Zone3 aeroforce elite sub 220 tri suit heren backzip 2015

Z14096 | Schrijf de eerste review! 21368 21368 0700253434637

Deze Zone3 aeroforce elite sub 220 tri suit heren backzip 2015 is gemaakt volgens de volgende aspecten: snel, stijlvol , gestructureerd en comfortabel, alles wat verwacht wordt van een trisuit.

Dit pak heeft een zeer mooi design en de lambrisering is ontworpen om het beste uit elke stof te halen.

De Aeroforce stof langs de belangrijke voorzijde van het lichaam om een groot: ademend vermogen, flexibiliteit en dynamische gevoel te bieden.

De revolutie Gloss stof rond de heupen biedt veel ondersteuning van de spieren en geeft u extra "core".


Bekijk uitgebreide omschrijving
Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€144,95

119,95 €119,95

Je bespaart €25,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Zone3 aeroforce elite sub 220 tri suit heren backzip 2015

Deze Zone3 aeroforce elite sub 220 tri suit heren backzip 2015 is gemaakt volgens de volgende aspecten: snel, stijlvol , gestructureerd en comfortabel, alles wat verwacht wordt van een trisuit. Dit pak heeft een zeer mooi design en de lambrisering is ontworpen om het beste uit elke stof te halen. De Aeroforce stof langs de belangrijke voorzijde van het lichaam om een groot: ademend vermogen, flexibiliteit en dynamische gevoel te bieden. De revolutie Gloss stof rond de heupen biedt veel ondersteuning van de spieren en geeft u extra "core".

Kenmerken:
- 100% Aeroforce stof: Dit is de keuze van 90% Pro triatleten, omdat het: extreem licht, ademend, sneldrogend en superieure flexibiliteit biedt.
- High-tech water coating om zowel in het water als in de lucht de weerstand te verkleinen tot een minimum.
- Opwaardse rits met een bevestigd koort om ervoor te zorgen dat de rist niet open gaat tijdens het zwemmen en om extra ventitalie te bieden als dit noodzakelijk is.
- Getailleerd design om dit tri suit mooi aan te laten sluiten, zoals een 'tweede huid' voor een gestroomlijnde dynamica.
- Hoge kwaliteit Italiaans pad (zeem): Een op maat gemaakte, specifieke triathlon zeem, niet te groot en niet te klein. Minimaliseerd de wateropname en biedt essentiële bescherming tijdens de fiets fase zonder het zwemmen of lopen belemmeren. Vastgemaakt met een nieuw soort stiksel om irritatie te verminderen.
- Totaal rits bescherming: Niemand heeft zo veel zorg besteed aan de innerlijke bescherming van het pak als zone3. De volledige omtrek van de rits is gestikt met een zachte stof om eventuele scherpe randen die wrijven tegen je borst te voorkomen.
- Elastic Technology: zorgt voor een goede aansluitende pasvorm zonder enig ongemak of afknelling aan de nek of armen te geven.
- Gemaakt zonder zakken om enige weerstand tijdens het zwemmen tegen te gaan (voeding wordt vaak door triahtlon athleten op het frame getaped).
- Silicone grippers: De extra zachte 4,5 cm siliconen band rond de beenpijpjes zorgt ervoor dat het pak mooi op zijn plek blijft zitten, wat vele voordelen geeft in de triahtlon.
- Flat locked stiksels: platte naden, ontworpen om het pak duurzamer te maken en irritatie met de huid te vermijden.

Materiaal samenstelling:
- 80% nylon (polyamide)
- 20% elastaan (spandex)

Specificaties
  • Merken Zone3
  • Rits Rits achterkant
  • Geslacht Heren
  • Categorie Zone3 triathlon 2015
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Sailfish Trisuit perform 1 mouwloos dark blue heren 15% Korting Sailfish Trisuit perform 1 mouwloos dark blue heren (G10185C35)

Ontdek de Sailfish Trisuit perform 1 mouwloos Voor pure prestaties in elke discipline. De Sailfish Trisuit Perform 1 Mouwloos is ontworpen voor triatleten die het maximale uit hun prestaties willen halen. Deze hoogwaardige trisuit combineert comfort, functionaliteit en bewegingsvrijheid – perfect voor zowel trainingen als wedstrijden op korte en middellange afstanden.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€224,95

€189,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 NEON trisuit korte mouw Apocalyptic Yellow Green heren 10% Korting BTTLNS Typhon 2.0 NEON trisuit korte mouw Apocalyptic Yellow Green heren (0224001-041)

De Typhon 2.0 NEON trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€189,95

€169,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Zone3 Activate trisuit korte mouw zwart/rood heren 17% Korting Zone3 Activate trisuit korte mouw zwart/rood heren (TS21MACTS108)

De Zone3 Activate trisuit korte mouw is het perfecte instapmodel voor beginnende triatleten, maar ook geschikt voor ervaren sporters die op zoek zijn naar een betrouwbaar trisuit om in te trainen. Dankzij de uitstekende prijs-kwaliteitsverhouding, ademende Lycra-stof en de Tri-lite zeem geniet je van comfort, bewegingsvrijheid en prestaties tijdens elke discipline. Of je nu een sprint- of kwarttriatlon doet, met dit trisuit ben je klaar voor elke uitdaging.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€139,-

€114,95

  Je bespaart €24,05 (incl. BTW)

2XU Core Trisuit Zwart Heren 20% Korting 2XU Core Trisuit Zwart Heren (MT7398D-BLK/WHT)

Met het 2XU Core trisuit mouwloos kun je alles geven tijdens wedstrijden en trainingen. Dankzij de goed aansluitende en rekbare materialen kan huidirritatie worden voorkomen. Het pak past zich perfect aan je lichaam aan. De ergonomische broekzeem biedt ook veel comfort op de fiets.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€169,99

€135,95

  Je bespaart €34,04 (incl. BTW)

BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0 50% Korting BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0 (0219006-101)

Het BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€159,95

€79,95

  Je bespaart €80,- (incl. BTW)

Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Tribal Rush heren 25% Korting Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Tribal Rush heren (TS24MMOMII101)

De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn. Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.

Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€174,95

€129,95

  Je bespaart €45,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Zone3 aeroforce elite sub 220 tri suit heren backzip 2015

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.