Uitverkoop
De Inferno 1.0 van BTTLNS is het wetsuit voor atleten die hun prestatie willen boosten.
De ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort maken dit wetsuit een nieuwe topper onder de mid-range modellen.
Door de speciaal ontworpen nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, door deze specifieke technologie krijgt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen.
Verschillende aspecten zorgen ervoor dat de Inferno het beste naar boven haalt, uitgerust met speedcuffs - 2mm neopreen op de armen en een drukverlagende kraag.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gebruikerssporen.
€400,-
€279,95Je bespaart €120,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Bekijk brochure
De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Maakt gebruik van Yamamote neopreen, vanwege de enorm hoge productie kwaliteit met recht de wereldleider in Neopreen fabricatie.
- 39# Cell yamamoto neopreen zorgt voor super flexibiliteit, verhoogd comfort en maximale bewegingsvrijheid.
- Speciaal ontworpen en getest voor optimale prestatie tijdens het zwemmen.
- Enkellaag nekconstructie zorgt voor goede afsluiting, door de adamsappel vrij te laten voelt u geen druk op de borst of nek.
- Door de Aerodome panelen van heup tot knie heeft u centraal meer drijfvermogen, dit levert een stabiele houding in het water op.
- Speedcuffs SCS stretch 1,5mm (polsen en enkels) om het uittrekken van het wetsuit op de wissel zo snel mogelijk te krijgen.
- Zeer duurzame Pro-YKK rits, wordt door meerdere topfabricanten gebruikt voor topmodellen.
NanoAerodome:
Uniek materiaal! Bij NanoAerodome panelen worden er kleine belletjes lucht tussen het neopreen geperst, dit levert u tot wel 30% drijfvermogen op.
Materiaalsamenstelling:
100% neopreen.
Ontworpen en ontwikkeld door ons Nederlandse BTTLNS-team.
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0
(0418003-000)
Met het BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 bent u in staat zelf beschadigingen in uw wetsuit te repareren. Deze reparatie set bevat speciaal ontwikkelde soepel blijvende neopreenlijm om scheurtjes van nagels of andere scherpe voorwerpen in uw triathlon wetsuit te repareren. Super sterke, duurzame, snel drogende, zwarte neopreen lijm in een 30ml verpakking. Tevens bevat deze reparatieset neopreen schijfjes en een bandje van verschillende formaten zodat u ook in staat bent diepe scheuren te repareren!
(incl. BTW)
39% Korting
BTTLNS Tormentor 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren MT
(WGBR387)
Het BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit is volledig vernieuwd en nog beter dan zijn voorganger. Door het gebruik van een super samengestelde huidcoating heeft BTTLNS een manier gevonden om de waterbestendigheid te minimaliseren. Een uitstekende flexibiliteit wordt bereikt door het gebruik van een eendelig schouderpaneel. Dit paneel is gemaakt van hoogwaardig 1,5 mm Yamamoto 40#cell neopreen. Door het gebruik van een v-gesneden halsconstructie is BTTLNS erin geslaagd om de druk en schaafwonden in het halsgebied te verminderen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gescheurd bij het kruis. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€549,-
€329,95Je bespaart €219,05 (incl. BTW)
21% Korting
BTTLNS Triton 1.0 mouwloos gebruikt wetsuit heren ML
(WGBR396)
Het BTTLNS Triton 1.0 mouwloos wetsuit is geïnspireerd op de kwaliteiten en eigenschappen van de Rapture 2.0 maar dan zonder lange mouwen. Doordat dit een mouwloos wetsuit is, profiteert u van maximale bewegingsvrijheid rondom de schouders. Deze bewegingsvrijheid komt voornamelijk omdat u op de schouders geen belemmering ervaart van het neopreen materiaal. Dit fantastische instapmodel maakt ook weer gebruik van Yamamoto neopreen, wat zorgt voor uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Dit wetsuit is uitermate geschikt voor beginnende zwemmer die graag geen enkele belemmering in bewegingsvrijheid rondom de schouders wenst, of vaak zwemt in hogere water temperaturen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de rug. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€279,95
€219,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
18% Korting
Zone3 Advance lange mouw gebruikt wetsuit heren XL
(WGBR359)
Het Zone3 Advance lange mouw wetsuit is al lang bekend als het beste instap model op de markt. Opnieuw is dit wetsuit met zijn verbeteringen een stap voorwaarts en bouwt het voort op het fundament van zijn voorganger. De belangrijkste vernieuwing is dat dit wetsuit nu ook uitgerust is met Yamamoto. Dit wetsuit is een briljant all-round wetsuit voor een geweldige prijs. De Advance is de perfecte keuze voor zowel beginnende als gevorderde zwemmers. Het is een comfortabel wetsuit wat geschikt is voor prestatie gerichte trainingen en wedstrijden of voor uw ontspanning in het open water. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een scheur op de naad van de rug rechts. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€369,95
€299,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
34% Korting
Sailfish Ignite 2 lange mouw gebruikt wetsuit heren M
(WGBR307)
De Sailfish Ignite 2 lange mouw wetsuit met een evenwichtig drijfvermogen, royale bewegingsvrijheid en goede zichtbaarheid zal u niet alleen inspireren.
deze nieuwste ignite 2 heeft een update in kleine details ten opzichte van zijn voorganger in materiaal. Daarnaast heeft hij een design update en een compleet nieuwe look.
De Ignite van Sailfish is ideal voor een groot aantal toepassingen van lange openwater sessies tot de incidentele triatlon.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft nagelschade op de rechter arm. en 2x nagelschade op de onderrug. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€349,95
€229,95Je bespaart €120,- (incl. BTW)
25% Korting
2XU Propel:1 lange mouw gebruikt wetsuit zwart/oranje heren
(WGBR353)
Dit veelzijdige 2XU Propel:1 lange mouw wetsuit is gemaakt voor de ambitieuze atleten die opzoek zijn naar een pak waarmee ze het de meer ervaren triatleten moeilijk kunnen maken.
Het is een allround pak uitgerust met veel van de technische kenmerken omaspirant-zwemmers een winnend voordeel te geven.
Tevenz zorgt dit wetsuit voor een perfecte verhouding tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft bij delinker bovenarm een klein scheurtje op de naad. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€400,-
€299,95Je bespaart €100,05 (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > BTTLNS Wetsuit Inferno 1.0 dames demo maat ST
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.