Zone3 Activate trisuit mouwloos zwart/rood heren  TS23MACT108 Uitverkoop

Zone3 Activate trisuit mouwloos zwart/rood heren

TS23MACT108 | Schrijf de eerste review! 86533 86533

De Zone3 Activate trisuit is een all-round trisuit ontworpen voor zowel beginnende als ervaren triatleten.

Dit trisuit is met zijn prijs-kwaliteitsverhouding namelijk ideaal om je eerste wedstrijden in te doen maar kan ook prima gebruikt worden om in te trainen.

Voorzien van de Tri-lite wedstrijdzeem van zone3 die ook in duurdere trisuits gebruikt wordt en geoptimaliseerd is voor elk onderdeel van de race.

De flexibele inzetstukken rond de broekspijpen, hals en armsgaten geven je meer bewegingsvrijheid.

kleding uit de Activate range is gemaakt van een Lycra stof die comfort, een goed ademend vermogen en prestaties garandeert.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€119,95

99,95 €99,95

Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Zone3 Activate trisuit mouwloos zwart/rood heren

Tri-lite zeem
De Tri-lite zeem is een wedstrijd specifieke zeem. Het zeem is zo ontworpen dat het tijdens het zwemmen zo min mogelijk water opneemt en het tijdens het lopen en zwemmen niet in de weg zit. Het zeem is precies dik genoeg om tijdens alle disciplines functioneel te zijn. De fijne stiksels irriteren niet.

Siliconen UFO leg grippers - aan de binnenzijde van de broekspijpen zitten beengrippers die de broek op zijn plaats houden en voorkomen dat ze omhoog kruipen.

Eigenschappen:
- Hoogwaardig Lycra materiaal voor lage water weerstand, waterafstotendheid en comfort
- Tri-lite zeem: minimale water absorptie, hoog comfort en naadloos
- Total Zip Protection: de gehele rits is aan de binnenzijde afgewerkt met zacht materiaal voor optimaal comfort
- Nauwsluitende pasvorm zonder af te knellen of irritatie
- UFO Leg Grippers: de broekpijpen zijn afgewerkt met silicone UFO anti-slip materiaal
- Platgestikte naden voor lage weerstand en maximaal comfort
- Voorzien van zakje op de achterzijde voor voeding

Specificaties
  • Merken Zone3
  • Uitvoering Low-end (sprint, 1/8, 1/4)
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Rood
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Mouwloos
  • Categorie Zone 3 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Orca Athlex Lite trisuit korte mouw zwart heren 7% Korting Orca Athlex Lite trisuit korte mouw zwart heren (SP11)

De Orca Athlex Lite Trisuit is ontworpen om je prestaties tijdens triatlonwedstrijden te verbeteren. Dit trisuit combineert geavanceerde technologieën met een perfecte pasvorm, zodat je optimaal kunt presteren in alle disciplines. Dankzij de elastische stoffen in de schouders en rug biedt het pak maximale flexibiliteit en bewegingsvrijheid. Daarnaast zorgt Vapour-cool technologie in het bovenlichaam en de benen voor een verkoelend effect, waardoor zweet snel verdampt en je comfortabel blijft tijdens de race.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€129,-

€119,95

  Je bespaart €9,05 (incl. BTW)

Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos groen/geel heren 23% Korting Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos groen/geel heren (8622090-383)

De Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos is de mouwloze versie van het normale Sanremo trisuit. HEt tisuit is perfect voor in het water, op de fiets en tijdens de run. Het trisuit bestaat voornamelijk uit 2 stoffen, de Velocity Rev2 en Velocity mesh, die voor de perfecte balans tussen ademend vermogen, aerodynamica en bescherming tegen de zon zorgen. De KISS Tri-zeem biedt veel ondersteuning en zit super comfortabel op de fiets, terwijl je hem tijdens het hardlopen bijna niet voelt. De mesh achterzakken lijken op het eerste gezicht zeer klein maar dankzij de hoge rekbaarheid beide ze voldoende ruimte voor de hele race. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€169,95

