Uitverkoop
De Zone3 Lava Aero trisuit is speciaal ontworpen voor de lange afstanden en is daardoor voorzien van ontzettend veel kenmerken voor een geweldig comfort.
De Lava collectie is meervoudig bekroond sinds de lancering in 2013 en we blijven deze collectie door ontwikkelen en verbeteren.
Zone 3 gebruikt de allerbeste Italiaanse en Franse materialen om comfort te verbeteren, water af te weren en de aerodynamica te optimaliseren.
Comfort is erg belangrijk tijdens een run en daarom hebben we belangrijke verbeteringen aan de stof toegepast.
Het lava pak profiteert van deze verbeteringen en dat zie je terug in de temperatuurregeling, het ademend vermogen op het bovenlichaam en de bewegings vrijheid.
€309,95
€239,95Je bespaart €70,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Aero-Stripe:
Het uit Italie afkomstige innovatieve gestreepte materiaal bevindt zich op de bovenborst om de aerodynamica te verbeteren.
Door het gebruik van UPF-50 textuurmateriaal zorgt het pak voor turbulentie over de belangrijkste grenslagen tijdens hoge snelheden op de fiets.
De luchtweerstand wordt hierdoor verminderd en hierdoor verbeteren de racetijden.
Aeroforce soft touch:
Een hoogwaardig en technisch geavanceerd materiaal zorgt voort voor een geweldige dekking en "onzichtbaar" gevoel op het voorlichaam.
Het is een licht en ademend materiaal dat 360 graden rek biedt.
Een zeer snel drogend materiaal dat voorzien is van een hightech waterafstotende nano-coating om in en uit het water de weerstand te verminderen.
Sensory:
De volledig waterafstotende coating is extreem glad en zacht. Dit voelt fantastisch tegen de huid en zorgt voor extra compressie en steun op de benen.
De stof is zweetafvoerend en zeer goed ademend en daarnaast zorgt de 360 grade stretch voor volledige bewegingsvrijheid.
- Elke stof is zorgvuldig gekozen en gepositioneerd om de prestaties, het comfort en het uithoudingsvermogen te verbeteren.
- Uitgebalanceerde compressie wordt geleverd door de benen dankzij een zorgvuldig ontworpen paneelvorm en de hoge denierclassificatie van de Sensory stof. Dit verbetert de ondersteuning van de spieren en helpt de doorbloeding van de benen te verbeteren, waardoor de hoeveelheid melkzuur wordt verminderd en het uithoudingsvermogen en het uithoudingsvermogen worden verbeterd.
- Gloednieuwe 'Iron Performance' pad: De geperforeerde padlaminering zorgt voor een ultiem ademend en sneldrogend vermogen. Het schuim met hoge dichtheid geeft meer padding en bescherming tijdens het fietsen en de centrale kanalisatie in het perinea gebied is ontworpen om drukpunten te compenseren. De hoge mate van elasticiteit in de pad zorgt ook voor maximale bewegingsvrijheid bij het zwemmen en hardlopen.
Door 220 Magazine omschreven als "opmerkelijk goed op het zadel".
- Heat Bonded Sleeves: Voor een optimale pasvorm en comfort en minder weerstand in vergelijking met stiksels.
- Comfortabele pasvorm door het hele lichaam, waardoor u de prestaties tijdens het zwemmen, fietsen en hardlopen kunt maximaliseren.
- Optische witte kleur die op het grootste deel van de top wordt gebruikt om de warmte van de zon te helpen reflecteren.
- Voedingsopbergvakken: deze bevinden zich op de rug en zijn ontworpen met een hittebestendige hoes zodat de gels kunnen worden opgeborgen en gemakkelijk toegankelijk zijn op de fiets of tijdens het hardlopen.
- Constructie: Door gebruik te maken van heat bonding, flat-lock stiksels en gesloten stiksels vindt u de perfecte balans tussen comfort en snelheid. Semi-auto-lock rits aan de voorzijde.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
24% Korting
2XU Aero Hex Trisuit korte mouw Midnight/Cool Matcha Heren
(MT7394D-MDN-CLM)
Ontdek de 2XU Aero Hex Trisuit korte mouw de nieuwste innovatie in triatlon, volledig herontworpen met Hexagon overlock-stiksel. De Aero Hex Trisuit korte mouw is ergonomisch ontworpen om de rondingen van het lichaam te volgen zonder te kreuken, voor een slank gevoel dat de aerodynamica tijdens de race verbetert.
€269,99
€204,95Je bespaart €65,04 (incl. BTW)
10% Korting
BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart heren
(0219008-010)
Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
29% Korting
Castelli free sanremo 3 suit sleeveless wit zwart heren
(8625084-101)
De Castelli free sanremo 3 suit sleeveless is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli het mouwloze triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde ontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.
€190,-
€133,95Je bespaart €56,05 (incl. BTW)
19% Korting
Zone3 Aeroforce X II trisuit korte mouw zwart heren
(TS23MAFS101)
Het Zone 3 Aeroforce II trisuit presteert op een hoger niveau presteert dan de aerosuits van de concurrenten. Zone3 maakt gebruik van Aerocoach en het Boardman Performance Centre om uitgebreide tests uit te voeren op de stof en patroon layout te helpen het snelst mogelijke trisuit te produceren, zonder in te leveren op loop- of zwemcomfort. Het belangrijkste is dat dit trisuit dit doet over een reeks snelheden, dus niet alleen bij 40 km/u, maar ook bij 30, 35 en 45 km/u. We willen dat u kunt investeren in een Aeroforce-X met de wetenschap dat u een voordeel heeft ten opzichte van andere atleten die dit trisuit niet dragen.
€379,95
€304,95Je bespaart €75,- (incl. BTW)
30% Korting
Castelli Sanremo Ultra speed suit trisuit korte mouw zwart heren
(8624091-010)
Het bovendeel van deze Castelli Sanremo Ultra speed is identiek aan Castelli's gewone Free Sanremo pak.
De Samremo openingsconstructie trekt je niet naar voren, en maakt plasstops gemakkelijker en laat je de bovenkant openen als je het te warm hebt.
De stoffen zijn sneldrogend, licht en koel. De onderkant profiteert van het aero-onderzoek dat is uitgevoerd voor ons PR 2 Speed Suit project.
De nieuwe "Ultra" heeft een volledig nieuw ontworpen kort gedeelte met uitzonderlijk comfort en aerodynamica.
De voordelen van dit concept met bijna geen naden en geen extra beengrip zullen vooral tot uiting komen tijdens de afsluitende marathon van een langeafstandstriatlon, wanneer comfort en ondersteuning essentieel zijn voor een succesvolle en sterke finish.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€249,95
€174,95Je bespaart €75,- (incl. BTW)
20% Korting
Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Sand Storm heren
(TS24MREVII103)
De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn.
Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.
Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.
€174,95
€139,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Zone3 Lava korte mouw trisuit grijs heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.