Uitverkoop
De Inferno 2.0 van BTTLNS is hét vernieuwde wetsuit voor triatleten die geen compromis willen tussen prestaties en comfort.
Met een flinke upgrade in flexibiliteit én pasvorm is dit wetsuit dé nieuwe benchmark binnen het mid-range segment.
Het #40 cell Yamamoto neopreen van 1,3mm op de armen, schouders en oksels biedt maximale bewegingsvrijheid en een natuurlijk zwemgevoel.
Dankzij de vernieuwde pasvorm sluit het wetsuit nog beter aan op het lichaam voor optimale prestaties, minder weerstand en een verbeterde hydrodynamica.
Uitgerust met innovatieve Nano-Aerodome panelen, drukverlagende kraag en speedcuffs voor snelle wissels.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de pols. ook diverse nagelschades. op het been, armen en rug. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€469,95
€249,95Je bespaart €220,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!
Bekijk brochure
De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de pols. ook diverse nagelschades. op het been, armen en rug. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.
Eigenschappen:
-Gemaakt van hoogwaardig Yamamoto neopreen, wereldwijd dé standaard in kwaliteit en duurzaamheid.
-#40 cell Yamamoto neopreen met een dikte van 1,3mm op schouders, armen en oksels – extreem flexibel voor ultieme bewegingsvrijheid tijdens de slag.
-Vernieuwde pasvorm zorgt voor een nauwsluitend ontwerp dat zich beter vormt naar het lichaam – met name onder de oksels – voor minder weerstand en meer comfort.
-Ontwikkeld en uitgebreid getest voor maximale efficiëntie en prestaties in het water.
-Enkellaagse nekconstructie die de adamsappel vrijlaat voor een drukvrije en comfortabele pasvorm rondom de nek en borst.
-Nano-Aerodome panelen van heup tot knie zorgen voor extra lift in het water, met tot 30% meer drijfvermogen dan standaard neopreen.
-Speedcuffs SCS stretch van 1,5mm op de polsen en 2,5mm op de enkels zorgen voor razendsnel uittrekken tijdens wissels.
-Uitgerust met een duurzame Pro-YKK ritssluiting, gebruikt door topmerken wereldwijd.
NanoAerodome:
Een innovatief materiaal waarin luchtbelletjes tussen het neopreen zijn geperst, waardoor het wetsuit aanzienlijk meer drijfvermogen genereert – tot wel 30% in vergelijking met regulier neopreen.
Materiaalsamenstelling:
100% neopreen
Ontworpen en ontwikkeld door het Nederlandse BTTLNS-team – met oog voor detail en een passie voor triatlon.
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
28% Korting
BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit lange mouw heren
(0120005-034)
Het BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen. Deze wereldleider in de productie van neopreen garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op beide armen, schouders en oksels is het wetsuit baanbrekend dun. De gebruikte 2 mm panelen van Yamamoto #39 cell zorgen voor de best mogelijke flexibiliteit. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt het nodige drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 2.0 maakt gebruik van een geoptimaliseerde V hals voor een verbeterde druk verdeling en vermindering van een ‘stikkend gevoel’.
€279,95
€199,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
27% Korting
BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit lange mouw heren
(0120002-099)
Het BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit is volledig vernieuwd en nog beter dan zijn voorganger. Door het gebruik van een super samengestelde huidcoating heeft BTTLNS een manier gevonden om de waterbestendigheid te minimaliseren. Een uitstekende flexibiliteit wordt bereikt door het gebruik van een eendelig schouderpaneel. Dit paneel is gemaakt van hoogwaardig 1,5 mm Yamamoto 40#cell neopreen. Door het gebruik van een v-gesneden halsconstructie is BTTLNS erin geslaagd om de druk en schaafwonden in het halsgebied te verminderen.
€549,-
€399,95Je bespaart €149,05 (incl. BTW)
26% Korting
BTTLNS Neopreen thermal accessoires bundel goud
(0121022-087)
De BTTLNS Neopreen thermal accessoires bundel bestaat uit de Zethes 1.0 swim cap, Chione 1.0 zwem handschoenen en de Kheimon 1.0 zwem sokken. We hebben deze 3 neopreen items vernieuwd en ervoor gezorgd dat je ook bij lagere temperaturen kunt blijven zwemmen. Deze swimcap is gemaakt van 3.5 mm - van hoge kwaliteit - neopreen en heeft aan de binnen zijde een thermische voering. En de handschoenen en sokken zijn gemaakt van 3.0 mm - hoge kwaliteit - neopreen en de naden zijn met de hand gelijmd. Deze thermische voering geeft u een nog warmere ervaring dan de normale neopreen accessoires. Met de Neopreen thermal accessoires bundel bent u klaar voor de winter! Let op: vergeet niet in de maattabel te kijken voor de juiste maat!
€149,85
€109,95Je bespaart €39,90 (incl. BTW)
50% Korting
2XU Propel pro LS wetsuit zwart/zilver dames demo maat ST
(WGBR195)
De 2XU Propel pro lange mouw wetsuit zwart/zilver dames levert superieure snelheid en flexibiliteit en is het ultieme wetsuit voor de elite triatleet.
In de mouwen van de Propel pro zit 45 Cell verwerkt, dit is 's werelds meest flexibele neopreen, daarnaast zorgen de 39 cell panelen voor een ongeëvenaard drijfvermogen voor het perfecte evenwicht tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit.
Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik.
De Propel pro heeft alles wat je zoekt in een wetsuit.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een verkleurde print op de schouders/armen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€799,95
€399,95Je bespaart €400,- (incl. BTW)
30% Korting
Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit heren
(WGBR351)
Het Zone3 Agile wetsuit voor heren is hét ideale instapmodel voor openwaterzwemmers en triatleten die comfort, ondersteuning en prestaties zoeken zonder de hoofdprijs te betalen. Dankzij een combinatie van 2 mm, 3 mm en 4 mm drijfpanelen blijf je gestroomlijnd in het water, wat vermoeidheid vermindert en je techniek verbetert. De flexibele schouderpanelen zorgen voor meer bewegingsvrijheid, terwijl de Speedflo- en Smoothskin-coatings de weerstand minimaliseren voor nóg meer snelheid. Wat de Agile écht onderscheidt, zijn de details: volledig gelijmd en blind gestikte naden (dus geen flatlock), een duurzame Talon Resistant coating tegen nagelscheuren en Pro Speed manchetten voor snelle. Een uitstekende keuze voor wie met vertrouwen zijn eerste meters in open water wil maken, of zijn eerste triathlon. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade bij de rechter oksel. 1x nagelschade linker schouder en 1x een klein gaatje op de linker arm Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde nagelbeschadiging van het wetsuit kunt zien.
€259,-
€179,95Je bespaart €79,05 (incl. BTW)
28% Korting
Sailfish Ignite 2 lange mouw Demo wetsuit dames M
(WGBR338)
De Sailfish Ignite 2 lange mouw wetsuit met een evenwichtig drijfvermogen, royale bewegingsvrijheid en goede zichtbaarheid zal u niet alleen inspireren.
deze nieuwste ignite 2 heeft een update in kleine details ten opzichte van zijn voorganger in materiaal. Daarnaast heeft hij een design update en een compleet nieuwe look.
De Ignite van Sailfish is ideal voor een groot aantal toepassingen van lange openwater sessies tot de incidentele triatlon.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft geen beschadiging. Deze heeft als demo in de winkel gehangen.
€349,95
€249,95Je bespaart €100,- (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > BTTLNS Inferno 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren M
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.