Uitverkoop
Duik zelfverzekerd in het koude water met het klassieke Arena Triathlon wetsuit dames.
De combinatie van de elastische stof en het neopreen in het wetsuit zorgen voor meer elasticiteit en een beter drijfvermogen, ongeacht de richting waarin het water stroomt.
Het wetsuit heeft unieke inzetstukken op de borst en op de rug die zorgen voor extra lift.
Dankzij de PU coating beschikt het wetsuit over veel minder weerstand in het water.
Trek het wetsuit snel uit met de handige omgekeerde rits.
Fina approved: dit Arena wetsuit is goedgekeurd door de Fina en is toegelaten bij de KNZB en KNTB.
Materiaalsamenstelling: 85% Neopreen 15% Nylon
€299,95
€199,95Je bespaart €100,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
BTTLNS Tormentor 3.0 wetsuit lange mouw dames
(0123013-098)
Het BTTLNS Tormentor 3.0 wetsuit lange mouw heeft een doorontwikkeling ondergaan en maakt gebruik van de nieuwste features in de ‘wetsuit-wereld’. De Tormentor is ‘het wetsuit’ voor gevorderde athleten die zoek zijn naar de beste positie in het water en maximale snelheid waarbij de laatste seconden tellen! Minimale energie belasting en een maximaal uithoudingsvermogen wordt bereikt door de ultieme flexibiliteit van de “one-piece shoulder panel” constructie. In combinatie met hoogwaardige 40#cell SCS Yamamoto 1 mm neopreen loopt dit over de volledige borst, schouders en bovenarmen voor maximale stretch tijdens iedere zwemslag. Het toegepaste NanoAerodome 5mm op het middelpunt van het lichaam, volledige SCS coating, Speed-Lift dijbeen-panelen en SpeedCuffs op de polsen zorgen voor een van de snelste wetsuits aan de startlijn.
€649,-
€579,-Je bespaart €70,- (incl. BTW)
20% Korting
Sailfish Ignite 2 lange mouw wetsuit dames
(G20206C1060)
De Sailfish Ignite 2 lange mouw wetsuit met een evenwichtig drijfvermogen, royale bewegingsvrijheid en goede zichtbaarheid zal u niet alleen inspireren.
deze nieuwste ignite 2 heeft een update in kleine details ten opzichte van zijn voorganger in materiaal. Daarnaast heeft hij een design update en een compleet nieuwe look.
De Ignite van Sailfish is ideal voor een groot aantal toepassingen van lange openwater sessies tot de incidentele triatlon.
€349,95
€279,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
14% Korting
Sailfish G-Range 8 fullsleeve wetsuit dames
(G80202C10)
Het Sailfish G-Range 8 fullsleeve wetsuit dames is een lichtgewicht, neopreen wetsuit met maximale vrijheid van beweging, een solide drijfvermogen en extra stabiliteit bij de heup. Het hoogwaardige neopreen met de ultra dunne oppervlakte coating zorgt voor bijna geen wrijvingsweerstand in het water. Extreem flexibel binnenste materiaal gemaakt van polyester garandeert een minimale wateropname en biedt een aangenaam draagcomfort op de huid. Het heup paneel, gemaakt met extra stabiele binnenvoering, biedt de maximale heup stabiliteit.
€799,-
€679,95Je bespaart €119,05 (incl. BTW)
+ Cadeau
37% Korting
BTTLNS Carnage 2.0 wetsuit lange mouw dames
(0121002-088)
Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties.
€799,-
€499,95Je bespaart €299,05 (incl. BTW)
20% Korting
2XU Propel:2 lange mouw wetsuit zwart/blauw dames
(WW4993c-BLK/ALO)
Dit 2XU Propel:2 lange mouw wetsuit zit boordevol prestaties om te ondersteunen en te verbeteren.
De Propel:2 van 2XU is marktleider in de mid-range wetsuits en beschikt over veel eigenschappen die je normaal alleen bij aller duurste wetsuits vind.
Winnaar van de Triathlete Magazine Buyer's Guide 'Best In Class"
Het wetsuit zit vol met toonaangevende technologie om de progressieve zwemmer te voorzien van optimaal drijfvermogen en flexibiliteit.
€650,-
€520,-Je bespaart €130,- (incl. BTW)
36% Korting
Blueseventy Thermal Reaction wetsuit dames
(170000584)
De Blueseventy Thermal Reaction wetsuit dames is een variant van het Reaction wetsuit gemaakt voor koudere temperaturen met een thermische voering genaamd Zirconium. Deze unieke jersey absorbeert minder water, biedt uitstekende flexibiliteit en geeft een extra bescherming tegen de elementen. De Thermal Reaction is uitgevoerd met de traditionele YKK-rits die het aan- en uittrekken van het wetsuit heel makkelijk maakt. Daarnaast beschikt het wetsuit over RST-panelen, een SCS-coating en drievoudig gelijmde naden.
€675,-
€429,95Je bespaart €245,05 (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits dames > Arena Triathlon wetsuit dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.