De nieuwe 2025 Sailfish One 8 wetsuit is speciaal ontworpen voor zwemmers die extra drijfvermogen nodig hebben om hun waterpositie te optimaliseren.
Dit wetsuit biedt een uitstekende combinatie van ondersteuning, comfort en hydrodynamica, waardoor je efficiënter door het water beweegt en energie bespaart bij elke slag.
De One 8 Wetsuit biedt een combinatie van drijfvermogen, snelheid en comfort, waardoor het perfect is voor zwemmers die hun prestaties willen verbeteren met minimale inspanning.
Let op: dit nieuwste premium Sailfish wetsuit is alleen via onze klantenservice te bestellen, contacteer ons hiervoor via deze link
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Sailfish One 8 wetsuit heren
Geavanceerd drijfvermogen
De Aerofloat-technologie helpt je moeiteloos in de ideale zwempositie te blijven
Verbeterde heuppanelen
Zorgt voor een gestroomlijnde houding en efficiënte slagtechniek
Maximaal comfort
Zachte en comfortabele binnenvoering voorkomt irritatie en zorgt voor een natuurlijke pasvorm
Moeiteloze snelheid
Extreem rekbaar materiaal bij de schouders vermindert weerstand en bespaart energie bij elke armbeweging
Ideaal voor zwemmers die extra ondersteuning nodig hebben
Helpt bij het corrigeren van een lage heuppositie voor een efficiëntere zwemstijl
Materiaaldikte:
Arm-schouder: 1,5 mm
Borst: 4,5 mm
Heup: 4,5 mm
Bovenbeen: 4,5 mm
Onderbeen: 2,5 - 3,0 mm
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
46% Korting
BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit lange mouw dames
(0120006-045)
Geef je zwem prestaties nu een boost met het BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit. Door de combinatie van flexibiliteit en drijfvermogen te optimaliseren heeft BTTLNS een nieuw mid-range topmodel. Specifiek geplaatste nano-Aerodome panelen zorgen voor een mooi centraal drijfvermogen, het gebruik van deze techniek zorgt voor wel 30% meer lift dan bij normaal neopreen. Uitgerust met 2 mm neopreen panelen op de armen, een super flexibele drukverlagende kraag en speedcuffs.
€469,95
€249,95Je bespaart €220,- (incl. BTW)
24% Korting
BTTLNS Neopreen zwemsokken en zwemhandschoenen voordeelset zwart/goud
(0120016-087)
De BTTLNS voordeelset bestaat uit de Neopreen zwemsokken Caerus 1.0 en de Neopreen zwemhandschoenen Boreas 1.0, deze zijn essentieel om je voeten en handen warm te houden tijdens het zwemmen in koud water. Door het 3mm neopreen van topkwaliteit ben je ten alle tijden beschermd tegen de ijskoude en ruwe omstandigheden van het open water. Door de langere klittenbandsluiting, gelijmde en dubbel gestikte naden, heeft BTTLNS een ultieme handschoen gecreëerd om uw handen warm te houden in het ongetemde water. Let op: vergeet niet in de maattabel te kijken voor de juiste maat!
€79,90
€59,95Je bespaart €19,95 (incl. BTW)
26% Korting
BTTLNS Neopreen thermal accessoires bundel zilver
(0121022-097)
De BTTLNS Neopreen thermal accessoires bundel bestaat uit de Zethes 1.0 swim cap, Chione 1.0 zwem handschoenen en de Kheimon 1.0 zwem sokken. We hebben deze 3 neopreen items vernieuwd en ervoor gezorgd dat je ook bij lagere temperaturen kunt blijven zwemmen. Deze swimcap is gemaakt van 3.5 mm - van hoge kwaliteit - neopreen en heeft aan de binnen zijde een thermische voering. En de handschoenen en sokken zijn gemaakt van 3.0 mm - hoge kwaliteit - neopreen en de naden zijn met de hand gelijmd. Deze thermische voering geeft u een nog warmere ervaring dan de normale neopreen accessoires. Met de Neopreen thermal accessoires bundel bent u klaar voor de winter! Let op: vergeet niet in de maattabel te kijken voor de juiste maat!
€149,85
€109,95Je bespaart €39,90 (incl. BTW)
20% Korting
Aquaman Rafale lange mouw wetsuit zwart/roze dames
(ARAF22)
Het nieuwe Aquaman Rafale lange mouw wetsuit zwart/roze dames is een echt wetsuit voor triatleten. Al onze expertise in een wetsuit gestoken. Het nieuwe model blijft trouw aan de filosofie die al sinds 1976 gehanteerd word: het produceren van producten van hoge kwaliteit, gemaakt van het beste neopreen en uitgerust met geavanceerde en innovatieve technologie. Dankzij het 4,5 mm dikke neopreen zal de Rafale u snel laten zwemmen Door de gelijmde constructie verkrijgt u maximaal drijfvermogen en isolatie.
€300,-
€239,95Je bespaart €60,05 (incl. BTW)
Sailfish Ultimate IPS plus lange mouw wetsuit dames
(G40201C10)
De nieuwe 2025 Sailfish Ultimate IPS Plus 4 Wetsuit is ontworpen voor triatleten en openwaterzwemmers die alleen het beste verwachten op het gebied van prestaties, flexibiliteit, drijfvermogen en comfort. Elk detail is verfijnd en geoptimaliseerd om je zwemervaring naar een hoger niveau te tillen. Dit wetsuit biedt uitmuntende bewegingsvrijheid, minimale waterabsorptie en een perfect uitgebalanceerd drijfvermogen, zodat je sneller zwemt dan ooit tevoren. De Ultimate IPS Plus 4 is dé keuze voor zwemmers die hun prestaties willen maximaliseren zonder concessies te doen aan comfort en flexibiliteit. Ontwikkeld om je te laten zwemmen met maximale snelheid en minimale weerstand. Let op: dit nieuwste premium Sailfish wetsuit is alleen via onze klantenservice te bestellen, contacteer ons hiervoor via deze link
(incl. BTW)
20% Korting
Orca Athlex Flow lange mouw wetsuit dames
(MN54)
Het Orca Athlex Flow wetsuit lange mouw is een nieuwe (r)evolutie van de Orca Sonar. De Athlex Flow is perfect in balans tussen drijfvermogen en flexibiliteit. In het boven lichaam zijn hoge elastische materialen verwerkt Deze technologieën stellen de zwemmer in staat zijn positie in het water te corrigeren, waardoor een meer hydrodynamische houding wordt bereikt. Dit wetsuit is de opvolger van de welbekende Orca Sonar, deze heeft nagenoeg dezelfde flexibiliteit, drijfvermogen en eigenschappen.
€478,95
€382,95Je bespaart €96,- (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits dames > Sailfish One fullsleeve wetsuit dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.