Uitverkoop
De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Midnight camo heren heeft een grafisch bedrukt zijpaneel, ontworpen om wat kleur toe te voegen aan uw wedstrijd.
Gemaakt van speciale Italiaanse stof die voor een goede ventilatie zorgt, ook is het materiaal stretchend en licht van gewicht.
De Tri-lite zeem ondersteund het zitvlak erg goed, waardoor je comfortabel blijft fietsen.
Ook dankzij de platgestikte naden en de UFO grippers op de benen profiteer je van extra comfort.
Neem de meest belangrijkste zaken met je mee in de opbergzak op de rug.
€129,-
€84,95Je bespaart €44,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Midnight camo heren
De Activate collectie is altijd al het pronkstuk van Zone3 geweest. Met deze Activate Plus lijn wordt de topkwaliteit reputatie alleen maar versterkt. In deze collectie zitten weer nieuwe technologieën en de beste materialen gebruikt, zoals bijvoorbeeld mesh materiaal op de rugpanelen en gesublimeerde zijpanelen. Dit alles om jouw prestaties tijdens de triathlon te verbeteren.
Korte mouwen
Trisuits met korte mouwen wordt steeds populairder omdat ze meer dekking en een betere aerodynamica bieden.
Tri-lite zeem
De Tri-lite zeem is een wedstrijd specifieke zeem. Het zeem is zo ontworpen dat het tijdens het zwemmen zo min mogelijk water opneemt en het tijdens het lopen en zwemmen niet in de weg zit. Het zeem is precies dik genoeg om tijdens alle disciplines functioneel te zijn. De fijne stiksels irriteren niet.
Eigenschappen:
- Trisuit voor heren
- Ideaal instapmodel van topkwaliteit
- Geschikt voor ieder type triatleet
- Gebaseerd op de populaire Activate collectie
- Combinatie van prestaties, comfort en temperatuurregulatie
- UFO grippers houden de broek op zijn plaats
- Platgestikte naden voorkomen irritatiepunten
- Comfortabel en goed ondersteunend Tri-lite zeem
- Lichtgewicht, goed stretchend en ademend materiaal
- Voorzien van strategisch gepositioneerde opbergzak op de rug
- Ritssluiting op de voorzijde
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
5% Korting
BTTLNS Typhon 2.0 HEXA trisuit korte mouw Artillery Green/Violent Orange heren
(0224006-047)
De Typhon 2.0 HEXA trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.
€199,95
€189,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
20% Korting
2XU Core Sleeved Trisuit Black/White Heren
(MT7397D-BLK/WHT)
De 2XU Core Sleeved Trisuit is ontworpen met alles wat je nodig hebt om je volgende race te voltooien. Met geavanceerde technologieën zorgt deze trisuit ervoor dat niets je tegenhoudt, zodat jij je volledig kunt concentreren op het behalen van je persoonlijke record.
€189,99
€151,95Je bespaart €38,04 (incl. BTW)
20% Korting
2XU Aero trisuit korte mouw zwart heren
(MT6426d-BLK/WHT)
Het 2XU Perform mouwloos trisuit geeft u een opvallende prestatie op de korte en lange afstand Het trisuit is ontworpen om u te helpen aan een overwinning. Door de geavanceerde ventilatie en koel technieken helpt het trisuit u om alle raceomstandigheden te weerstaan zonder in te leveren aan snelheid of vorm.. Met extra spierondersteuning om vermoeidheid te minimaliseren, stabilisatie om blessures te voorkomen en een toonaangevende aerodynamica, is het je go-to Trisuit voor je volgende wedstrijd.
€249,95
€199,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
31% Korting
Castelli PR 2 speed trisuit korte mouwen zwart heren
(8623078-085)
Het Castelli PR 2 speed suit zal u helpen die vitale seconden af te schaven. Als je uitgaat van een pak dat al het Kona-fietsrecord in handen heeft en de afgelopen jaren talrijke 70.3- en langeafstandsoverwinningen heeft behaald, is het potentieel voor verbeteringen op het eerste gezicht misschien niet te zien. Maar bij Castelli worden we nooit moe te zoeken naar die extra snelheid om topatleten een echt prestatievoordeel te bieden. Uit uitgebreide tests in de windtunnel ontdekten we significante verschillen in het beengedeelte, vooral bij bepaalde gieringen. Dat proces leidde ons tot ons snelste langebaan-racepak, dat zelfs meer comfort biedt dan zijn voorganger dankzij een bijna naadloze constructie van het korte gedeelte en zonder extra siliconengrip.
€359,95
€244,95Je bespaart €115,- (incl. BTW)
Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw zwart/wit Unisex
(1001-BLK)
De Fusion Speed Suit V2 korte mouw is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak.
De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.
De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur.
Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp.
Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.
(incl. BTW)
15% Korting
Sailfish Trisuit perform 1 mouwloos dark blue heren
(G10185C35)
Ontdek de Sailfish Trisuit perform 1 mouwloos Voor pure prestaties in elke discipline. De Sailfish Trisuit Perform 1 Mouwloos is ontworpen voor triatleten die het maximale uit hun prestaties willen halen. Deze hoogwaardige trisuit combineert comfort, functionaliteit en bewegingsvrijheid – perfect voor zowel trainingen als wedstrijden op korte en middellange afstanden.
€224,95
€189,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Midnight camo heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.