Uitverkoop
De Zone3 Activate trisuit korte mouw is het perfecte instapmodel voor beginnende triatleten, maar ook geschikt voor ervaren sporters die op zoek zijn naar een betrouwbaar trisuit om in te trainen. Dankzij de uitstekende prijs-kwaliteitsverhouding, ademende Lycra-stof en de Tri-lite zeem geniet je van comfort, bewegingsvrijheid en prestaties tijdens elke discipline. Of je nu een sprint- of kwarttriatlon doet, met dit trisuit ben je klaar voor elke uitdaging.
€139,-
€103,95Je bespaart €35,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Materiaalsamenstelling
De Zone3 Activate korte mouw trisuit is hét instapmodel voor triatleten die op zoek zijn naar betrouwbare prestaties zonder de hoofdprijs te betalen. Of je nu traint voor je eerste 1/8 triathlon of al enkele races hebt voltooid, dit trisuit is ontworpen om je volledige bewegingsvrijheid, comfort én functionaliteit te bieden tijdens alle onderdelen van de wedstrijd.
Centraal in het ontwerp staat de Tri-lite zeem, die speciaal is ontwikkeld voor triatlons. Dit zeem biedt het comfort dat je nodig hebt op de fiets, maar is zo dun en functioneel dat je er nauwelijks hinder van ondervindt tijdens het zwemmen of hardlopen. De fijne stiksels voorkomen irritatie, terwijl de minimale wateropname zorgt dat je trisuit licht en efficiënt blijft, ook in het water.
Het gebruikte Lycra sportmateriaal is sneldrogend, ademend en flexibel. Zo blijf je fris, ook bij warmere omstandigheden of tijdens inspannende wedstrijden. De nauwsluitende pasvorm voorkomt schuren of knellen, terwijl de Total Zip Protection-technologie irritatie van de rits op de borst voorkomt.
De broekspijpen zijn voorzien van silicone UFO-beengrippers die voorkomen dat het trisuit omhoog kruipt tijdens het bewegen. Platgestikte naden verlagen de wrijving en verbeteren de duurzaamheid. Aan de achterkant is een praktisch opbergvakje toegevoegd, waar je eenvoudig sportvoeding in kwijt kunt voor onderweg.
De Zone3 Activate is geoptimaliseerd voor korte en middellange afstanden. Dankzij de combinatie van prijs, prestaties en slimme features is dit trisuit een uitstekende keuze voor triatleten die willen groeien in de sport.
Ja, de Zone3 Activate is specifiek ontwikkeld als instapmodel. Het biedt een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding en bevat technologieën die normaal gesproken alleen in duurdere modellen te vinden zijn.
Let op: bij wedstrijden zonder wetsuit mogen trisuits met korte mouwen niet altijd worden gedragen, met name bij afstanden t/m de Olympische afstand. Controleer altijd het reglement van jouw evenement.
De Tri-lite zeem is ontworpen met variabele diktes en minimale wateropname. Hierdoor biedt het voldoende comfort op de fiets, zonder hinderlijk te zijn tijdens het zwemmen of hardlopen.
Ja, het trisuit heeft een licht elastische stof en een goede lengteverhouding. Twijfel je? Raadpleeg dan altijd de maattabel van Zone3 voor de juiste fit.
Dankzij de siliconen UFO-beengrippers en nauwsluitende pasvorm blijft het trisuit stevig zitten, zonder dat de pijpen omhoog kruipen of irriteren.
Het hoogwaardige Lycra-materiaal in combinatie met meshpanelen op de rug biedt uitstekende ventilatie en vochtregulatie tijdens warme of intensieve races.
Nee, het trisuit is voorzien van Total Zip Protection: een zachte voering langs de binnenkant van de rits die voorkomt dat deze schuurt of irriteert.
Ja, aan de achterzijde is een handig opbergvakje geïntegreerd waar je gemakkelijk een gelletje of reep kunt meenemen tijdens het fietsen of lopen.
Zeker. De duurzame materialen en het comfort maken het ook geschikt voor trainingssessies, vooral als je traint voor sprint- of kwarttriatlons.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
25% Korting
Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Sand Storm heren
(TS24MREVII103)
De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn.
Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.
Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.
€174,95
€130,95Je bespaart €44,- (incl. BTW)
26% Korting
2XU Core trisuit korte mouw zwart heren
(MT7043d-BLK/WHT)
Met het 2XU Core trisuit korte mouw kun je alles geven tijdens wedstrijden en trainingen. Dankzij de goed aansluitende en rekbare materialen kan huidirritatie worden voorkomen. Het pak past zich perfect aan je lichaam aan. De ergonomische broekzeem biedt ook veel comfort op de fiets.
€189,95
€139,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
25% Korting
Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/zilver heren
(NR11..15)
De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.
€299,-
€223,95Je bespaart €75,05 (incl. BTW)
40% Korting
BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw groen heren
(0222001-124)
Het BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouwen is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€189,95
€113,95Je bespaart €76,- (incl. BTW)
24% Korting
Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw donkerblauw heren
(G10119CP30)
Het Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw is ideaal voor middel- en langeafstandsritten. Het materiaal in de rug is functioneel en zorgt voor de perfecte temperatuur regelingen. Compact power materiaal op de benen, voorzien van een brede rubberen manchet voorkomt afzakken. Het trisuit is voorzien van dubbele functionele zakken. De rits aan de voorzijde heeft een flinterdunne - gelijmde - onderlaag en rits behuizing. Tot slot is het trisuit voorzien van het perform tripad.
€224,95
€168,95Je bespaart €56,- (incl. BTW)
50% Korting
BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0
(0219006-101)
Het BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.
€159,95
€79,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Zone3 Activate trisuit korte mouw zwart/rood heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.