10% Korting
De Sailfish Trisuit pro zwart/blauw heren is gemaakt van het vederlichte en waterafstotende Aqua Tech materiaal.
Ook is hij verbazingwekkend comfortabel om te dragen dankzij de geperforeerde en lichtgewicht zeem gemaakt van sneldrogende antibacteriële microvezel.
Andere details zoals het silicone logo op de benen dat zorgt voor een goede grip, dragen bij aan het ergonomische ontwerp.
De Trisuit Pro heeft duidelijke verschillen in het dames en heren model.
Het mannen model is voorzien van een omgekeerde rits op de rug, terwijl het dames model beschikt over een open kruisrug.
Dit is een suit bedoeld voor de professionele atleet en ontworpen om je sneller te maken!
€229,-
€204,95Je bespaart €24,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Sailfish Trisuit pro zwart/blauw heren
Aquatech materiaal
Een vederlicht, sneldrogend materiaal dat zo licht is dat het nauwelijks voelbaar is. Met waterafstotende coating.
Pro zeem
Een lichte, geperforeerde zeem gemaakt van antibacteriële, sneldrogende microvezel.
Silcone zoom
Een silcone, elastische logo-zoom op het uiteinde van de broekspijpen voorkomt dat de broek omhoog kruipt.
Omgekeerde ritssluiting
Een omgekeerde rits op de rug zorgt voor uitstekend comfort en eenvoudige opening - perfect voor korte afstanden.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
15% Korting
Sailfish Aerosuit perform 2 trisuit korte mouw dark blue heren
(G20119C35)
De Sailfish Aerosuit perform 2 trisuit korte mouw Optimale prestaties voor middellange en lange afstanden. De Sailfish Aerosuit Perform 2 is speciaal ontwikkeld voor triatleten die streven naar topprestaties op middel- en langeafstandswedstrijden. Dit trisuit met korte mouwen combineert comfort, aerodynamica en functionaliteit voor maximale ondersteuning tijdens het zwemmen, fietsen en hardlopen.
€225,-
€189,95Je bespaart €35,05 (incl. BTW)
26% Korting
Castelli free sanremo 3 suit short sleeve wit heren
(8625083-101)
De Castelli free sanremo 3 suit short sleeve is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli in 2014 als pionier het eerste korte-mouwen triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde mouw- en schouderontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.
€230,-
€169,95Je bespaart €60,05 (incl. BTW)
10% Korting
Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw blauw/wit Unisex
(1001-NIB)
De Fusion TEMPO! Three Suit is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak.
De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.
De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur.
Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp.
Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.
€239,95
€214,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
11% Korting
Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw wit unisex
(1192-MGN)
De Fusion TEMPO! TWO Trisuit korte mouw wit unisex is het ultieme triatlonpak voor serieuze atleten met een duidelijke missie: pieken op raceday. Dit technisch hoogstaande trisuit combineert aerodynamische innovaties, comfortabele compressie en slimme opbergmogelijkheden. De witte uitvoering biedt maximale zonwering en de beste zichtbaarheid bij warme wedstrijden. Ontwikkeld met feedback van wereldtoppers als Patrick Lange en Sam Laidlow en getest in de windtunnel, is dit pak gebouwd voor snelheid, efficiëntie en podiumresultaten, van sprintafstand tot volledige Ironman.
€299,95
€264,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
10% Korting
Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw zwart/wit Unisex
(1001-BLK)
De Fusion Speed Suit V2 korte mouw is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak.
De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.
De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur.
Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp.
Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.
€239,95
€214,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
11% Korting
BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw oranje heren
(0222001-127)
Het BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouwen is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€179,95
€159,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Sailfish Trisuit pro zwart/blauw heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.