Uitverkoop
De 2XU T:3 team gebruikt wetsuit heren maat M is behandeld met SCS coating, wat voor een verminderde weerstand in het water zorgt.
Voor de beginnende triatleet een top wetsuit voor een betaalbare prijs!
Extra ingebouwe flexibiliteit ter hoogte van de onderarm voor een optimale bewegingsvrijheid.
Maat M: lengte: 170-184 cm | gewicht: 72-80 kg.
Let op: dit model is tijdens de aanschaf van een nieuw wetsuit ingeruild. Het wetsuit heeft geen beschadigingen en ziet er nog als nieuw uit!
€269,95
€169,95Je bespaart €100,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
2XU T:3 team gebruikt wetsuit heren maat M
Voor de beginnende triatleet die een top wetsuit voor een betaalbare prijs! De T:3 is een wetsuit behandeld met SCS coating, wat voor een verminderde weerstand in het water zorgt
Eigenschappen:
- Extra ingebouwe flexibiliteit ter hoogte van de onderarm, voor een optimale bewegingsvrijheid
- Versterkt achterpaneel met ingewerkte onzichtbare ritsZone bovenbenen ontworpen met extra vlottend neopreen, voor meer drijfvermogen
- Onderbenen in dunner neopreen (3mm) om het lopen naar de wissel te vergemakkelijken
- Hyper flexibel neopreen paneel ter hoogte van de schouders
- Neopreen mesh aan de onderarmen voor meer grip
- Aanpasbare sluiting aan de nek sluit nauw aan, zodat geen water kan instromen
Maat M: lengte: 170-184 cm | gewicht: 72-80 kg.
Let op: dit model is tijdens de aanschaf van een nieuw wetsuit ingeruild. Het wetsuit heeft geen beschadigingen en ziet er nog als nieuw uit!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
37% Korting
Sailfish Ignite 2 lange mouw gebruikt wetsuit dames
(WGBR356)
De Sailfish Ignite 2 lange mouw wetsuit met een evenwichtig drijfvermogen, royale bewegingsvrijheid en goede zichtbaarheid zal u niet alleen inspireren.
deze nieuwste ignite 2 heeft een update in kleine details ten opzichte van zijn voorganger in materiaal. Daarnaast heeft hij een design update en een compleet nieuwe look.
De Ignite van Sailfish is ideal voor een groot aantal toepassingen van lange openwater sessies tot de incidentele triatlon.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op het rechter bovenbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€349,95
€219,95Je bespaart €130,- (incl. BTW)
36% Korting
BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit demo heren maat M
(WGBR245)
Het BTTLNS Gods wetsuit Tormentor 2.0 wordt geprezen door zijn sublieme bewegingsvrijheid rond de schouders en geweldige drijfvermogen. Een minimale waterweerstand door Nano SCS coating technologie en Pro-AeroFlow grippers voor maximale overdracht van kracht resulteren in jouw persoonlijke recordtijd! "One piece shoulder panel design" gemaakt van 1,5mm Yamamoto #40 cell SCS neopreen voor ongekende bewegingsvrijheid en maximaal comfort. Aanzienlijke verhoging van het drijfvermogen door een NanoAerodome paneel op de voorzijde van borst tot knieën zodat jouw ligging perfect is. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit heeft over het gehele pak veel nagelscheurtjes. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€549,95
€349,95Je bespaart €200,- (incl. BTW)
37% Korting
BTTLNS Carnage 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw dames L
(WGBR282)
Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij het onderbeen links. kleine beschadiging rechts pols. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€799,-
€499,95Je bespaart €299,05 (incl. BTW)
62% Korting
BTTLNS Carnage 2.0 sample wetsuit lange mouw heren
(0120001-088-sample)
De BTTLNS Carnage 2.0 wetsuit lange mouw is een sample van het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit en is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: dit gaat om een sample van het originele Carnage 2.0 wetsuit waarvan de bedrukking mogelijk loslaat of afwijkt. Verder is het wetsuit gezien materiaal, kwaliteit en maatvoering precies hetzelfde als het origineel.
€799,-
€299,95Je bespaart €499,05 (incl. BTW)
18% Korting
Zone3 Advance lange mouw gebruikt wetsuit heren XL
(WGBR359)
Het Zone3 Advance lange mouw wetsuit is al lang bekend als het beste instap model op de markt. Opnieuw is dit wetsuit met zijn verbeteringen een stap voorwaarts en bouwt het voort op het fundament van zijn voorganger. De belangrijkste vernieuwing is dat dit wetsuit nu ook uitgerust is met Yamamoto. Dit wetsuit is een briljant all-round wetsuit voor een geweldige prijs. De Advance is de perfecte keuze voor zowel beginnende als gevorderde zwemmers. Het is een comfortabel wetsuit wat geschikt is voor prestatie gerichte trainingen en wedstrijden of voor uw ontspanning in het open water. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een scheur op de naad van de rug rechts. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€369,95
€299,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
22% Korting
Zone3 Agile fullsleeve Gebruikt wetsuit heren S
(WGBR308)
Het Zone3 Agile fullsleeve wetsuit is perfect voor als je nieuw bent in het open water zwemmen of triatlon. De Agile de metgezel die u nodig heeft om uw lichaam warm te houden, is comfortabel en ondersteund u tijdens uw eerste open water sessies. Met een combinatie van twee, drie en vier millimeter drijfvermogen panelen, zorgt de Agile ervoor dat je lichaam gestroomlijnd blijft in het water, waardoor je minder snel vermoeid raakt en je je techniek en snelheid kunt verbeteren. De combinatie van een high-stretch schouderpaneel voor meer flexibiliteit, verbetert de Agile de vorm verder door de luchtweerstand aanzienlijk te verminderen, waardoor u uw potentiële bereik bij elke armtrekking vergroot. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij het kruis. bij de rechter pols zit een kleine beschadiging. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€259,-
€199,95Je bespaart €59,05 (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > 2XU T:3 team gebruikt wetsuit heren maat M
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.