BTTLNS wetsuit Shield 1.0 heren demo maat M  WGBR63 Uitverkoop

BTTLNS wetsuit Shield 1.0 heren demo maat M

WGBR63 | Schrijf de eerste review! 73982 73982

De BTTLNS Gods wetsuit Shield 1.0 is het lovende wetsuit uit de Sea Warfare collectie, die een perfecte combinatie van flexibiliteit en drijfvermogen biedt!

Het wetsuit geeft een ultieme pasvorm en uitstekende flexbiliteit in de schouders door het vernieuwde Extreme-Stretch 100% neopreen.

Een zeer stabiel en gebalanceerd drijfvermogen is mogelijk doordat het wetsuit gebruik maakt van de nieuwste floating technologieën.

Het Airdrome Float neopreen zorgt voor een onvoorstelbaar drijfvermogen zonder de onderbenen teveel te liften om krachtverlies te vermijden... kortom, over alles is nagedacht!

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gerepareerde beschadigingen op de linker knie en op het linkerbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€349,95

104,95 €104,95

Je bespaart €245,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

BTTLNS brochure 2023

Bekijk brochure De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

BTTLNS Gods wetsuit Shield 1.0 

Pak een ruime voorsprong tijdens het zwemonderdeel met de Shield 1.0! Dit is het perfecte wetsuit voor iedereen die last heeft van 'zinkende' benen en extra drijfvermogen in het onderlichaam kan gebruiken. Alle hoofdkenmerken van BTTLNS komen terug in dit wetsuit om te garanderen dat jij comfortabel en snel zal zwemmen.

De Shield 1.0 maakt gebruik van 2mm paneel in de schouders en onderarmen. De borstkas en rug zijn uitgevoerd in 3mm neopreen en 4mm op de benen en zijpanelen. Op de zijpanelen (heup tot knie) is de nieuwste AIRDROME FLOAT techniek toegepast waardoor het wetsuit extra drijfvermogen in het onderlichaam krijgt. Een geminimaliseerde weestand is te danken aan een NeoSpeed coating, deze zorgt voor extra snelheid en een verbeterde duurzaamheid.

Eigenschappen: 
- Ultieme flexibiliteit in de armen en schouders voor een comfortabele zwembeweging. 
- Geweldige waterpositie door de 4mm AIRDOME FLOAT panelen op beide zijpanelen van het wetsuit, van heup tot knie. Niet toegepast in onderbenen om krachtverlies te vermijden maar om juist het onderlichaam te liften. 
- Geminimaliseerde weerstand door een NeoSpeed coating, deze coating zorgt voor extra snelheid en een verbeterde duurzaamheid. 
- AeroFlow grippers op de onderarmen zorgen voor een zeer effiënte overdracht van de armkracht in het water. Door een verhoogde weerstand in de gripper bent u in staat meer kracht op het water uit te oefenen en daardoor meer snelheid te maken. 
- Aangenaam en comfortabel materiaal in de nek met een Flexiseal die voor een perfecte aansluiting zorgt om de inloop van water te vermijden. 
- Alle panelen zijn gestikt en gelijmd voor een verhoogde duurzaamheid en comfort. 
- Gemakkelijk aan en uittrekken met een zeer duurzame en sterke YKK Slipstream rits. 
- Schouders en onderarmen uitgevoerd in 2mm Extreme-Stretch 100% neopreen. 
- Borstkast en rug uitgevoerd in 3mm neopreen en 4mm op de benen en zijpanelen.

Kleursamenstelling: Divine black-Prestige silver-Torment red

Materiaalsamenstelling: 100% Neopreen

Specificaties
  • Merken BTTLNS
  • Type Demo wetsuit
  • Kleur Rood
  •   Zilver
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Categorie BTTLNS Sea warfare
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Carnage 2.0 Gebruikt wetsuit lange mouw heren MT 56% Korting BTTLNS Carnage 2.0 Gebruikt wetsuit lange mouw heren MT (WGBR346)

Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade onder been rechts achter. en is op het rechter onderbeen gerepareerd achter. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€799,-

€349,95

  Je bespaart €449,05 (incl. BTW)

2XU Propel pro lange mouw gebruikt wetsuit zwart/groen heren SM 52% Korting 2XU Propel pro lange mouw gebruikt wetsuit zwart/groen heren SM (WGBR267)

