2XU P:1 Propel lange mouw demo wetsuit dames  WW4994c-BLK/MDEMO Uitverkoop

2XU P:1 Propel lange mouw demo wetsuit dames

WW4994c-BLK/MDEMO | Schrijf de eerste review! 62768 62768 9336340670063

Dit veelzijdige 2XU P:1 Propel demo wetsuit is gemaakt voor de ambitieuze atleten die opzoek zijn naar een pak waarmee ze het de meer ervaren triatleten moeilijk kunnen maken.

De P:1 is gemaakt van een 39 cell neopreen met een dikte die varieert tussen de 5mm en 1.5mm wat zorgt voor een perfecte verhouding tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit.

Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik.

De P:1 van 2XU een van de meest populaire wetsuits dankzij zijn zeer goede prijs/kwaliteitsverhouding.

Let op: dit demo wetsuit heeft tijdens het passen een kleine beschadiging opgelopen op de buik, dit is volledig gerepareerd (zie: foto's).


Bekijk uitgebreide omschrijving

€299,95

249,95 €249,95

Je bespaart €50,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • 2 jaar garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:

39 CELL: 

Het meest dynamische neopreen dat beschikbaar is met een dikte variërend van 1 mm tot 5 mm (maximaal 5 mm toegestaan).

SCS COATING (Super Composite Skin): 
Toegepast als een laag over het oppervlak van het neopreen, waardoor een zeer uniek materiaal ontstaat. De cell structuur op het rubberoppervlak stoot water af wanneer het in contact komt met lucht en vermindert de weerstand wanneer het in contact komt met water. De Lage weerstand zorgt voor snellere snelheid door het water. Als gevolg biedt de SCS coating comfort, extra bewegingsvrijheid, houdt het lichaam warmer en vermindert de vermoeidheid van het lichaam terwijl het tegelijkertijd duurzaamheid en slijtvastheid garandeert. De SCS coating biedt vooral extra comfort en bewegingsvrijheid maar houdt ook het lichaam stuk warmer en vermindert de vermoeidheid van het lichaam. Daarnaast zorgt de coating er ook voor meer slijtvastheid en zal het neopreen veel langer mee gaan. 

Overige Eigenschappen:
SCS-coating om de weerstand van in het water te verminderen
39 cell neoprene borstpaneel met een dikte die varieert tussen de 5mm en 1.5mm voor maximaal drijfvermogen
Concave water entrapment zone: zorgt voor een beter bereik 
Floating zip panel: vergroot de afstand per slag
520% stretchvoering (intern): Verbeterde laterale flexibiliteit
Rollbar: verbeterd drijfvermogen en lichaamshouding

Neopreen dikte:
Bovekant borst - 5 mm 
onderkant borst - 3 mm 
Bovenrug - 3 mm 
Onderrug - 5 mm 
Bovenarm - 1,5 mm 
Onderarm - 1,5 mm 
Scheenbeen - 3 mm 
Achterkant bovenbeen - 3 mm 
kuitbeen - 5 mm

Let op: dit demo wetsuit heeft tijdens het passen een kleine beschadiging opgelopen op de buik, dit is volledig gerepareerd (zie: foto's).

Specificaties
  • Kwaliteit Instap wetsuit
  • Merken 2XU
  • Type Demo wetsuit
  • Kleur Roze
  • Geslacht Dames
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie 2XU triathlon 2020
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
  • Garantie 2 jaar garantie
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • 2 jaar garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Zone3 Vanquish-X gebruikt fullsleeve wetsuit dames M 30% Korting Zone3 Vanquish-X gebruikt fullsleeve wetsuit dames M (WGBR342)

Het Zone3 Vanquish-X wetsuit brengt prestaties naar een volledig nieuw niveau. De Vanquish-X is gebaseerd op de belangrijkste kenmerken van de Vanquish. De 2022 versie bevat echter een revolutionair nieuwe materiaal - Bio-Rubber - op de dijen, wat zorgt voor een betere bloeddoorstroming. De Alpha Titanium voering op het bovenlichaam zorgt ervoor dat de warmte en circulatie te verbeteren. Het wetsuit is ontworpen voor de triatleet die het maximale uit zijn prestaties wil halen en zich het meest fris wil voelen - ten opzichten van zijn of haar concurrenten - voordat hij op de fiets stapt. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is op de linkerzei gerepareerd. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€859,-

