Sailfish Competition trisuit vrouwen zwart 2015  STCOMWZ Uitverkoop

Sailfish Competition trisuit vrouwen zwart 2015

STCOMWZ | Schrijf de eerste review! 20495 20495 4055083312133

Stijlvol Sailfish Competition trisuit vrouwen zwart 2015 met een voorrits en twee ergonomische zakken van netstof.

Sneldrogend polyamide micro dat goed ademt en zweet op uitstekende wijze afvoert.

De zakken zijn van netstof met een verticale opening voor de optimale opslag van benodigdheden. Perfecte pasvorm en marginaal waterdicht.

Ergodynamische broek met een gesublimeerde opdruk op de benen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€149,-

99 €99,-

Je bespaart €50,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Sailfish Competition trisuit vrouwen zwart 2015

Stijlvol triatlonpak met een voorrits en twee ergonomische zakken van netstof op de rug en benen voor maximale opslagmogelijkheden. Sneldrogend polyamide micro dat goed ademt en zweet op uitstekende wijze afvoert. Zakken op de pijpen van netstof voor uw sportvoeding. Ergodynamische broek met een gesublimeerde opdruk op de benen. Zakken van netstof met een verticale opening voor de optimale opslag van benodigdheden. Perfecte pasvorm en marginaal waterdicht

Specificaties
  • Merken Sailfish
  • Rits Rits voorkant
  • Geslacht Dames
  • Categorie Sailfish triathlon 2015
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw ocean unisex 11% Korting Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw ocean unisex (1192-OCE)

De Fusion TEMPO! TWO Tri Suit is ontworpen voor triatleten die topprestaties willen combineren met comfort en gebruiksgemak. Deze alleskunner is perfect voor wie lange afstanden aflegt en daarbij snelheid, functionaliteit én draagcomfort zoekt. Geschikt voor zowel ervaren atleten als deelnemers aan hun eerste hele triatlon. Dankzij het aerodynamische ontwerp en hoogwaardige materialen – geïnspireerd op onze PRO- en ONE-modellen – biedt deze suit vrijwel dezelfde prestaties, maar dan met een iets lossere, comfortabelere pasvorm. Ideaal voor races van 9 tot 11 uur (lange afstand) of 4 tot 6 uur (middenafstand). Een slimme balans tussen prestaties, comfort en veelzijdigheid – of je nu traint voor je eerste Ironman of op zoek bent naar een betrouwbare suit voor langere races.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€299,95

€264,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/rood heren 10% Korting Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/rood heren (NR11..64)

De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€299,-

€268,95

  Je bespaart €30,05 (incl. BTW)

Castelli Sanremo Ultra speed suit trisuit korte mouw zwart heren 30% Korting Castelli Sanremo Ultra speed suit trisuit korte mouw zwart heren (8624091-010)

Het bovendeel van deze Castelli Sanremo Ultra speed is identiek aan Castelli's gewone Free Sanremo pak. De Samremo openingsconstructie trekt je niet naar voren, en maakt plasstops gemakkelijker en laat je de bovenkant openen als je het te warm hebt. De stoffen zijn sneldrogend, licht en koel. De onderkant profiteert van het aero-onderzoek dat is uitgevoerd voor ons PR 2 Speed Suit project. De nieuwe "Ultra" heeft een volledig nieuw ontworpen kort gedeelte met uitzonderlijk comfort en aerodynamica. De voordelen van dit concept met bijna geen naden en geen extra beengrip zullen vooral tot uiting komen tijdens de afsluitende marathon van een langeafstandstriatlon, wanneer comfort en ondersteuning essentieel zijn voor een succesvolle en sterke finish.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€249,95

€174,95

  Je bespaart €75,- (incl. BTW)

Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw zwart unisex 11% Korting Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw zwart unisex (1192-BLK)

De Fusion TEMPO! TWO Tri Suit korte mouw is jouw complete trisuit voor langeafstandsraces. Ontwikkeld voor triatleten die topprestaties willen leveren met maximaal comfort, zelfs tijdens een volledige Ironman. Het pak combineert aerodynamische mouwen, ademend mesh en een zachte fleece pad tot een duurzame suit met slimme zakken en UPF 50-bescherming. Gemaakt in Europa van hoogwaardige Franse en Italiaanse stoffen, perfect voor races van 4 tot 11 uur.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€299,95

€264,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart heren 10% Korting BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart heren (0219008-010)

Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,95

€169,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Zone3 Aeroforce X II trisuit korte mouw blauw heren 18% Korting Zone3 Aeroforce X II trisuit korte mouw blauw heren (TS23MAFS103)

Het Zone 3 Aeroforce II trisuit presteert op een hoger niveau presteert dan de aerosuits van de concurrenten. Zone3 maakt gebruik van Aerocoach en het Boardman Performance Centre om uitgebreide tests uit te voeren op de stof en patroon layout te helpen het snelst mogelijke trisuit te produceren, zonder in te leveren op loop- of zwemcomfort. Het belangrijkste is dat dit trisuit dit doet over een reeks snelheden, dus niet alleen bij 40 km/u, maar ook bij 30, 35 en 45 km/u. We willen dat u kunt investeren in een Aeroforce-X met de wetenschap dat u een voordeel heeft ten opzichte van andere atleten die dit trisuit niet dragen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€379,95

€309,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Sailfish Competition trisuit vrouwen zwart 2015

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.