Uitverkoop
De Inferno 1.0 van BTTLNS is het wetsuit voor atleten die hun prestatie willen boosten.
De ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort maken dit wetsuit een nieuwe topper onder de mid-range modellen.
Door de speciaal ontworpen nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, door deze specifieke technologie krijgt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen.
Verschillende aspecten zorgen ervoor dat de Inferno het beste naar boven haalt, uitgerust met speedcuffs - 2mm neopreen op de armen en een drukverlagende kraag.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele plakkers die loslaten. Verder is het wetsuit in nieuwstaat
€449,-
€179,95Je bespaart €269,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Bekijk brochure
De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Maakt gebruik van Yamamote neopreen, vanwege de enorm hoge productie kwaliteit met recht de wereldleider in Neopreen fabricatie.
- 39# Cell yamamoto neopreen zorgt voor super flexibiliteit, verhoogd comfort en maximale bewegingsvrijheid.
- Speciaal ontworpen en getest voor optimale prestatie tijdens het zwemmen.
- Enkellaag nekconstructie zorgt voor goede afsluiting, door de adamsappel vrij te laten voelt u geen druk op de borst of nek.
- Door de Aerodome panelen van heup tot knie heeft u centraal meer drijfvermogen, dit levert een stabiele houding in het water op.
- Speedcuffs SCS stretch 1,5mm (polsen en enkels) om het uittrekken van het wetsuit op de wissel zo snel mogelijk te krijgen.
- Zeer duurzame Pro-YKK rits, wordt door meerdere topfabricanten gebruikt voor topmodellen.
NanoAerodome:
Uniek materiaal! Bij NanoAerodome panelen worden er kleine belletjes lucht tussen het neopreen geperst, dit levert u tot wel 30% drijfvermogen op.
Materiaalsamenstelling:
100% neopreen.
Ontworpen en ontwikkeld door ons Nederlandse BTTLNS-team.
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
25% Korting
BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit lange mouw heren
(0120003-003)
De Inferno 1.0 van BTTLNS is het wetsuit voor atleten die hun prestatie willen boosten. De ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort maken dit wetsuit een nieuwe topper onder de mid-range modellen. Door de speciaal ontworpen nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, door deze specifieke technologie krijgt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen. Verschillende aspecten zorgen ervoor dat de Inferno het beste naar boven haalt, uitgerust met speedcuffs - 1,5-2,5mm neopreen op de armen en een drukverlagende kraag.
€469,95
€349,95Je bespaart €120,- (incl. BTW)
BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0
(0418003-000)
Met het BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 bent u in staat zelf beschadigingen in uw wetsuit te repareren. Deze reparatie set bevat speciaal ontwikkelde soepel blijvende neopreenlijm om scheurtjes van nagels of andere scherpe voorwerpen in uw triathlon wetsuit te repareren. Super sterke, duurzame, snel drogende, zwarte neopreen lijm in een 30ml verpakking. Tevens bevat deze reparatieset neopreen schijfjes en een bandje van verschillende formaten zodat u ook in staat bent diepe scheuren te repareren!
(incl. BTW)
BTTLNS Wetsuit kledinghanger Defender 2.0 rood
(0320001-123)
De BTTLNS Wetsuit kledinghanger Defender 2.0 is een speciaal voor wetsuits ontworpen kledinghanger van extra stevig en breed kunststof. Dit zorgt ervoor dat de schouders van uw wetsuit goed in vorm blijven en niet gaan doorhangen tijdens het drogen en/of opbergen. Deze wetsuit kledinghanger versnelt het droogproces, doordat hij extra breed is staat het wetsuit open en hangt het materiaal niet tegen elkaar. Deze vernieuwde 2.0 versie is gemaakt van een nieuwe soort kunststof, waardoor de hanger nog meer stevigheid biedt. Tevens is de anti-slip laag aangepast, waardoor het wetsuit beter op de hanger blijft hangen met ‘open rits’. Kleursamenstelling: Torment red.
(incl. BTW)
26% Korting
BTTLNS Tormentor 3.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren
(WGBR357)
Het BTTLNS Tormentor 3.0 wetsuit lange mouw heeft een doorontwikkeling ondergaan en maakt gebruik van de nieuwste features in de ‘wetsuit-wereld’. De Tormentor is ‘het wetsuit’ voor gevorderde athleten die zoek zijn naar de beste positie in het water en maximale snelheid waarbij de laatste seconden tellen! Minimale energie belasting en een maximaal uithoudingsvermogen wordt bereikt door de ultieme flexibiliteit van de “one-piece shoulder panel” constructie. In combinatie met hoogwaardige 40#cell SCS Yamamoto 1 mm neopreen loopt dit over de volledige borst, schouders en bovenarmen voor maximale stretch tijdens iedere zwemslag. Het toegepaste NanoAerodome 5mm op het middelpunt van het lichaam, volledige SCS coating, Speed-Lift dijbeen-panelen en SpeedCuffs op de polsen zorgen voor een van de snelste wetsuits aan de startlijn. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x scheur bij het kruis. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€649,-
€479,-Je bespaart €170,- (incl. BTW)
47% Korting
Zone3 Evolution swimrun heren 2020 demo maat M
(WGBR252)
De Zone3 Evolution swimrun heren is ontworpen in samenwerking met voormalige winnaars van de beroemde ÖtillÖ-race in Zweden.
Aan alles is gedacht met betrekking tot flexibiliteit, comfort, drijfvermogen en functionaliteit.
Het pak is ontworpen om er zowel mee te kunnen zwemmen als hardlopen, wat betekent dat je maar 1 pak nodig hebt voor de hele race.
De Evolution swim-run wordt geleverd met arm sleeves.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft in de rechteroksel een nagelscheurtje. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€474,95
€249,95Je bespaart €225,- (incl. BTW)
24% Korting
Zone3 Advance lange mouw gebruikt wetsuit heren ML
(WGBR395)
Het Zone3 Advance lange mouw wetsuit is al lang bekend als het beste instap model op de markt. Opnieuw is dit wetsuit met zijn verbeteringen een stap voorwaarts en bouwt het voort op het fundament van zijn voorganger. De belangrijkste vernieuwing is dat dit wetsuit nu ook uitgerust is met Yamamoto. Dit wetsuit is een briljant all-round wetsuit voor een geweldige prijs. De Advance is de perfecte keuze voor zowel beginnende als gevorderde zwemmers. Het is een comfortabel wetsuit wat geschikt is voor prestatie gerichte trainingen en wedstrijden of voor uw ontspanning in het open water. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij de rechteroksel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€369,-
€279,95Je bespaart €89,05 (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit lange mouw heren demo maat ML
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.