BTTLNS Gods wetsuit Shield 1.0 demo maat L  WGBR43 Uitverkoop

BTTLNS Gods wetsuit Shield 1.0 demo maat L

WGBR43 | Schrijf de eerste review! 72796 72796

De BTTLNS Gods wetsuit Shield 1.0 is het lovende wetsuit uit de Sea Warfare collectie, die een perfecte combinatie van flexibiliteit en drijfvermogen biedt!

Het wetsuit geeft een ultieme pasvorm en uitstekende flexbiliteit in de schouders door het vernieuwde Extreme-Stretch 100% neopreen.

Een zeer stabiel en gebalanceerd drijfvermogen is mogelijk doordat het wetsuit gebruik maakt van de nieuwste floating technologieën.

Het Airdrome Float neopreen zorgt voor een onvoorstelbaar drijfvermogen zonder de onderbenen teveel te liften om krachtverlies te vermijden... kortom, over alles is nagedacht!

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een gerepareerde beschadiging op de linkerknie en op het boven been. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€349,95

89,95 €89,95

Je bespaart €260,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

BTTLNS brochure 2023

Bekijk brochure De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

BTTLNS Gods wetsuit Shield 1.0 

Pak een ruime voorsprong tijdens het zwemonderdeel met de Shield 1.0! Dit is het perfecte wetsuit voor iedereen die last heeft van 'zinkende' benen en extra drijfvermogen in het onderlichaam kan gebruiken. Alle hoofdkenmerken van BTTLNS komen terug in dit wetsuit om te garanderen dat jij comfortabel en snel zal zwemmen.

De Shield 1.0 maakt gebruik van 2mm paneel in de schouders en onderarmen. De borstkas en rug zijn uitgevoerd in 3mm neopreen en 4mm op de benen en zijpanelen. Op de zijpanelen (heup tot knie) is de nieuwste AIRDROME FLOAT techniek toegepast waardoor het wetsuit extra drijfvermogen in het onderlichaam krijgt. Een geminimaliseerde weestand is te danken aan een NeoSpeed coating, deze zorgt voor extra snelheid en een verbeterde duurzaamheid.

Eigenschappen: 
- Ultieme flexibiliteit in de armen en schouders voor een comfortabele zwembeweging. 
- Geweldige waterpositie door de 4mm AIRDOME FLOAT panelen op beide zijpanelen van het wetsuit, van heup tot knie. Niet toegepast in onderbenen om krachtverlies te vermijden maar om juist het onderlichaam te liften. 
- Geminimaliseerde weerstand door een NeoSpeed coating, deze coating zorgt voor extra snelheid en een verbeterde duurzaamheid. 
- AeroFlow grippers op de onderarmen zorgen voor een zeer effiënte overdracht van de armkracht in het water. Door een verhoogde weerstand in de gripper bent u in staat meer kracht op het water uit te oefenen en daardoor meer snelheid te maken. 
- Aangenaam en comfortabel materiaal in de nek met een Flexiseal die voor een perfecte aansluiting zorgt om de inloop van water te vermijden. 
- Alle panelen zijn gestikt en gelijmd voor een verhoogde duurzaamheid en comfort. 
- Gemakkelijk aan en uittrekken met een zeer duurzame en sterke YKK Slipstream rits. 
- Schouders en onderarmen uitgevoerd in 2mm Extreme-Stretch 100% neopreen. 
- Borstkast en rug uitgevoerd in 3mm neopreen en 4mm op de benen en zijpanelen.

Kleursamenstelling: Divine black-Prestige silver-Torment red

Materiaalsamenstelling: 100% Neopreen

Specificaties
  • Merken BTTLNS
  • Type Demo wetsuit
  • Kleur Rood
  •   Zilver
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Categorie BTTLNS Sea warfare
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Sailfish Ignite 2 lange mouw Demo wetsuit dames M 28% Korting Sailfish Ignite 2 lange mouw Demo wetsuit dames M (WGBR338)

De Sailfish Ignite 2 lange mouw wetsuit met een evenwichtig drijfvermogen, royale bewegingsvrijheid en goede zichtbaarheid zal u niet alleen inspireren.

deze nieuwste ignite 2 heeft een update in kleine details ten opzichte van zijn voorganger in materiaal. Daarnaast heeft hij een design update en een compleet nieuwe look. De Ignite van Sailfish is ideal voor een groot aantal toepassingen van lange openwater sessies tot de incidentele triatlon. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft geen beschadiging. Deze heeft als demo in de winkel gehangen.  

