Zone3 Aeroforce X trisuit mouwloos heren  TS21MAFSL101 10% Korting

Zone3 Aeroforce X trisuit mouwloos heren

TS21MAFSL101 | Schrijf de eerste review! 77716 77716

Het Zone3 Aeroforce X trisuit mouwloos is in samenwerking met Aero specialist NoPinz om het snelste trisuit ter wereld te ontwikkelen.

Zone3 maakt gebruik van Aerocoach (de aerodynamische partner van Zone3) en het Boardman Performance Centre om uitgebreide tests uit te voeren op de stof en patroon layout te helpen het snelst mogelijke trisuit te produceren, zonder in te leveren op loop- of zwemcomfort.

Uit gegevens van Zone3 blijkt dat dit trisuit op een hoger niveau presteert dan de aerosuits van de concurrenten.

Het belangrijkste is dat dit trisuit dit doet over een reeks snelheden, dus niet alleen bij 40 km/u, maar ook bij 30, 35 en 45 km/u.

We willen dat u kunt investeren in een Aeroforce-X met de wetenschap dat u een voordeel heeft ten opzichte van andere atleten die dit trisuit niet dragen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 2-4 werkdagen

€294,95

264.95 €264,95

uw voordeel €30,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:
- Ontworpen om 's werelds snelste tri pak te zijn.
- Stof technologie volledig getest in de windtunnel, velodrome en door top atleten.
- Exclusief vervaardigd in de UK.
- Innovatieve pasvorm en stoftechnologie om de prestaties in elke discipline te maximaliseren.
- We zijn allemaal op zoek naar extra snelheid - als je eenmaal de finish hebt veroverd, gaat het er bij triatlon om daar sneller te komen. Dat idee ligt aan de basis van onze Aeroforce-X-reeks.

Belangrijkste kenmerken:
Stof: Meer dan 30 stoffen werden ontwikkeld en getest om ervoor te zorgen dat de Aeroforce-X 's werelds snelste trisuit werd. Vijf unieke stoffen uit Italië en Frankrijk vormen elk pak. Deze combinatie van stoffen levert de perfecte balans tussen snelheid, ademend vermogen, comfort, bedekking en algehele prestaties. Deze stoffen zijn als volgt:
- Aeroforce-X: Deze unieke kuiltjesstof, gebaseerd op golfbaltechnologie, bevindt zich op de schouders, de bovenrug en de bovenste borstpanelen op belangrijke plaatsen om de luchtweerstand te helpen minimaliseren en de snelheid te verhogen. Dit gebeurt door het creëren van een dunne turbulente grenslaag van lucht die zich vasthecht aan het oppervlak van het pak. Hierdoor kan de lucht soepel de contouren van je lichaam volgen, waardoor het kielzog kleiner wordt en je sneller en efficiënter door de lucht kunt glijden. Het bevat ook een volledig waterafstotende nano-coating.
- Aerostripe: Net als de Aeroforce-X stof zit deze stof op de zijpanelen en werd getest tegen verschillende andere vergelijkbare materialen op deze plaats om er zeker van te zijn dat het de meest aerodynamische was.
- Aeroforce Soft-Touch: Een premium en technisch geavanceerd materiaal wordt gebruikt op het voorlichaam dat een geweldige dekking biedt terwijl het 'onzichtbaar' aanvoelt. Het materiaal is licht, ademend en biedt 360-graden stretch. Het is extreem sneldrogend en voorzien van een high-tech waterafstotende nano-coating om de weerstand in en uit het water te verminderen.
- Airflo: Een extreem lichtgewicht, ademend en wicking materiaal bevindt zich op het rugpand voor optimale temperatuurbeheersing.
- Premium-Fit: Een gladde en zachte stof die fantastisch aanvoelt tegen de huid en zorgt voor bedekking, ondersteuning van de kernspieren en graduele compressie op de benen.

Wetenschappelijke Aero-ontwikkeling:
Aeroforce-X begon en eindigde in de windtunnel. We begonnen eerst stoffen te testen bij verschillende snelheden en op verschillende plaatsen op het lichaam. Deze gegevens werden vervolgens meegenomen in de ontwerpfases van het prototype en feedback in zowel de velodroom als tijdens wedstrijden werd gebruikt om het pakontwerp gedurende meerdere maanden verder te optimaliseren. Verschillende vormen van atleten en een combinatie van baan- en windtunneltesten zorgden ervoor dat we de beste real-world gemiddelden konden vinden. Daarna zijn we teruggegaan naar de windtunnel voor meer tests en hebben we nog meer aanpassingen gedaan om de zo belangrijke marginale winst te behalen.

De resultaten:
- Snelheid: Het Zone3 Aeroforce-X pak heeft de laagste luchtweerstand in vergelijking met alle geteste pakken van de belangrijkste concurrenten tussen 35-45 km/u. De variabiliteit bij verschillende snelheden was ook minder dan de helft van die van de op één na beste concurrent, waardoor dit het meest consistente pak in de test was.
- Comfort: De ultralichte ademende stoffen bieden superieur comfort tegen de huid en zorgen ervoor dat u binnen enkele minuten droog bent als u aan uw fietsonderdeel begint. De ColdBlack technologie in de kern van het pak vermindert infrarood absorptie en helpt de lichaamstemperatuur te reguleren.

