinningen heeft behaald, is het potentieel voor verbeteringen op het eerste gezicht misschien niet te zien. Maar bij Castelli worden we nooit moe te zoeken naar die extra snelheid om topatleten een echt prestatievoordeel te bieden. Uit uitgebreide tests in de windtunnel ontdekten we significante verschillen in het beengedeelte, vooral bij bepaalde gieringen. Dat proces leidde ons tot ons snelste langebaan-racepak, dat zelfs meer comfort biedt dan zijn voorganger dankzij een bijna naadloze constructie van het korte gedeelte en zonder extra siliconengrip.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€360,-

€299,95

  Je bespaart €60,05 (incl. BTW)

Zone3 Activate plus korte mouw trisuit zwart/neon heren 10% Korting Zone3 Activate plus korte mouw trisuit zwart/neon heren (TS25MACTP101)

De Zone3 Activate+ Short Sleeve Trisuit Duurzaamheid, Comfort & Prestaties. De Activate+ Short Sleeve Trisuit biedt een duurzame upgrade binnen de populaire Activate-serie en combineert betaalbaarheid, prestaties en milieuvriendelijke materialen. Ontworpen voor triatleten van elk niveau, levert deze trisuit ademend comfort, betrouwbare duurzaamheid en functionele details voor zowel training als wedstrijddagen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€170,-

€152,95

  Je bespaart €17,05 (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 NEON trisuit korte mouw Apocalyptic Yellow Green heren 10% Korting BTTLNS Typhon 2.0 NEON trisuit korte mouw Apocalyptic Yellow Green heren (0224001-041)

De Typhon 2.0 NEON trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€189,95

€169,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw oranje heren 11% Korting BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw oranje heren (0222001-127)

Het BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouwen is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€179,95

€159,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Orca dream kona aero race trisuit korte mouwen zwart/wit heren Kopie

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.