Deze Zone3 aeroforce elite sub 220 tri suit heren backzip 2015 is gemaakt volgens de volgende aspecten: snel, stijlvol , gestructureerd en comfortabel, alles wat verwacht wordt van een trisuit.
Dit pak heeft een zeer mooi design en de lambrisering is ontworpen om het beste uit elke stof te halen.
De Aeroforce stof langs de belangrijke voorzijde van het lichaam om een groot: ademend vermogen, flexibiliteit en dynamische gevoel te bieden.
De revolutie Gloss stof rond de heupen biedt veel ondersteuning van de spieren en geeft u extra "core".
€144,95
€119,95Je bespaart €25,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Zone3 aeroforce elite sub 220 tri suit heren backzip 2015
Deze Zone3 aeroforce elite sub 220 tri suit heren backzip 2015 is gemaakt volgens de volgende aspecten: snel, stijlvol , gestructureerd en comfortabel, alles wat verwacht wordt van een trisuit. Dit pak heeft een zeer mooi design en de lambrisering is ontworpen om het beste uit elke stof te halen. De Aeroforce stof langs de belangrijke voorzijde van het lichaam om een groot: ademend vermogen, flexibiliteit en dynamische gevoel te bieden. De revolutie Gloss stof rond de heupen biedt veel ondersteuning van de spieren en geeft u extra "core".
Kenmerken:
- 100% Aeroforce stof: Dit is de keuze van 90% Pro triatleten, omdat het: extreem licht, ademend, sneldrogend en superieure flexibiliteit biedt.
- High-tech water coating om zowel in het water als in de lucht de weerstand te verkleinen tot een minimum.
- Opwaardse rits met een bevestigd koort om ervoor te zorgen dat de rist niet open gaat tijdens het zwemmen en om extra ventitalie te bieden als dit noodzakelijk is.
- Getailleerd design om dit tri suit mooi aan te laten sluiten, zoals een 'tweede huid' voor een gestroomlijnde dynamica.
- Hoge kwaliteit Italiaans pad (zeem): Een op maat gemaakte, specifieke triathlon zeem, niet te groot en niet te klein. Minimaliseerd de wateropname en biedt essentiële bescherming tijdens de fiets fase zonder het zwemmen of lopen belemmeren. Vastgemaakt met een nieuw soort stiksel om irritatie te verminderen.
- Totaal rits bescherming: Niemand heeft zo veel zorg besteed aan de innerlijke bescherming van het pak als zone3. De volledige omtrek van de rits is gestikt met een zachte stof om eventuele scherpe randen die wrijven tegen je borst te voorkomen.
- Elastic Technology: zorgt voor een goede aansluitende pasvorm zonder enig ongemak of afknelling aan de nek of armen te geven.
- Gemaakt zonder zakken om enige weerstand tijdens het zwemmen tegen te gaan (voeding wordt vaak door triahtlon athleten op het frame getaped).
- Silicone grippers: De extra zachte 4,5 cm siliconen band rond de beenpijpjes zorgt ervoor dat het pak mooi op zijn plek blijft zitten, wat vele voordelen geeft in de triahtlon.
- Flat locked stiksels: platte naden, ontworpen om het pak duurzamer te maken en irritatie met de huid te vermijden.
Materiaal samenstelling:
- 80% nylon (polyamide)
- 20% elastaan (spandex)
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
24% Korting
Zone3 Activate plus trisuit tropical palm mouwloos heren
(TS21MACP103)
De Zone3 Activate plus trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn. Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.
€144,95
€108,95Je bespaart €36,- (incl. BTW)
28% Korting
Castelli free sanremo 3 suit short sleeve zwart heren
(8625083-010)
De Castelli free sanremo 3 suit short sleeve is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli in 2014 als pionier het eerste korte-mouwen triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde mouw- en schouderontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.
€230,-
€164,95Je bespaart €65,05 (incl. BTW)
40% Korting
BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/rood heren
(0224007-202)
Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.
€148,95
€88,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
25% Korting
Zone3 Activate trisuit korte mouw zwart/rood heren
(TS21MACTS108)
De Zone3 Activate trisuit korte mouw is het perfecte instapmodel voor beginnende triatleten, maar ook geschikt voor ervaren sporters die op zoek zijn naar een betrouwbaar trisuit om in te trainen. Dankzij de uitstekende prijs-kwaliteitsverhouding, ademende Lycra-stof en de Tri-lite zeem geniet je van comfort, bewegingsvrijheid en prestaties tijdens elke discipline. Of je nu een sprint- of kwarttriatlon doet, met dit trisuit ben je klaar voor elke uitdaging.
€139,-
€103,95Je bespaart €35,05 (incl. BTW)
25% Korting
Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/blauw heren
(NR11..08)
De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.
€299,-
€223,95Je bespaart €75,05 (incl. BTW)
40% Korting
BTTLNS Nemean 1.0 pro aero trisuit korte mouw Immortal Blue/Pearl White heren
(0223001-105)
Het BTTLNS Nemean 1.0 Aero trisuit korte mouwen is speciaal ontwikkeld voor triathleten die opzoek zijn naar aerodynamica en maximaal comfort op lange trainingen, de 70.3 en volledige triathlon afstanden. Behaal maximale aerodynamica in de zitpositie dankzij de innovatieve Aero-Carved mouwen welke tot aan de elleboog aansluiten en een windtunnel geteste pasvorm verzorgen. De voor- en achter panelen zijn ontwikkeld van een zeer hoogwaardig materiaal welke extreem licht van gewicht is, voorzien is van 360-stretch en de vochtregulatie maximaliseert. Zij- en been panelen zijn ontworpen van één innovatief en hoogwaardig paneel waardoor het comfortabel, ondersteunend en als een tweede huid aanvoelt. De Italiaans 226 Xtreme TRI-padding zorgt ervoor dat dit trisuit de perfecte keuze is voor je volgende wedstrijd!
€244,95
€146,95Je bespaart €98,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Zone3 aeroforce elite sub 220 tri suit heren backzip 2015
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.