Uitverkoop
De Inferno 1.0 van BTTLNS is het wetsuit voor atleten die hun prestatie willen boosten.
De ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort maken dit wetsuit een nieuwe topper onder de mid-range modellen.
Door de speciaal ontworpen nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, door deze specifieke technologie krijgt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen.
Verschillende aspecten zorgen ervoor dat de Inferno het beste naar boven haalt, uitgerust met speedcuffs - 2mm neopreen op de armen en een drukverlagende kraag.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 2 beschadigingen in de nek en 1x nagelschade rechterarm. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van wetsuit kunt zien.
€449,-
€149,95Je bespaart €299,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Bekijk brochure
De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 2 beschadigingen in de nek en 1x nagelschade rechterarm. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van wetsuit kunt zien.
Eigenschappen:
- Maakt gebruik van Yamamote neopreen, vanwege de enorm hoge productie kwaliteit met recht de wereldleider in Neopreen fabricatie.
- 39# Cell yamamoto neopreen zorgt voor super flexibiliteit, verhoogd comfort en maximale bewegingsvrijheid.
- Speciaal ontworpen en getest voor optimale prestatie tijdens het zwemmen.
- Enkellaag nekconstructie zorgt voor goede afsluiting, door de adamsappel vrij te laten voelt u geen druk op de borst of nek.
- Door de Aerodome panelen van heup tot knie heeft u centraal meer drijfvermogen, dit levert een stabiele houding in het water op.
- Speedcuffs SCS stretch 1,5mm (polsen en enkels) om het uittrekken van het wetsuit op de wissel zo snel mogelijk te krijgen.
- Zeer duurzame Pro-YKK rits, wordt door meerdere topfabricanten gebruikt voor topmodellen.
NanoAerodome:
Uniek materiaal! Bij NanoAerodome panelen worden er kleine belletjes lucht tussen het neopreen geperst, dit levert u tot wel 30% drijfvermogen op.
Materiaalsamenstelling:
100% neopreen.
Ontworpen en ontwikkeld door ons Nederlandse BTTLNS-team.
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
25% Korting
BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit lange mouw heren
(0120003-003)
De Inferno 1.0 van BTTLNS is het wetsuit voor atleten die hun prestatie willen boosten. De ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort maken dit wetsuit een nieuwe topper onder de mid-range modellen. Door de speciaal ontworpen nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, door deze specifieke technologie krijgt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen. Verschillende aspecten zorgen ervoor dat de Inferno het beste naar boven haalt, uitgerust met speedcuffs - 1,5-2,5mm neopreen op de armen en een drukverlagende kraag.
€469,95
€349,95Je bespaart €120,- (incl. BTW)
BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0
(0418003-000)
Met het BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 bent u in staat zelf beschadigingen in uw wetsuit te repareren. Deze reparatie set bevat speciaal ontwikkelde soepel blijvende neopreenlijm om scheurtjes van nagels of andere scherpe voorwerpen in uw triathlon wetsuit te repareren. Super sterke, duurzame, snel drogende, zwarte neopreen lijm in een 30ml verpakking. Tevens bevat deze reparatieset neopreen schijfjes en een bandje van verschillende formaten zodat u ook in staat bent diepe scheuren te repareren!
(incl. BTW)
BTTLNS Wetsuit kledinghanger Defender 2.0 rood
(0320001-123)
De BTTLNS Wetsuit kledinghanger Defender 2.0 is een speciaal voor wetsuits ontworpen kledinghanger van extra stevig en breed kunststof. Dit zorgt ervoor dat de schouders van uw wetsuit goed in vorm blijven en niet gaan doorhangen tijdens het drogen en/of opbergen. Deze wetsuit kledinghanger versnelt het droogproces, doordat hij extra breed is staat het wetsuit open en hangt het materiaal niet tegen elkaar. Deze vernieuwde 2.0 versie is gemaakt van een nieuwe soort kunststof, waardoor de hanger nog meer stevigheid biedt. Tevens is de anti-slip laag aangepast, waardoor het wetsuit beter op de hanger blijft hangen met ‘open rits’. Kleursamenstelling: Torment red.
(incl. BTW)
30% Korting
Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit heren
(WGBR351)
Het Zone3 Agile wetsuit voor heren is hét ideale instapmodel voor openwaterzwemmers en triatleten die comfort, ondersteuning en prestaties zoeken zonder de hoofdprijs te betalen. Dankzij een combinatie van 2 mm, 3 mm en 4 mm drijfpanelen blijf je gestroomlijnd in het water, wat vermoeidheid vermindert en je techniek verbetert. De flexibele schouderpanelen zorgen voor meer bewegingsvrijheid, terwijl de Speedflo- en Smoothskin-coatings de weerstand minimaliseren voor nóg meer snelheid. Wat de Agile écht onderscheidt, zijn de details: volledig gelijmd en blind gestikte naden (dus geen flatlock), een duurzame Talon Resistant coating tegen nagelscheuren en Pro Speed manchetten voor snelle. Een uitstekende keuze voor wie met vertrouwen zijn eerste meters in open water wil maken, of zijn eerste triathlon. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade bij de rechter oksel. 1x nagelschade linker schouder en 1x een klein gaatje op de linker arm Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde nagelbeschadiging van het wetsuit kunt zien.
€259,-
€179,95Je bespaart €79,05 (incl. BTW)
51% Korting
BTTLNS Nereus 1.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren XL
(WGBR393)
Het BTTLNS Nereus 1.0 wetsuit is een nieuw, super flexibel wetsuit en is speciaal ontwikkeld door en voor triatleten. Dit wetsuit is speciaal ontwikkeld voor ervaren zwemmers die een natuurlijke zwempositie hebben (hoge positie onderlichaam in het water). De Nereus heeft een 3mm neopreen materiaal van borst tot enkels wat voor een neutraal drijfvermogen zorgt. 3 mm 39#cell yamamoto neopreen op de armen en schouders zorgt het ervoor dat u het materiaal niet voelt als u gaat zwemmen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de linkerpols. 1x nagelschade op de linkerarm en 1x nagelschade op het rechterbeen en 2x op het linkerbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€429,95
€209,95Je bespaart €220,- (incl. BTW)
46% Korting
BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit demo dames maat ST
(WGBR246)
Het BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen. Deze wereldleider in de productie van neopreen garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op beide armen, schouders en oksels is het wetsuit baanbrekend dun. De gebruikte 2 mm panelen van Yamamoto #39 cell zorgen voor de best mogelijke flexibiliteit. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt het nodige drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 2.0 maakt gebruik van een geoptimaliseerde V hals voor een verbeterde druk verdeling en vermindering van een ‘stikkend gevoel’. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft nagelscheurtjes op beide armen en rechter enkel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€279,95
€149,95Je bespaart €130,- (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit lange mouw heren demo maat ST
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.