
Ontdek de 2XU Propel One Piece – Innovatie en Stijl in Één
Ervaar de ultieme combinatie van stijl, functionaliteit en comfort met de Propel One Piece. Dit innovatieve kledingstuk is ontworpen voor de moderne avonturier die zowel performance als een scherp oog voor mode waardeert.
Of je nu op zoek bent naar een sportieve look of iets praktischer voor je dagelijkse bezigheden, de Propel One Piece biedt het allemaal.
€69,99
€62,95Je bespaart €7,04 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Belangrijkste Kenmerken:
Slimme Pasvorm en Ondersteuning: Het Propel One Piece heeft een ergonomisch ontwerp dat zich perfect naar je lichaam vormt. Het biedt uitstekende ondersteuning op de juiste plaatsen, zodat je optimaal kunt presteren, of je nu traint of aan het ontspannen bent in het zwembad.
Duurzaam en Sneldrogend Materiaal: Gemaakt van hoogwaardig, duurzaam materiaal dat snel droogt na je zwemtraining of duik. Het badpak is bestand tegen het chlorerende water van zwembaden, zodat het zijn kleur en vorm behoudt, zelfs na herhaaldelijk gebruik.
Ademend en Comfortabel: Het ademende materiaal van het badpak zorgt ervoor dat je je koel en comfortabel voelt, zelfs tijdens lange sessies in het water. Het biedt een zacht gevoel op de huid, wat zorgt voor een prettig draagcomfort gedurende de hele dag.
Stijlvol en Tijdsloos Design: Het Propel One Piece heeft een strak, elegant design dat je zowel in als uit het water doet stralen. De tijdloze stijl maakt het geschikt voor elke gelegenheid, of je nu een serieuze zwemtraining volgt of ontspant op vakantie.
Veelzijdig Gebruik: Dit badpak is ideaal voor verschillende wateractiviteiten, van zwemmen en trainen tot ontspanning op het strand of bij het zwembad. Het biedt de veelzijdigheid die je nodig hebt voor elke waterervaring
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Sailfish SwimRun pro unisex is een neopreen wetsuit voor koud water. Voorzien van duurzaam en zeer soepel SCS #39 neopreen voor een goed drijfvermogen en geringe wrijvingsweerstand in het water. Het kruispaneel is gemaakt van een speciaal schuurbestendig materiaal. Het binnen materiaal is flexibel voor een aangenaam draagcomfort. De extra lange rits aan de voorkant en de verkorte rits aan de achterkant maken het wetsuit gemakkelijk aan en uit te doen.
€499,95
€449,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
Deze Orca Swimrun armstukken zijn speciaal ontworpen vals hulpstuk tijden het zwaemmen. De armstukken stellen je in staat om bij elke slag meer water mee te nemen. Ze werken als een soort van kleine peddels, voor betere slagprestaties. Ze zijn te combineren met elke top van Orca.
(incl. BTW)
De Zone3 Versa Swimrun Wetsuit Maximale Bewegingsvrijheid & Prestaties. De Zone3 Versa Swimrun is speciaal ontworpen voor swimrun-wedstrijden, waarbij snelle overgangen tussen zwemmen en hardlopen essentieel zijn. Met een innovatief ontwerp en hoogwaardige materialen biedt dit wetsuit de perfecte balans tussen flexibiliteit, comfort en duurzaamheid.
€259,-
€232,95Je bespaart €26,05 (incl. BTW)
De Orca Aesir Flex Swimrun is een nieuwe (r)evolutie van de Swimrun Perform. Het Aesir Flex wetsuit is het meest elastische wetsuit in het Orca Swimrun assortiment. Het heeft een vest-achtige constructie voor optimale prestaties bij zowel hardlopen als zwemmen. De 40+ technologie zorgt voor meer flexibiliteit, zonder aan duurzaamheid in te boeten, dankzij de buitenste stof van de benen. Bij aankoop van dit wetsuit krijg je een waterdichte Mesh rugzak cadeau, perfect om je wetsuit en zwemspullen in mee te nemen.
€499,-
€449,95Je bespaart €49,05 (incl. BTW)
De Zone3 Evolution swimrun dames is ontworpen in samenwerking met voormalige winnaars van de beroemde ÖtillÖ-race in Zweden. Aan alles is gedacht met betrekking tot flexibiliteit, comfort, drijfvermogen en functionaliteit. Het pak is ontworpen om er zowel mee te kunnen zwemmen als hardlopen, wat betekent dat je maar 1 pak nodig hebt voor de hele race. The Evolution swim-run comes with arm sleeves.
€489,-
€439,95Je bespaart €49,05 (incl. BTW)
De Orca Aesir Thermal Wetsuit biedt het hoogste niveau van thermisch comfort binnen de Orca Swimrun-collectie. Dit wetsuit is voorzien van een lichte Light Thermal-voering voor optimale warmte-isolatie, terwijl de voorritsconstructie en neopreen mouwen het comfort tijdens zowel het hardlopen als zwemmen verbeteren. Dankzij de Yamamoto 40+ technologie combineert dit pak elasticiteit en duurzaamheid, met een extra slijtvaste buitenstof op de benen. Bij aankoop van de Aesir Thermal ontvang je een Mesh Backpack, waarmee je het wetsuit gemakkelijk kunt opbergen en vervoeren.
(incl. BTW)
Neem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.