Sailfish Team tri suit zwart-zilver heren     sl21234 9% Korting

Sailfish Team tri suit zwart-zilver heren

sl21234 | Schrijf de eerste review! 32604 32604 4055083321234

De Sailfish Team Tri suit  is gemaakt van zacht Smooth Skin materiaal voor een comfortabele pasvorm.

Dit Triatlon suit met praktische opbergruimte op het been en op de rug. Dunne micro fleecepad, beveiligde ritssluiting aan de voorzijde. 

De Air Stream mesh stukken zorgen voor veel ademend vermogen en voldoende ventilatie.

Gemaakt van superlicht materiaal met weinig naden. Zit als een dunne huid om je lichaam. Dit trisuit heeft een comfortabele, antibacteriële microfleece zeem.


Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€109,-

99 €99,-

Je bespaart €10,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Bekijk: | Specificaties
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Specificaties
  • Merken Sailfish
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Zilver
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Mouwloos
  • Categorie Sailfish triathlon 2017
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Typhon 2.0 OBLIQUE trisuit korte mouw Divine Black/Torment Red heren 5% Korting BTTLNS Typhon 2.0 OBLIQUE trisuit korte mouw Divine Black/Torment Red heren (0224009-123)

De Typhon 2.0 OBLIQUE trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€199,95

€189,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Fusion TEMPO! One Suit korte mouw lime unisex 34% Korting Fusion TEMPO! One Suit korte mouw lime unisex (1016-LIM)

De Fusion TEMPO! One Suit korte mouw lime unisex is ontworpen voor triatleten die geen compromissen sluiten op wedstrijddag. Dit high-performance trisuit combineert aerodynamica, comfort en slimme details voor wie gaat voor een podiumplek, persoonlijk record of Kona-ticket. Windtunnelgetest, voorzien van waterafstotende stoffen, compressie op de benen en een subtiele fleece zeem voor optimaal comfort op de fiets. De geïntegreerde voedingszakken en extreme UPF 50+ zonbescherming maken dit pak compleet. Voor wie snelheid en efficiëntie net zo serieus neemt als de sport zelf.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€469,95

€309,95

  Je bespaart €160,- (incl. BTW)

Castelli PR 2 speed trisuit korte mouw zwart heren 31% Korting Castelli PR 2 speed trisuit korte mouw zwart heren (8623078-010)

Het Castelli PR 2 speed suit zal u helpen die vitale seconden af te schaven. Als je uitgaat van een pak dat al het Kona-fietsrecord in handen heeft en de afgelopen jaren talrijke 70.3- en langeafstandsoverwinningen heeft behaald, is het potentieel voor verbeteringen op het eerste gezicht misschien niet te zien. Maar bij Castelli worden we nooit moe te zoeken naar die extra snelheid om topatleten een echt prestatievoordeel te bieden. Uit uitgebreide tests in de windtunnel ontdekten we significante verschillen in het beengedeelte, vooral bij bepaalde gieringen. Dat proces leidde ons tot ons snelste langebaan-racepak, dat zelfs meer comfort biedt dan zijn voorganger dankzij een bijna naadloze constructie van het korte gedeelte en zonder extra siliconengrip.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€360,-

€244,95

  Je bespaart €115,05 (incl. BTW)

Castelli Core trisuit blauw/fluo geel heren 16% Korting Castelli Core trisuit blauw/fluo geel heren (18114-933)

Het Castelli Core trisuit blauw/fluo geel heren is gemaakt van Tempo3 lichtgewicht stof aan de bovenzijde en Pace 3 stretch stof aan de onderkant. In dit tri suit is de bekende YKK Camlock rits aangebracht, die erg duurzaam is en daardoor het aan en uitrekken erg gemakkelijk maakt. Gemaakt van hoogwaardige, snel opdrogende stoffen die een goede vochtregulatie bieden. De KISS Tri zeem is erg zacht en hierdoor comfortabel op de fiets. Bovendien verdwijnt deze zeem vrijwel volledig tijdens het hardlopen. Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€119,95

€99,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw zwart unisex Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw zwart unisex (1192-BLK)

De Fusion TEMPO! TWO Tri Suit korte mouw is jouw complete trisuit voor langeafstandsraces. Ontwikkeld voor triatleten die topprestaties willen leveren met maximaal comfort, zelfs tijdens een volledige Ironman. Het pak combineert aerodynamische mouwen, ademend mesh en een zachte fleece pad tot een duurzame suit met slimme zakken en UPF 50-bescherming. Gemaakt in Europa van hoogwaardige Franse en Italiaanse stoffen, perfect voor races van 4 tot 11 uur.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€299,95

 (incl. BTW)

Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos groen/geel heren 23% Korting Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos groen/geel heren (8622090-383)

De Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos is de mouwloze versie van het normale Sanremo trisuit. HEt tisuit is perfect voor in het water, op de fiets en tijdens de run. Het trisuit bestaat voornamelijk uit 2 stoffen, de Velocity Rev2 en Velocity mesh, die voor de perfecte balans tussen ademend vermogen, aerodynamica en bescherming tegen de zon zorgen. De KISS Tri-zeem biedt veel ondersteuning en zit super comfortabel op de fiets, terwijl je hem tijdens het hardlopen bijna niet voelt. De mesh achterzakken lijken op het eerste gezicht zeer klein maar dankzij de hoge rekbaarheid beide ze voldoende ruimte voor de hele race. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€169,95

€129,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Sailfish Team tri suit zwart-zilver heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.