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€349,95

€249,95

  Je bespaart €100,- (incl. BTW)

BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit demo dames maat XS 46% Korting BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit demo dames maat XS (WGBR243)

Het BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen. Deze wereldleider in de productie van neopreen garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op beide armen, schouders en oksels is het wetsuit baanbrekend dun. De gebruikte 2 mm panelen van Yamamoto #39 cell zorgen voor de best mogelijke flexibiliteit. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt het nodige drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 2.0 maakt gebruik van een geoptimaliseerde V hals voor een verbeterde druk verdeling en vermindering van een ‘stikkend gevoel’. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft nagelscheurtjes op de rechterenkel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€279,95

€149,95

  Je bespaart €130,- (incl. BTW)

Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit heren ST 18% Korting Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit heren ST (WGBR374)

Het Zone3 Agile fullsleeve wetsuit is perfect voor als je nieuw bent in het open water zwemmen of triatlon. De Agile de metgezel die u nodig heeft om uw lichaam warm te houden, is comfortabel en ondersteund u tijdens uw eerste open water sessies. Met een combinatie van twee, drie en vier millimeter drijfvermogen panelen, zorgt de Agile ervoor dat je lichaam gestroomlijnd blijft in het water, waardoor je minder snel vermoeid raakt en je je techniek en snelheid kunt verbeteren. De combinatie van een high-stretch schouderpaneel voor meer flexibiliteit, verbetert de Agile de vorm verder door de luchtweerstand aanzienlijk te verminderen, waardoor u uw potentiële bereik bij elke armtrekking vergroot. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op de rechterarm en 1x op de linkerarm. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€259,-

€209,95

  Je bespaart €49,05 (incl. BTW)

BTTLNS Tormentor 3.0 wetsuit gebruikt lange mouw heren S 38% Korting BTTLNS Tormentor 3.0 wetsuit gebruikt lange mouw heren S (WGBR300)

Het BTTLNS Tormentor 3.0 wetsuit lange mouw heeft een doorontwikkeling ondergaan en maakt gebruik van de nieuwste features in de ‘wetsuit-wereld’. De Tormentor is ‘het wetsuit’ voor gevorderde athleten die zoek zijn naar de beste positie in het water en maximale snelheid waarbij de laatste seconden tellen! Minimale energie belasting en een maximaal uithoudingsvermogen wordt bereikt door de ultieme flexibiliteit van de “one-piece shoulder panel” constructie. In combinatie met hoogwaardige 40#cell SCS Yamamoto 1 mm neopreen loopt dit over de volledige borst, schouders en bovenarmen voor maximale stretch tijdens iedere zwemslag. Het toegepaste NanoAerodome 5mm op het middelpunt van het lichaam, volledige SCS coating, Speed-Lift dijbeen-panelen en SpeedCuffs op de polsen zorgen voor een van de snelste wetsuits aan de startlijn. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade bij de rechteroksel. bij het rechterbeen is er professioneel een nieuw stuk ingezt. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€649,-

€399,95

  Je bespaart €249,05 (incl. BTW)

Orca Apex Flex lange mouw gebruikt wetsuit heren MT 25% Korting Orca Apex Flex lange mouw gebruikt wetsuit heren MT (WGBR377)

De Orca Apex Flex lange mouw wetsuit is het meest flexibele wetsuit van het hele assortiment van Orca. Dit wetsuit is ontworpen voor de technische zwemmers, die graag meer flexibiliteit willen en geen extra drijfvermogen nodig hebben. Door de constructie van - de korte - omgekeerde rits maakt dit elastische ontwerp mogelijk. De meest hydrodynamische eigenschappen en meest flexibele materialen op de markt, zorgen voor het snelste wetsuit voor de beste open water zwemmers. Dit wetsuit is de opvolger van de welbekende Orca Alpha 1.5, deze heeft nagenoeg dezelfde flexibiliteit, drijfvermogen en eigenschappen.  Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op de linkerarm. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€669,-

€499,95

  Je bespaart €169,05 (incl. BTW)

Zone3 Advance lange mouw gebruikt wetsuit heren L 24% Korting Zone3 Advance lange mouw gebruikt wetsuit heren L (WGBR358)

Het Zone3 Advance lange mouw wetsuit is al lang bekend als het beste instap model op de markt. Opnieuw is dit wetsuit met zijn verbeteringen een stap voorwaarts en bouwt het voort op het fundament van zijn voorganger. De belangrijkste vernieuwing is dat dit wetsuit nu ook uitgerust is met Yamamoto. Dit wetsuit is een briljant all-round wetsuit voor een geweldige prijs. De Advance is de perfecte keuze voor zowel beginnende als gevorderde zwemmers. Het is een comfortabel wetsuit wat geschikt is voor prestatie gerichte trainingen en wedstrijden of voor uw ontspanning in het open water. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 3 scheurtjes bij de linker en rechter oksel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€369,95

€279,95

  Je bespaart €90,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > BTTLNS Gods wetsuit Shield 1.0 demo maat L

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.