BTTLNS wetsuit Carnage 1.0 gebruikt heren maat ST  WGBR114 Uitverkoop + Cadeau

BTTLNS wetsuit Carnage 1.0 gebruikt heren maat ST

WGBR114 | Schrijf de eerste review! 77990 77990

Een onderscheidend wetsuit door een combinatie van maximale flexibiliteit en super gebalanceerd drijfvermogen, het BTTLNS Gods demo wetsuit Carnage 1.0

Ontwikkeld met een NanoAerodome technologie waardoor 30% meer drijfvermogen wordt verkregen in vergelijking tot conventioneel neopreen. 

Gemaakt van het meest geavanceerde neopreen materiaal op de markt op de schouders en armen; Yamamoto #40 cell SCS neopreen voor ongelooflijk veel flexibiliteit en comfort. 

Afgerond met 2mm Pro-AeroFlow grippers, U-design silica gel holders en een Pro-YKK rits zodat jij niet alleen het snelste maar ook het meest duurzame wetsuit draagt!

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een gerepareerde nagel beschadiging op de ondwerrug en rechterkuit. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€575,-

374,95 €374,95

Je bespaart €200,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

BTTLNS brochure 2023

Bekijk brochure De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Plus- en minpunten
  • 5mm SCS NanoAerodome technologie voor 30% meer drijfvermogen
  • Maximale snelheid en prestatie door de allernieuwste Yamamoto technologieën
  • Yamamoto #40 cell SCS neopreen voor maximale flexibiliteit en bewegingsvrijheid
  • Zeer hoge en super gebalanceerde positie in het water voor verbeterde zwemslag
Omschrijving

Volledig nieuw ontwikkeld voor 2018 met de allernieuwste triathlon technieken! BTTLNS's meest flexibele, comfortabele en hydrodynamische pak is gemaakt met een oog voor maximale snelheid en prestatie. Getest door vele professionele zwemmers en verkozen tot de nummer één gezien de zeer dynamische en gebalanceerde positie in het water in combinatie met een ultieme vrijheid van beweging.

Eigenschappen:
- Allernieuwste technieken en ontwikkelingen van de wereldleider in neopreen: Yamamoto!
- Yamamoto #40 cell SCS neopreen op de armen en schouders zorgt voor maximale flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid
- Paneelconstructie in combinatie met materiaal dikte is volledig onderzocht om de flexibiliteit en het draagcomfort te maximaliseren. 1,5mm tot 2mm SCS yamamoto materiaal op de arm-, schouder- en okselpanelen voor een onevenaarbare flexibilteit
- Door een Nano SCS coating (Super Coated Skin) wordt de snelheid door het water naar een maximaal level gehaald
- Een Exo-Lift chest panel zorgt voor meer drijfvermogen op de lengteas van uw borst waardoor de draai van de schouders verbeterd wordt
- Yamamoto #39 cell 5mm SCS NanoAerodome technologie op de voorzijde van het pak (borst tot knie), dit zijn lucht belletjes tussen het materiaal die zorgen voor 30% meer drijfvermogen dan conventioneel neopreen
- Super gebalanceerde positie in het water voor verbeterde slag en draai om de lengteas door toepassing van Yamamoto #39 cell 5mm SCS NanoAerodome technologie op zijpanelen van het pak (lucht belletjes tussen materiaal)
- Een zo hoog mogelijke zwemligging in het water voor uitermate goede aerodynamica door Hydro-speed 5mm SCS NanoAerodome panelen in combinatie met strategisch geplaatste Speed-lift panelen voor verbeterde snelheid. Tevens verminderd dit de druk op de onderrug om lange afstandszwemmers meer comfort te bieden
- Laag aansluitende zeer comfortabele nekconstructie uit 1,5mm SCS yamamoto neopreen voor maximaal comfort en minimale wrijving/instroming van water. Hierbij wordt de adamsappel vrij gehouden om het 'stikkende' gevoel te voorkomen
- 2mm Pro-AeroFlow grippers op de onderarmen zorgen voor een zeer effiënte overdracht van de armkracht in het water
- Speedcuffs SCS stretch 1,5mm (polsen en enkels) om het uittrekken van het wetsuit op de transition naar enkele secondes te halen
- U-design silica gel holders op arm- en beenopeningen voor zeer strakke aansluiting en reducering tot een minimaal level van instromend water
- Pro-YKK rits die bekend staat als nummer één bij wetsuit fabrikanten voor zeer veel duurzaamheid

Kleursamenstelling: Blessed gold-Torment red-Divine black.

Materiaalsamenstelling: 100% Neopreen.

Maat MT: lengte: 175-191 cm | gewicht: 68-78 kg | borst: 97-102 cm.

Let op: dit demo wetsuit is gebruikt tijdens een demo dag en heeft geen beschadigingen.

Specificaties
  • Kwaliteit Gevorderd wetsuit
  • Merken BTTLNS
  • Type Gebruikt wetsuit
  • Kleur Goud
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Categorie BTTLNS Sea warfare
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 (0418003-000)

Met het BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 bent u in staat zelf beschadigingen in uw wetsuit te repareren. Deze reparatie set bevat speciaal ontwikkelde soepel blijvende neopreenlijm om scheurtjes van nagels of andere scherpe voorwerpen in uw triathlon wetsuit te repareren. Super sterke, duurzame, snel drogende, zwarte neopreen lijm in een 30ml verpakking. Tevens bevat deze reparatieset neopreen schijfjes en een bandje van verschillende formaten zodat u ook in staat bent diepe scheuren te repareren!