De 2XU Propel pro lange mouw wetsuit zwart/groen heren levert superieure snelheid en flexibiliteit en is het ultieme wetsuit voor de elite triatleet. In de mouwen van de Propel pro zit 45 Cell verwerkt, dit is 's werelds meest flexibele neopreen, daarnaast zorgen de  39 cell panelen voor een ongeëvenaard drijfvermogen voor het perfecte evenwicht tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit. Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik. De Propel pro heeft alles wat je zoekt in een wetsuit. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op de rug. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€849,95

€399,95

  Je bespaart €450,- (incl. BTW)

Zone3 Vanquish-X fullsleeve gebruikt wetsuit heren SM 35% Korting Zone3 Vanquish-X fullsleeve gebruikt wetsuit heren SM (WGBR270)

Het Zone3 Vanquish-X wetsuit brengt prestaties naar een volledig nieuw niveau. De Vanquish-X is gebaseerd op de belangrijkste kenmerken van de Vanquish. De 2022 versie bevat echter een revolutionair nieuwe materiaal - Bio-Rubber - op de dijen, wat zorgt voor een betere bloeddoorstroming. De Alpha Titanium voering op het bovenlichaam zorgt ervoor dat de warmte en circulatie te verbeteren. Het wetsuit is ontworpen voor de triatleet die het maximale uit zijn prestaties wil halen en zich het meest fris wil voelen - ten opzichten van zijn of haar concurrenten - voordat hij op de fiets stapt. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de rechter pols. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€849,-

€549,95

  Je bespaart €299,05 (incl. BTW)

2XU Propel pro LS wetsuit zwart/zilver dames demo maat XS 50% Korting 2XU Propel pro LS wetsuit zwart/zilver dames demo maat XS (WGBR193)

De 2XU Propel pro lange mouw wetsuit zwart/zilver dames levert superieure snelheid en flexibiliteit en is het ultieme wetsuit voor de elite triatleet. In de mouwen van de Propel pro zit 45 Cell verwerkt, dit is 's werelds meest flexibele neopreen, daarnaast zorgen de  39 cell panelen voor een ongeëvenaard drijfvermogen voor het perfecte evenwicht tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit. Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik. De Propel pro heeft alles wat je zoekt in een wetsuit.

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een verkleurde print op de schouders/armen en een nagelscheurtje op de linker & rechtermouw. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€799,95

€399,95

  Je bespaart €400,- (incl. BTW)

Zone3 Aspire thermal fullsleeve gebruikt wetsuit zwart/oranje heren ML 28% Korting Zone3 Aspire thermal fullsleeve gebruikt wetsuit zwart/oranje heren ML (wgbr257)

Het Zone3 Aspire thermal fullsleeve gebruikt wetsuit is ideaal als het water kouder is en je toch graag warmer wilt blijven in het water. Het pak is specifiek ontworpen om met uw eigen lichaamswarmte, de belangrijkste spieren en organen warm te houden. Het bekroonde Aspire pak is de basis van dit pak, wat specifiek aangepast is voor de herfst, winter en lente. Door gebruik te maken van 100% Yamamoto neopreen is het wetsuit ondanks de dikkere voering nog steeds flexibel en licht. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft op beide oksels een lichte beschadiging. en op de rechter enkel een klein puntje. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien. De SCS Nano coating zorgt voor minder weerstand en voor de metallic gouden Pr-Speed manchetten.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€599,-

€429,95

  Je bespaart €169,05 (incl. BTW)

Zone3 Aspire fullsleeve gebruikt wetsuit dames M 34% Korting Zone3 Aspire fullsleeve gebruikt wetsuit dames M (WGBR295)

De Zone3 Aspire fullsleeve wetsuit zit vol met ongelooflijke eigenschappen die je sneller en met minder inspanning laten zwemmen. Het Aspire wetsuit is het hoogst gewaardeerde en een van de meest geliefde wetsuits op de markt sinds de lancering in 2008. De focus van Zone3 bij de 2022 versie ligt op comfort, de flexibiliteit en het gevoel nog verder te verbeteren. Gemaakt van het Premium SCS 40 cell Yamamamoto neopreen materiaal wat een ongekende bewegingsvrijheid garandeert en daarnaast ook super comfortabel zit. Dit materiaal is ook voorzien van een SCS Nano coating, een waterafstotend materiaal wat de weerstand in het water minimaliseert. Het nieuwe 1,5 mm dikke schouder en borst paneel is gemaakt uit een stuk en biedt nog meer flexibiliteit en geeft je een groter bereik per slag. Dit wetsuit behoort tot de beste op de markt, en dit alles voor een ongelooflijk betaalbare prijs. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade voorkant. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€599,-

€389,95

  Je bespaart €209,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > BTTLNS wetsuit Shield 1.0 heren demo maat M

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.