2XU P:1 Propel lange mouw demo wetsuit dames  WW4994c-BLK/MDEMO Uitverkoop

2XU P:1 Propel lange mouw demo wetsuit dames

WW4994c-BLK/MDEMO | Schrijf de eerste review! 62768 62768 9336340670063

Dit veelzijdige 2XU P:1 Propel demo wetsuit is gemaakt voor de ambitieuze atleten die opzoek zijn naar een pak waarmee ze het de meer ervaren triatleten moeilijk kunnen maken.

De P:1 is gemaakt van een 39 cell neopreen met een dikte die varieert tussen de 5mm en 1.5mm wat zorgt voor een perfecte verhouding tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit.

Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik.

De P:1 van 2XU een van de meest populaire wetsuits dankzij zijn zeer goede prijs/kwaliteitsverhouding.

Let op: dit demo wetsuit heeft tijdens het passen een kleine beschadiging opgelopen op de buik, dit is volledig gerepareerd (zie: foto's).


Bekijk uitgebreide omschrijving

€299,95

249,95 €249,95

Je bespaart €50,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • 2 jaar garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:

39 CELL: 

Het meest dynamische neopreen dat beschikbaar is met een dikte variërend van 1 mm tot 5 mm (maximaal 5 mm toegestaan).

SCS COATING (Super Composite Skin): 
Toegepast als een laag over het oppervlak van het neopreen, waardoor een zeer uniek materiaal ontstaat. De cell structuur op het rubberoppervlak stoot water af wanneer het in contact komt met lucht en vermindert de weerstand wanneer het in contact komt met water. De Lage weerstand zorgt voor snellere snelheid door het water. Als gevolg biedt de SCS coating comfort, extra bewegingsvrijheid, houdt het lichaam warmer en vermindert de vermoeidheid van het lichaam terwijl het tegelijkertijd duurzaamheid en slijtvastheid garandeert. De SCS coating biedt vooral extra comfort en bewegingsvrijheid maar houdt ook het lichaam stuk warmer en vermindert de vermoeidheid van het lichaam. Daarnaast zorgt de coating er ook voor meer slijtvastheid en zal het neopreen veel langer mee gaan. 

Overige Eigenschappen:
SCS-coating om de weerstand van in het water te verminderen
39 cell neoprene borstpaneel met een dikte die varieert tussen de 5mm en 1.5mm voor maximaal drijfvermogen
Concave water entrapment zone: zorgt voor een beter bereik 
Floating zip panel: vergroot de afstand per slag
520% stretchvoering (intern): Verbeterde laterale flexibiliteit
Rollbar: verbeterd drijfvermogen en lichaamshouding

Neopreen dikte:
Bovekant borst - 5 mm 
onderkant borst - 3 mm 
Bovenrug - 3 mm 
Onderrug - 5 mm 
Bovenarm - 1,5 mm 
Onderarm - 1,5 mm 
Scheenbeen - 3 mm 
Achterkant bovenbeen - 3 mm 
kuitbeen - 5 mm

Let op: dit demo wetsuit heeft tijdens het passen een kleine beschadiging opgelopen op de buik, dit is volledig gerepareerd (zie: foto's).

Specificaties
  • Kwaliteit Instap wetsuit
  • Merken 2XU
  • Type Demo wetsuit
  • Kleur Roze
  • Geslacht Dames
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie 2XU triathlon 2020
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
  • Garantie 2 jaar garantie
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • 2 jaar garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS wetsuit Rapture 2.0 heren demo maat XS 46% Korting BTTLNS wetsuit Rapture 2.0 heren demo maat XS (WGBR228)

Het BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen. Deze wereldleider in de productie van neopreen garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op beide armen, schouders en oksels is het wetsuit baanbrekend dun. De gebruikte 2 mm panelen van Yamamoto #39 cell zorgen voor de best mogelijke flexibiliteit. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt het nodige drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 2.0 maakt gebruik van een geoptimaliseerde V hals voor een verbeterde druk verdeling en vermindering van een ‘stikkend gevoel’. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft nagelscheurtjes op de enkels. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€279,95

€149,95

  Je bespaart €130,- (incl. BTW)

BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw gebruikt wetsuit heren M 20% Korting BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw gebruikt wetsuit heren M (WGBR281)

Het BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Ceto is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd in de nek. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€199,95

€159,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Zone3 Vanquish-X fullsleeve gebruikt wetsuit heren SM 35% Korting Zone3 Vanquish-X fullsleeve gebruikt wetsuit heren SM (WGBR270)

Het Zone3 Vanquish-X wetsuit brengt prestaties naar een volledig nieuw niveau. De Vanquish-X is gebaseerd op de belangrijkste kenmerken van de Vanquish. De 2022 versie bevat echter een revolutionair nieuwe materiaal - Bio-Rubber - op de dijen, wat zorgt voor een betere bloeddoorstroming. De Alpha Titanium voering op het bovenlichaam zorgt ervoor dat de warmte en circulatie te verbeteren. Het wetsuit is ontworpen voor de triatleet die het maximale uit zijn prestaties wil halen en zich het meest fris wil voelen - ten opzichten van zijn of haar concurrenten - voordat hij op de fiets stapt. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de rechter pols. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€849,-

€549,95

  Je bespaart €299,05 (incl. BTW)

Sailfish Ignite 2 lange mouw gebruikt wetsuit heren M 34% Korting Sailfish Ignite 2 lange mouw gebruikt wetsuit heren M (WGBR307)

De Sailfish Ignite 2 lange mouw wetsuit met een evenwichtig drijfvermogen, royale bewegingsvrijheid en goede zichtbaarheid zal u niet alleen inspireren.

deze nieuwste ignite 2 heeft een update in kleine details ten opzichte van zijn voorganger in materiaal. Daarnaast heeft hij een design update en een compleet nieuwe look. De Ignite van Sailfish is ideal voor een groot aantal toepassingen van lange openwater sessies tot de incidentele triatlon. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft nagelschade op de rechter arm. en 2x nagelschade op de onderrug. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.  

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€349,95

€229,95

  Je bespaart €120,- (incl. BTW)

Zone3 Vanquish-X gebruikt fullsleeve wetsuit dames M 30% Korting Zone3 Vanquish-X gebruikt fullsleeve wetsuit dames M (WGBR342)

Het Zone3 Vanquish-X wetsuit brengt prestaties naar een volledig nieuw niveau. De Vanquish-X is gebaseerd op de belangrijkste kenmerken van de Vanquish. De 2022 versie bevat echter een revolutionair nieuwe materiaal - Bio-Rubber - op de dijen, wat zorgt voor een betere bloeddoorstroming. De Alpha Titanium voering op het bovenlichaam zorgt ervoor dat de warmte en circulatie te verbeteren. Het wetsuit is ontworpen voor de triatleet die het maximale uit zijn prestaties wil halen en zich het meest fris wil voelen - ten opzichten van zijn of haar concurrenten - voordat hij op de fiets stapt. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is op de linkerzei gerepareerd. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€859,-

€599,95

  Je bespaart €259,05 (incl. BTW)

Sailfish Ultimate IPS plus lange mouw gebruikt wetsuit heren sl 27% Korting Sailfish Ultimate IPS plus lange mouw gebruikt wetsuit heren sl (wgbr334)

De nieuwe 2025 Sailfish Ultimate IPS Plus 4 Wetsuit is ontworpen voor triatleten en openwaterzwemmers die alleen het beste verwachten op het gebied van prestaties, flexibiliteit, drijfvermogen en comfort. Elk detail is verfijnd en geoptimaliseerd om je zwemervaring naar een hoger niveau te tillen. Dit wetsuit biedt uitmuntende bewegingsvrijheid, minimale waterabsorptie en een perfect uitgebalanceerd drijfvermogen, zodat je sneller zwemt dan ooit tevoren. De Ultimate IPS Plus 4 is dé keuze voor zwemmers die hun prestaties willen maximaliseren zonder concessies te doen aan comfort en flexibiliteit. Ontwikkeld om je te laten zwemmen met maximale snelheid en minimale weerstand. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een kleine beschadiging op de rechter enkel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadgging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€1.099,-

€799,95

  Je bespaart €299,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > 2XU P:1 Propel lange mouw demo wetsuit dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.