Design kenmerken:
- Lasergesneden arm- en beengaten met een geïntegreerde lichtgewicht siliconen grip zijn ontworpen om de armen en benen op hun plaats te houden. Dit unieke ontwerp verbetert ook het aerodynamische profiel door het weglaten van stiksels.
- Een low-profile halslijn is ontworpen voor een betere pasvorm zonder schuurplekken.
- Waterafstotende coatings helpen de weerstand en absorptie in het water te verminderen, waardoor extra snelheid wordt toegevoegd en vermoeidheid voor de fiets wordt verminderd.
- Opslag voor voeding: Aero ontworpen zakken maken opslag mogelijk zonder de prestaties te beïnvloeden of de luchtweerstand te verhogen.
- Een unieke flexibele achterrits met koord uit Japan zorgt voor een meer aeropositionele houding op de fiets, terwijl er toch comfort is tijdens het hardlopen.
- De Italiaanse catechin-zeem is speciaal ontworpen voor triatlons en is geschikt voor alle afstanden: Sprint, Olympisch, 70.3 of lang.
- De broekspijpen zijn iets langer dan het traditionele Trisuit om de aerodynamische voordelen te maximaliseren.

Specificaties
  • Merken Zone3
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Grijs
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Mouwloos
  • Categorie Zone3 triathlon 2022
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Fusion SLi High Speed Suit korte mouw wit/zwart Unisex 10% Korting Fusion SLi High Speed Suit korte mouw wit/zwart Unisex (1016)

De Fusion Sli High Speed Suit korte mouw is voor de elite triatleet met focus op nog meer snelheid en absolute topresultaten. Het SLi High Speed Suit is ontwikkeld in een constructieve mix van tijdrit-ervaring en de samenwerking met enkele van `s werelds beste triatleten.

Daarom heeft het pak bijzonder goede snelheid eigenschappen als het gaat om het fietsonderdeel.

De samenstelling van materialen in het racepak samen met de elastische ritssluiting geeft een zeer hoge vormbaarheid waardoor je het pak niet voelt en de weerstand tegen beweging minimaal is.  

Gratis levering: 3-7 werkdagen

€399,95

€359,95

  uw voordeel €40,- (incl. BTW)

Fusion SLi Trisuit mouwloos wit/zwart heren 10% Korting Fusion SLi Trisuit mouwloos wit/zwart heren (0160)

De Fusion SLi Trisuit is een mouwloos, superlicht multisport suit met de ritssluiting aan de achterkant voor triatlon en duatlon. Dit trisuit is waterafstotend en zeer sneldrogend.

Het is gemaakt van het speciale SLi-materiaal met echte 4-way strecht en op de dijen een compressie van 10-12 mmHg druk. Dit zorgt ervoor dat de vermoeidheid in de spieren word uitgesteld.

De mouw-en en beenuiteinden hebben free-cut banden die ervoor zorgen dat het suit optimaal aansluit op het lichaam.

De padding biedt tijdens het zwemmen, hardlopen en fietsen een uitermate goed comfort.

Gratis levering: 3-7 werkdagen

€199,95

€179,95

  uw voordeel €20,- (incl. BTW)

Ironman trisuit front zip mouwloos multisport zwart/geel heren 59% Korting Ironman trisuit front zip mouwloos multisport zwart/geel heren (IMT502-15/04)

Het Ironman trisuit front zip mouwloos multisport zwart/geel heren is een hoog kwaliteits en licht van gewicht triatlon skinsuit. Het beschikt over flatlock stitching (platte naden), rits aan de voorzijde met zak met rits en siliconen beengrijpers. Dankzij de goede zeem die in het trisuit verwerkt zit voelt de hele rit comfortabel aan. Een goed triathlon suit voor een ongekend scherpe prijs!

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€159,95

€64,95

  uw voordeel €95,- (incl. BTW)

Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/rood heren Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/rood heren (KR11.64)

De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€298,95

 (incl. BTW)

2XU Core trisuit mouwloos zwart heren 9% Korting 2XU Core trisuit mouwloos zwart heren (MT6437d-BLK/WHT)

Met het 2XU Core trisuit mouwloos kun je alles geven tijdens wedstrijden en trainingen. Dankzij de goed aansluitende en rekbare materialen kan huidirritatie worden voorkomen. Het pak past zich perfect aan je lichaam aan. De ergonomische broekzeem biedt ook veel comfort op de fiets.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€124,95

€112,95

  uw voordeel €12,- (incl. BTW)

Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw zwart/zilver heren Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw zwart/zilver heren (MP11.37)

Het Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€178,95

 (incl. BTW)

Waarom Sanden?
Sports Specialists Since 2001

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Zone3 Aeroforce X trisuit mouwloos heren

Print

Triathlon24.be maakt gebruik van functionele en analytische cookies om u beter van dienst te kunnen zijn, daarnaast willen we graag uw toestemming voor onze marketing cookies waarmee wij u beter en persoonlijkere aanbiedingen kunnen doen op partnersites. Gaat u akkoord met het plaatsen van deze cookies?