
De Zone3 Activate trisuit korte mouw is het perfecte instapmodel voor beginnende triatleten, maar ook geschikt voor ervaren sporters die op zoek zijn naar een betrouwbaar trisuit om in te trainen. Dankzij de uitstekende prijs-kwaliteitsverhouding, ademende Lycra-stof en de Tri-lite zeem geniet je van comfort, bewegingsvrijheid en prestaties tijdens elke discipline. Of je nu een sprint- of kwarttriatlon doet, met dit trisuit ben je klaar voor elke uitdaging.
€139,-
€114,95Je bespaart €24,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Materiaalsamenstelling
De Zone3 Activate korte mouw trisuit is hét instapmodel voor triatleten die op zoek zijn naar betrouwbare prestaties zonder de hoofdprijs te betalen. Of je nu traint voor je eerste 1/8 triathlon of al enkele races hebt voltooid, dit trisuit is ontworpen om je volledige bewegingsvrijheid, comfort én functionaliteit te bieden tijdens alle onderdelen van de wedstrijd.
Centraal in het ontwerp staat de Tri-lite zeem, die speciaal is ontwikkeld voor triatlons. Dit zeem biedt het comfort dat je nodig hebt op de fiets, maar is zo dun en functioneel dat je er nauwelijks hinder van ondervindt tijdens het zwemmen of hardlopen. De fijne stiksels voorkomen irritatie, terwijl de minimale wateropname zorgt dat je trisuit licht en efficiënt blijft, ook in het water.
Het gebruikte Lycra sportmateriaal is sneldrogend, ademend en flexibel. Zo blijf je fris, ook bij warmere omstandigheden of tijdens inspannende wedstrijden. De nauwsluitende pasvorm voorkomt schuren of knellen, terwijl de Total Zip Protection-technologie irritatie van de rits op de borst voorkomt.
De broekspijpen zijn voorzien van silicone UFO-beengrippers die voorkomen dat het trisuit omhoog kruipt tijdens het bewegen. Platgestikte naden verlagen de wrijving en verbeteren de duurzaamheid. Aan de achterkant is een praktisch opbergvakje toegevoegd, waar je eenvoudig sportvoeding in kwijt kunt voor onderweg.
De Zone3 Activate is geoptimaliseerd voor korte en middellange afstanden. Dankzij de combinatie van prijs, prestaties en slimme features is dit trisuit een uitstekende keuze voor triatleten die willen groeien in de sport.
Ja, de Zone3 Activate is specifiek ontwikkeld als instapmodel. Het biedt een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding en bevat technologieën die normaal gesproken alleen in duurdere modellen te vinden zijn.
Let op: bij wedstrijden zonder wetsuit mogen trisuits met korte mouwen niet altijd worden gedragen, met name bij afstanden t/m de Olympische afstand. Controleer altijd het reglement van jouw evenement.
De Tri-lite zeem is ontworpen met variabele diktes en minimale wateropname. Hierdoor biedt het voldoende comfort op de fiets, zonder hinderlijk te zijn tijdens het zwemmen of hardlopen.
Ja, het trisuit heeft een licht elastische stof en een goede lengteverhouding. Twijfel je? Raadpleeg dan altijd de maattabel van Zone3 voor de juiste fit.
Dankzij de siliconen UFO-beengrippers en nauwsluitende pasvorm blijft het trisuit stevig zitten, zonder dat de pijpen omhoog kruipen of irriteren.
Het hoogwaardige Lycra-materiaal in combinatie met meshpanelen op de rug biedt uitstekende ventilatie en vochtregulatie tijdens warme of intensieve races.
Nee, het trisuit is voorzien van Total Zip Protection: een zachte voering langs de binnenkant van de rits die voorkomt dat deze schuurt of irriteert.
Ja, aan de achterzijde is een handig opbergvakje geïntegreerd waar je gemakkelijk een gelletje of reep kunt meenemen tijdens het fietsen of lopen.
Zeker. De duurzame materialen en het comfort maken het ook geschikt voor trainingssessies, vooral als je traint voor sprint- of kwarttriatlons.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.
€159,95
€109,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
De 2XU Core Sleeved Trisuit is ontworpen met alles wat je nodig hebt om je volgende race te voltooien. Met geavanceerde technologieën zorgt deze trisuit ervoor dat niets je tegenhoudt, zodat jij je volledig kunt concentreren op het behalen van je persoonlijke record.
€189,99
€151,95Je bespaart €38,04 (incl. BTW)
Het Castelli PR 2 speed suit zal u helpen die vitale seconden af te schaven. Als je uitgaat van een pak dat al het Kona-fietsrecord in handen heeft en de afgelopen jaren talrijke 70.3- en langeafstandsoverwinningen heeft behaald, is het potentieel voor verbeteringen op het eerste gezicht misschien niet te zien. Maar bij Castelli worden we nooit moe te zoeken naar die extra snelheid om topatleten een echt prestatievoordeel te bieden. Uit uitgebreide tests in de windtunnel ontdekten we significante verschillen in het beengedeelte, vooral bij bepaalde gieringen. Dat proces leidde ons tot ons snelste langebaan-racepak, dat zelfs meer comfort biedt dan zijn voorganger dankzij een bijna naadloze constructie van het korte gedeelte en zonder extra siliconengrip.
€360,-
€259,95Je bespaart €100,05 (incl. BTW)
Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.
€148,95
€129,95Je bespaart €19,- (incl. BTW)
Met het 2XU Core trisuit mouwloos kun je alles geven tijdens wedstrijden en trainingen. Dankzij de goed aansluitende en rekbare materialen kan huidirritatie worden voorkomen. Het pak past zich perfect aan je lichaam aan. De ergonomische broekzeem biedt ook veel comfort op de fiets.
€169,99
€152,95Je bespaart €17,04 (incl. BTW)
De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.
€299,-
€251,95Je bespaart €47,05 (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Zone3 Activate trisuit korte mouw zwart/rood heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.