€599,95

  Je bespaart €259,05 (incl. BTW)

BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit demo heren maat M 36% Korting BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit demo heren maat M (WGBR245)

Het BTTLNS Gods wetsuit Tormentor 2.0 wordt geprezen door zijn sublieme bewegingsvrijheid rond de schouders en geweldige drijfvermogen. Een minimale waterweerstand door Nano SCS coating technologie en Pro-AeroFlow grippers voor maximale overdracht van kracht resulteren in jouw persoonlijke recordtijd! "One piece shoulder panel design" gemaakt van 1,5mm Yamamoto #40 cell SCS neopreen voor ongekende bewegingsvrijheid en maximaal comfort. Aanzienlijke verhoging van het drijfvermogen door een NanoAerodome paneel op de voorzijde van borst tot knieën zodat jouw ligging perfect is. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit heeft over het gehele pak veel nagelscheurtjes. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€549,95

€349,95

  Je bespaart €200,- (incl. BTW)

Sailfish Ignite 2 lange mouw gebruikt wetsuit heren M 34% Korting Sailfish Ignite 2 lange mouw gebruikt wetsuit heren M (WGBR307)

De Sailfish Ignite 2 lange mouw wetsuit met een evenwichtig drijfvermogen, royale bewegingsvrijheid en goede zichtbaarheid zal u niet alleen inspireren.

deze nieuwste ignite 2 heeft een update in kleine details ten opzichte van zijn voorganger in materiaal. Daarnaast heeft hij een design update en een compleet nieuwe look. De Ignite van Sailfish is ideal voor een groot aantal toepassingen van lange openwater sessies tot de incidentele triatlon. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft nagelschade op de rechter arm. en 2x nagelschade op de onderrug. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.  

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€349,95

€229,95

  Je bespaart €120,- (incl. BTW)

BTTLNS Inferno 1.0 sample wetsuit lange mouw dames 57% Korting BTTLNS Inferno 1.0 sample wetsuit lange mouw dames (0120006-045-sample)

De BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit lange mouw is een sample wetsuit en is het wetsuit voor atleten die hun prestatie willen boosten. De ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort maken dit wetsuit een nieuwe topper onder de mid-range modellen. Door de speciaal ontworpen nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, door deze specifieke technologie krijgt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen. Verschillende aspecten zorgen ervoor dat de Inferno het beste naar boven haalt, uitgerust met speedcuffs - 2mm neopreen op de armen en een drukverlagende kraag. Let op: dit gaat om een sample van het originele Inferno 1.0 wetsuit waarvan de bedrukking mogelijk loslaat of afwijkt. Verder is het wetsuit gezien materiaal, kwaliteit en maatvoering precies hetzelfde als het origineel.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€469,95

€199,95

  Je bespaart €270,- (incl. BTW)

2XU Propel pro LS wetsuit zwart/zilver dames demo maat XS 50% Korting 2XU Propel pro LS wetsuit zwart/zilver dames demo maat XS (WGBR193)

De 2XU Propel pro lange mouw wetsuit zwart/zilver dames levert superieure snelheid en flexibiliteit en is het ultieme wetsuit voor de elite triatleet. In de mouwen van de Propel pro zit 45 Cell verwerkt, dit is 's werelds meest flexibele neopreen, daarnaast zorgen de  39 cell panelen voor een ongeëvenaard drijfvermogen voor het perfecte evenwicht tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit. Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik. De Propel pro heeft alles wat je zoekt in een wetsuit.

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een verkleurde print op de schouders/armen en een nagelscheurtje op de linker & rechtermouw. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€799,95

€399,95

  Je bespaart €400,- (incl. BTW)

BTTLNS Carnage 2.0 sample wetsuit lange mouw heren 62% Korting BTTLNS Carnage 2.0 sample wetsuit lange mouw heren (0120001-088-sample)

De BTTLNS Carnage 2.0 wetsuit lange mouw is een sample van het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit en is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: dit gaat om een sample van het originele Carnage 2.0 wetsuit waarvan de bedrukking mogelijk loslaat of afwijkt. Verder is het wetsuit gezien materiaal, kwaliteit en maatvoering precies hetzelfde als het origineel.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€799,-

€299,95

  Je bespaart €499,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > 2XU P:1 Propel lange mouw demo wetsuit dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.