BTTLNS wetsuit Carnage 2.0 wetsuit heren maat MT  WGBR113 Uitverkoop

BTTLNS wetsuit Carnage 2.0 wetsuit heren maat MT

WGBR113 | Schrijf de eerste review! 77950 77950

Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand.

Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0.

Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld.

De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties.

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gebruikerssporen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€799,-

583,95 €583,95

Je bespaart €215,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

BTTLNS brochure 2023

Bekijk brochure De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Plus- en minpunten
  • 5mm SCS NanoAerodome technologie voor 30% meer drijfvermogen
  • Maximale snelheid en prestatie door de allernieuwste Yamamoto technologieën
  • Neutraal drijfvermogen voor de ervaren zwemmer
  • Zeer hoge en super gebalanceerde positie in het water voor verbeterde zwemslag
Omschrijving

Eigenschappen:
- Super-compressed 44#cell yamamamoto neopreen
- 1.5mm SCS Gold speed cuffs voor snelle transitie
- Super compressed nek support, sluit goed af zonder drukkend gevoel te geven op nek of borst.
- NanoAerodome-Panelen van borstbeen tot knie voor optimaal drijfvermogen
- SCS coating voor maximale hydrodynamica.
- Duurzame pro YKK-zipper,veel gebruikt door top fabrikanten.
- Strak zwart en goud design, makkelijk herkenbaar.

Materiaalsamenstelling: 100% Neopreen.

Designed and tested by our dutch BTTLNS-Team

 

Specificaties
  • Kwaliteit Gevorderd wetsuit
  • Merken BTTLNS
  • Kleur Goud
  • Geslacht Heren
  • Categorie BTTLNS Sea warfare
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 (0418003-000)

Met het BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 bent u in staat zelf beschadigingen in uw wetsuit te repareren. Deze reparatie set bevat speciaal ontwikkelde soepel blijvende neopreenlijm om scheurtjes van nagels of andere scherpe voorwerpen in uw triathlon wetsuit te repareren. Super sterke, duurzame, snel drogende, zwarte neopreen lijm in een 30ml verpakking. Tevens bevat deze reparatieset neopreen schijfjes en een bandje van verschillende formaten zodat u ook in staat bent diepe scheuren te repareren!

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€17,95

 (incl. BTW)

BTTLNS Waterdichte telefoonhoes Iscariot 1.0 zwart BTTLNS Waterdichte telefoonhoes Iscariot 1.0 zwart (0317011-010)

Deze BTTLNS Waterdichte telefoonhoes Iscariot 1.0 is niet alleen geschikt voor het opbergen van je smartphone maar ook voor bijv. je; ID kaart, bankpassen, sleutels, paspoort, geld of wat dan ook. Perfect geschikt tijdens verschillende sporten zoals zwemmen, skiën, duiken maar ook bij het vissen, varen... kortom alle outdoorsporten waarbij u uw waardevolle spullen waterdicht wilt opbergen. Breng uw smartphone waterdicht mee tot op een diepte van 4 meter, in een stortbui, in de modder of een heftige sneeuwstorm. Deze waterdichte opbergzak van 20x10cm biedt voldoende opbergruimte voor uw accessoires en is uitgevoerd met een handig trekkoord om uw waardevolle spullen niet te verliezen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€9,95

 (incl. BTW)

Zone3 Aspire thermal fullsleeve gebruikt wetsuit zwart/oranje heren MT 37% Korting Zone3 Aspire thermal fullsleeve gebruikt wetsuit zwart/oranje heren MT (WGBR344)

Het Zone3 Aspire thermal fullsleeve wetsuit is ideaal als het water kouder is en je toch graag warmer wilt blijven in het water. Het pak is specifiek ontworpen om met uw eigen lichaamswarmte, de belangrijkste spieren en organen warm te houden. Het bekroonde Aspire pak is de basis van dit pak, wat specifiek aangepast is voor de herfst, winter en lente. Door gebruik te maken van 100% Yamamoto neopreen is het wetsuit ondanks de dikkere voering nog steeds flexibel en licht. De SCS Nano coating zorgt voor minder weerstand en voor de metallic gouden Pr-Speed manchetten. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade linkerbovenbeen. 1x naglschade rechter enkel en is gerepareerd op het linker been aan de zeikant. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€689,-

€429,95

  Je bespaart €259,05 (incl. BTW)

Sailfish Ultimate IPS plus lange mouw gebruikt wetsuit heren sl 27% Korting Sailfish Ultimate IPS plus lange mouw gebruikt wetsuit heren sl (wgbr334)

De nieuwe 2025 Sailfish Ultimate IPS Plus 4 Wetsuit is ontworpen voor triatleten en openwaterzwemmers die alleen het beste verwachten op het gebied van prestaties, flexibiliteit, drijfvermogen en comfort. Elk detail is verfijnd en geoptimaliseerd om je zwemervaring naar een hoger niveau te tillen. Dit wetsuit biedt uitmuntende bewegingsvrijheid, minimale waterabsorptie en een perfect uitgebalanceerd drijfvermogen, zodat je sneller zwemt dan ooit tevoren. De Ultimate IPS Plus 4 is dé keuze voor zwemmers die hun prestaties willen maximaliseren zonder concessies te doen aan comfort en flexibiliteit. Ontwikkeld om je te laten zwemmen met maximale snelheid en minimale weerstand. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een kleine beschadiging op de rechter enkel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadgging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€1.099,-

€799,95

  Je bespaart €299,05 (incl. BTW)

BTTLNS Carnage 2.0 sample wetsuit lange mouw dames + Cadeau 62% Korting BTTLNS Carnage 2.0 sample wetsuit lange mouw dames (0121002-088-sample)

De BTTLNS Carnage 2.0 wetsuit lange mouw is een sample van het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit en is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: dit gaat om een sample van het originele Carnage 2.0 wetsuit waarvan de bedrukking mogelijk loslaat of afwijkt. Verder is het wetsuit gezien materiaal, kwaliteit en maatvoering precies hetzelfde als het origineel.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€799,-

€299,95

  Je bespaart €499,05 (incl. BTW)

2XU Propel pro LS wetsuit zwart/zilver dames demo maat M 50% Korting 2XU Propel pro LS wetsuit zwart/zilver dames demo maat M (WGBR190)

De 2XU Propel pro lange mouw wetsuit zwart/zilver dames levert superieure snelheid en flexibiliteit en is het ultieme wetsuit voor de elite triatleet. In de mouwen van de Propel pro zit 45 Cell verwerkt, dit is 's werelds meest flexibele neopreen, daarnaast zorgen de  39 cell panelen voor een ongeëvenaard drijfvermogen voor het perfecte evenwicht tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit. Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik. De Propel pro heeft alles wat je zoekt in een wetsuit.

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een verkleurde print op de schouders/armen en nagelscheurtje op de linkerscheen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€799,95

€399,95

  Je bespaart €400,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > BTTLNS wetsuit Carnage 2.0 wetsuit heren maat MT

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.