BTTLNS wetsuit Carnage 2.0 wetsuit heren maat MT  WGBR113 Uitverkoop

BTTLNS wetsuit Carnage 2.0 wetsuit heren maat MT

WGBR113 | Schrijf de eerste review! 77950 77950

Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand.

Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0.

Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld.

De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties.

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gebruikerssporen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€799,-

583,95 €583,95

Je bespaart €215,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

BTTLNS brochure 2023

Bekijk brochure De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Plus- en minpunten
  • 5mm SCS NanoAerodome technologie voor 30% meer drijfvermogen
  • Maximale snelheid en prestatie door de allernieuwste Yamamoto technologieën
  • Neutraal drijfvermogen voor de ervaren zwemmer
  • Zeer hoge en super gebalanceerde positie in het water voor verbeterde zwemslag
Omschrijving

Eigenschappen:
- Super-compressed 44#cell yamamamoto neopreen
- 1.5mm SCS Gold speed cuffs voor snelle transitie
- Super compressed nek support, sluit goed af zonder drukkend gevoel te geven op nek of borst.
- NanoAerodome-Panelen van borstbeen tot knie voor optimaal drijfvermogen
- SCS coating voor maximale hydrodynamica.
- Duurzame pro YKK-zipper,veel gebruikt door top fabrikanten.
- Strak zwart en goud design, makkelijk herkenbaar.

Materiaalsamenstelling: 100% Neopreen.

Designed and tested by our dutch BTTLNS-Team

 

Specificaties
  • Kwaliteit Gevorderd wetsuit
  • Merken BTTLNS
  • Kleur Goud
  • Geslacht Heren
  • Categorie BTTLNS Sea warfare
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 38% Korting BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 (0418003-000)

Met het BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 bent u in staat zelf beschadigingen in uw wetsuit te repareren. Deze reparatie set bevat speciaal ontwikkelde soepel blijvende neopreenlijm om scheurtjes van nagels of andere scherpe voorwerpen in uw triathlon wetsuit te repareren. Super sterke, duurzame, snel drogende, zwarte neopreen lijm in een 30ml verpakking. Tevens bevat deze reparatieset neopreen schijfjes en een bandje van verschillende formaten zodat u ook in staat bent diepe scheuren te repareren!

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€17,95

€10,95

  Je bespaart €7,- (incl. BTW)

2XU Propel:1 lange mouw gebruikt wetsuit zwart/oranje heren 25% Korting 2XU Propel:1 lange mouw gebruikt wetsuit zwart/oranje heren (WGBR353)

Dit veelzijdige 2XU Propel:1 lange mouw wetsuit is gemaakt voor de ambitieuze atleten die opzoek zijn naar een pak waarmee ze het de meer ervaren triatleten moeilijk kunnen maken. Het is een allround pak uitgerust met veel van de technische kenmerken omaspirant-zwemmers een winnend voordeel te geven. 

Tevenz zorgt dit wetsuit  voor een perfecte verhouding tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit.  Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft bij delinker bovenarm een klein scheurtje op de naad.  Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€400,-

€299,95

  Je bespaart €100,05 (incl. BTW)

BTTLNS wetsuit Rapture 2.0 heren demo maat XS 46% Korting BTTLNS wetsuit Rapture 2.0 heren demo maat XS (WGBR228)

Het BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen. Deze wereldleider in de productie van neopreen garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op beide armen, schouders en oksels is het wetsuit baanbrekend dun. De gebruikte 2 mm panelen van Yamamoto #39 cell zorgen voor de best mogelijke flexibiliteit. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt het nodige drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 2.0 maakt gebruik van een geoptimaliseerde V hals voor een verbeterde druk verdeling en vermindering van een ‘stikkend gevoel’. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft nagelscheurtjes op de enkels. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€279,95

€149,95

  Je bespaart €130,- (incl. BTW)

BTTLNS Carnage 2.0 sample wetsuit lange mouw heren 62% Korting BTTLNS Carnage 2.0 sample wetsuit lange mouw heren (0120001-088-sample)

De BTTLNS Carnage 2.0 wetsuit lange mouw is een sample van het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit en is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: dit gaat om een sample van het originele Carnage 2.0 wetsuit waarvan de bedrukking mogelijk loslaat of afwijkt. Verder is het wetsuit gezien materiaal, kwaliteit en maatvoering precies hetzelfde als het origineel.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€799,-

€299,95

  Je bespaart €499,05 (incl. BTW)

BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw demo wetsuit heren maat XS 40% Korting BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw demo wetsuit heren maat XS (WGBR225)

Het BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Ceto is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op de borst. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€199,-

€118,95

  Je bespaart €80,05 (incl. BTW)

Zone3 Aspire fullsleeve gebruikt wetsuit heren MT 27% Korting Zone3 Aspire fullsleeve gebruikt wetsuit heren MT (WGBR397)

De Zone3 Aspire is een premium wetsuit voor triatleten die topprestaties eisen. Al meer dan 15 jaar staat dit bekroonde model bekend om zijn perfecte mix van snelheid, drijfvermogen, flexibiliteit en comfort. De vernieuwde 2025-editie is gemaakt van duurzaam B-Prene Yamamoto neopreen en combineert geavanceerde technologie met milieuvriendelijke innovatie. Of je nu mikt op persoonlijke records of energie wilt besparen tijdens lange afstanden, de Aspire is gebouwd voor jouw beste zwemprestatie ooit. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de linkerpols. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€689,-

€499,95

  Je bespaart €189,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > BTTLNS wetsuit Carnage 2.0 wetsuit heren maat MT

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.