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€17,95

 (incl. BTW)

Sailfish Ultimate IPS plus lange mouw gebruikt wetsuit heren sl 27% Korting Sailfish Ultimate IPS plus lange mouw gebruikt wetsuit heren sl (wgbr334)

De nieuwe 2025 Sailfish Ultimate IPS Plus 4 Wetsuit is ontworpen voor triatleten en openwaterzwemmers die alleen het beste verwachten op het gebied van prestaties, flexibiliteit, drijfvermogen en comfort. Elk detail is verfijnd en geoptimaliseerd om je zwemervaring naar een hoger niveau te tillen. Dit wetsuit biedt uitmuntende bewegingsvrijheid, minimale waterabsorptie en een perfect uitgebalanceerd drijfvermogen, zodat je sneller zwemt dan ooit tevoren. De Ultimate IPS Plus 4 is dé keuze voor zwemmers die hun prestaties willen maximaliseren zonder concessies te doen aan comfort en flexibiliteit. Ontwikkeld om je te laten zwemmen met maximale snelheid en minimale weerstand. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een kleine beschadiging op de rechter enkel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadgging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€1.099,-

€799,95

  Je bespaart €299,05 (incl. BTW)

Sailfish Ignite 2 lange mouw Demo wetsuit dames M 28% Korting Sailfish Ignite 2 lange mouw Demo wetsuit dames M (WGBR338)

De Sailfish Ignite 2 lange mouw wetsuit met een evenwichtig drijfvermogen, royale bewegingsvrijheid en goede zichtbaarheid zal u niet alleen inspireren.

deze nieuwste ignite 2 heeft een update in kleine details ten opzichte van zijn voorganger in materiaal. Daarnaast heeft hij een design update en een compleet nieuwe look. De Ignite van Sailfish is ideal voor een groot aantal toepassingen van lange openwater sessies tot de incidentele triatlon. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft geen beschadiging. Deze heeft als demo in de winkel gehangen.  

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€349,95

€249,95

  Je bespaart €100,- (incl. BTW)

Zone3 Vanquish-X fullsleeve wetsuit Demo heren M 37% Korting Zone3 Vanquish-X fullsleeve wetsuit Demo heren M (WGBR219)

Het Zone3 Vanquish-X fullsleeve wetsuit brengt prestaties naar een volledig nieuw niveau. De Vanquish-X is gebaseerd op de belangrijkste kenmerken van de Vanquish. De 2022 versie bevat echter een revolutionair nieuwe materiaal - Bio-Rubber - op de dijen, wat zorgt voor een betere bloeddoorstroming. De Alpha Titanium voering op het bovenlichaam zorgt ervoor dat de warmte en circulatie te verbeteren. Het wetsuit is ontworpen voor de triatleet die het maximale uit zijn prestaties wil halen en zich het meest fris wil voelen - ten opzichten van zijn of haar concurrenten - voordat hij op de fiets stapt.

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 2x nagelschade op het rechter bovenbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€849,-

€529,-

  Je bespaart €320,- (incl. BTW)

Zone3 Aspire fullsleeve gebruikt wetsuit dames M 34% Korting Zone3 Aspire fullsleeve gebruikt wetsuit dames M (WGBR295)

De Zone3 Aspire fullsleeve wetsuit zit vol met ongelooflijke eigenschappen die je sneller en met minder inspanning laten zwemmen. Het Aspire wetsuit is het hoogst gewaardeerde en een van de meest geliefde wetsuits op de markt sinds de lancering in 2008. De focus van Zone3 bij de 2022 versie ligt op comfort, de flexibiliteit en het gevoel nog verder te verbeteren. Gemaakt van het Premium SCS 40 cell Yamamamoto neopreen materiaal wat een ongekende bewegingsvrijheid garandeert en daarnaast ook super comfortabel zit. Dit materiaal is ook voorzien van een SCS Nano coating, een waterafstotend materiaal wat de weerstand in het water minimaliseert. Het nieuwe 1,5 mm dikke schouder en borst paneel is gemaakt uit een stuk en biedt nog meer flexibiliteit en geeft je een groter bereik per slag. Dit wetsuit behoort tot de beste op de markt, en dit alles voor een ongelooflijk betaalbare prijs. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade voorkant. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€599,-

€389,95

  Je bespaart €209,05 (incl. BTW)

2XU Propel pro lange mouw gebruikt wetsuit zwart/rood dames SM 42% Korting 2XU Propel pro lange mouw gebruikt wetsuit zwart/rood dames SM (WGBR390)

De 2XU Propel pro lange mouw wetsuit zwart/rood dames levert superieure snelheid en flexibiliteit en is het ultieme wetsuit voor de elite triatleet. In de mouwen van de Propel pro zit 45 Cell verwerkt, dit is 's werelds meest flexibele neopreen, daarnaast zorgen de  39 cell panelen voor een ongeëvenaard drijfvermogen voor het perfecte evenwicht tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit. Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik. De Propel pro heeft alles wat je zoekt in een wetsuit. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op het kruis. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€799,95

€459,95

  Je bespaart €340,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > BTTLNS wetsuit Carnage 1.0 gebruikt heren maat ST

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.