€129,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Castelli PR 2 speed trisuit korte mouw zwart heren 29% Korting Castelli PR 2 speed trisuit korte mouw zwart heren (8623078-010)

Het Castelli PR 2 speed suit zal u helpen die vitale seconden af te schaven. Als je uitgaat van een pak dat al het Kona-fietsrecord in handen heeft en de afgelopen jaren talrijke 70.3- en langeafstandsoverwinningen heeft behaald, is het potentieel voor verbeteringen op het eerste gezicht misschien niet te zien. Maar bij Castelli worden we nooit moe te zoeken naar die extra snelheid om topatleten een echt prestatievoordeel te bieden. Uit uitgebreide tests in de windtunnel ontdekten we significante verschillen in het beengedeelte, vooral bij bepaalde gieringen. Dat proces leidde ons tot ons snelste langebaan-racepak, dat zelfs meer comfort biedt dan zijn voorganger dankzij een bijna naadloze constructie van het korte gedeelte en zonder extra siliconengrip.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€360,-

€252,95

  Je bespaart €107,05 (incl. BTW)

Zone3 Activate plus korte mouw trisuit neon/zwart heren 17% Korting Zone3 Activate plus korte mouw trisuit neon/zwart heren (TS25MACTP117)

De Zone3 Activate+ Short Sleeve Trisuit Duurzaamheid, Comfort & Prestaties. De Activate+ Short Sleeve Trisuit biedt een duurzame upgrade binnen de populaire Activate-serie en combineert betaalbaarheid, prestaties en milieuvriendelijke materialen. Ontworpen voor triatleten van elk niveau, levert deze trisuit ademend comfort, betrouwbare duurzaamheid en functionele details voor zowel training als wedstrijddagen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€170,-

€139,95

  Je bespaart €30,05 (incl. BTW)

Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw full magnesium unisex 11% Korting Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw full magnesium unisex (1192-FUMG)

De Fusion TEMPO! TWO Tri Suit is ontworpen voor triatleten die topprestaties willen combineren met comfort en gebruiksgemak. Deze alleskunner is perfect voor wie lange afstanden aflegt en daarbij snelheid, functionaliteit én draagcomfort zoekt. Geschikt voor zowel ervaren atleten als deelnemers aan hun eerste hele triatlon. Dankzij het aerodynamische ontwerp en hoogwaardige materialen – geïnspireerd op onze PRO- en ONE-modellen – biedt deze suit vrijwel dezelfde prestaties, maar dan met een iets lossere, comfortabelere pasvorm. Ideaal voor races van 9 tot 11 uur (lange afstand) of 4 tot 6 uur (middenafstand). Een slimme balans tussen prestaties, comfort en veelzijdigheid – of je nu traint voor je eerste Ironman of op zoek bent naar een betrouwbare suit voor langere races.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€299,95

€264,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Sailfish Aerosuit pro trisuit korte mouw zwart heren 17% Korting Sailfish Aerosuit pro trisuit korte mouw zwart heren (G10117C10)

Het Sailfish Aerosuit pro trisuit korte mouw is gemaakt voor de profs voor de middel- en lang afstand. Terwijl u er aan werkt om uw kracht te optimaliseren, heeft Sailfish de technologie verfijnd om het beste uit hun producten te halen. Dit uiterst innovatieve trisuit biedt u UV-bescherming, uitstekende compressie voor uw spieren en uitstekend comfort. De lichtgewicht, geperforeerde Pro Tripad is gemaakt van antibacteriële, sneldrogende microvezel en de platte elastische beenmanchet met logo voorkomt effectief uitglijden. Door de rits over de volledige lengte aan de voorzijde is het Aerosuit gemakkelijk en snel uit te trekken. Welkom bij de topklasse in aerodynamisch design: het Sailfish Aerosuit Pro.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€394,95

€324,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Zone3 Activate trisuit mouwloos zwart/rood heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.