BTTLNS wetsuit Shield 1.0 heren gebruikt maat L  WGBR103 Uitverkoop

BTTLNS wetsuit Shield 1.0 heren gebruikt maat L

WGBR103 | Schrijf de eerste review! 77898 77898

De BTTLNS Gods wetsuit Shield 1.0 is het lovende wetsuit uit de Sea Warfare collectie, die een perfecte combinatie van flexibiliteit en drijfvermogen biedt!

Het wetsuit geeft een ultieme pasvorm en uitstekende flexbiliteit in de schouders door het vernieuwde Extreme-Stretch 100% neopreen.

Een zeer stabiel en gebalanceerd drijfvermogen is mogelijk doordat het wetsuit gebruik maakt van de nieuwste floating technologieën.

Het Airdrome Float neopreen zorgt voor een onvoorstelbaar drijfvermogen zonder de onderbenen teveel te liften om krachtverlies te vermijden... kortom, over alles is nagedacht!

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gerepareerde beschadigingen op de buik en rechternagel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€349,95

119,95 €119,95

Je bespaart €230,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

BTTLNS brochure 2023

Bekijk brochure De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

BTTLNS Gods wetsuit Shield 1.0 

Pak een ruime voorsprong tijdens het zwemonderdeel met de Shield 1.0! Dit is het perfecte wetsuit voor iedereen die last heeft van 'zinkende' benen en extra drijfvermogen in het onderlichaam kan gebruiken. Alle hoofdkenmerken van BTTLNS komen terug in dit wetsuit om te garanderen dat jij comfortabel en snel zal zwemmen.

De Shield 1.0 maakt gebruik van 2mm paneel in de schouders en onderarmen. De borstkas en rug zijn uitgevoerd in 3mm neopreen en 4mm op de benen en zijpanelen. Op de zijpanelen (heup tot knie) is de nieuwste AIRDROME FLOAT techniek toegepast waardoor het wetsuit extra drijfvermogen in het onderlichaam krijgt. Een geminimaliseerde weestand is te danken aan een NeoSpeed coating, deze zorgt voor extra snelheid en een verbeterde duurzaamheid.

Eigenschappen: 
- Ultieme flexibiliteit in de armen en schouders voor een comfortabele zwembeweging. 
- Geweldige waterpositie door de 4mm AIRDOME FLOAT panelen op beide zijpanelen van het wetsuit, van heup tot knie. Niet toegepast in onderbenen om krachtverlies te vermijden maar om juist het onderlichaam te liften. 
- Geminimaliseerde weerstand door een NeoSpeed coating, deze coating zorgt voor extra snelheid en een verbeterde duurzaamheid. 
- AeroFlow grippers op de onderarmen zorgen voor een zeer effiënte overdracht van de armkracht in het water. Door een verhoogde weerstand in de gripper bent u in staat meer kracht op het water uit te oefenen en daardoor meer snelheid te maken. 
- Aangenaam en comfortabel materiaal in de nek met een Flexiseal die voor een perfecte aansluiting zorgt om de inloop van water te vermijden. 
- Alle panelen zijn gestikt en gelijmd voor een verhoogde duurzaamheid en comfort. 
- Gemakkelijk aan en uittrekken met een zeer duurzame en sterke YKK Slipstream rits. 
- Schouders en onderarmen uitgevoerd in 2mm Extreme-Stretch 100% neopreen. 
- Borstkast en rug uitgevoerd in 3mm neopreen en 4mm op de benen en zijpanelen.

Kleursamenstelling: Divine black-Prestige silver-Torment red

Materiaalsamenstelling: 100% Neopreen

Specificaties
  • Merken BTTLNS
  • Type Gebruikt wetsuit
  • Kleur Rood
  •   Zilver
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Categorie BTTLNS Sea warfare
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Zone3 Aspire thermal fullsleeve gebruikt wetsuit zwart/oranje heren ML 28% Korting Zone3 Aspire thermal fullsleeve gebruikt wetsuit zwart/oranje heren ML (wgbr257)

Het Zone3 Aspire thermal fullsleeve gebruikt wetsuit is ideaal als het water kouder is en je toch graag warmer wilt blijven in het water. Het pak is specifiek ontworpen om met uw eigen lichaamswarmte, de belangrijkste spieren en organen warm te houden. Het bekroonde Aspire pak is de basis van dit pak, wat specifiek aangepast is voor de herfst, winter en lente. Door gebruik te maken van 100% Yamamoto neopreen is het wetsuit ondanks de dikkere voering nog steeds flexibel en licht. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft op beide oksels een lichte beschadiging. en op de rechter enkel een klein puntje. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien. De SCS Nano coating zorgt voor minder weerstand en voor de metallic gouden Pr-Speed manchetten.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€599,-

€429,95

  Je bespaart €169,05 (incl. BTW)

Zone3 Vision lange mouw gebruikt wetsuit heren ML 32% Korting Zone3 Vision lange mouw gebruikt wetsuit heren ML (WGBR268)

Het Zone3 Vision lange mouw wetsuit heeft van de het top wetsuit de Vanquish van Zone3 de belangrijkste kenmerken overgenomen, waardoor dit het snelste instap wetsuit op de markt geworden is. Triathlon Plus Magazine is zeer onder de indruk en geeft het een 5/5 voor de prestatie, waarde en overall. Dit is de hoogste waardering die een wetsuit ooit behaald heeft in dit magazine. Of u nou beginner bent, of juist een upgrade zoekt voor uw huidige wetsuit, de Vision heeft alles wat u nodig heeft. Het heren model is gericht op het bieden van maximaal drijfvermogen voor zwemmers met zware benen en is daarom voorzien van drijfpanelen op de heupen, romp en benen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade links oksel. en 1x nagelschade links buik en 1x nagelschade rechts buik. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€428,95

€289,95

  Je bespaart €139,- (incl. BTW)

BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw gebruikt wetsuit heren M 20% Korting BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw gebruikt wetsuit heren M (WGBR281)

Het BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Ceto is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd in de nek. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€199,95

€159,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

BTTLNS Carnage 2.0 Gebruikt wetsuit lange mouw heren MT 56% Korting BTTLNS Carnage 2.0 Gebruikt wetsuit lange mouw heren MT (WGBR346)

Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade onder been rechts achter. en is op het rechter onderbeen gerepareerd achter. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€799,-

€349,95

  Je bespaart €449,05 (incl. BTW)

2XU Propel pro LS wetsuit zwart/zilver dames demo maat M 50% Korting 2XU Propel pro LS wetsuit zwart/zilver dames demo maat M (WGBR190)

De 2XU Propel pro lange mouw wetsuit zwart/zilver dames levert superieure snelheid en flexibiliteit en is het ultieme wetsuit voor de elite triatleet. In de mouwen van de Propel pro zit 45 Cell verwerkt, dit is 's werelds meest flexibele neopreen, daarnaast zorgen de  39 cell panelen voor een ongeëvenaard drijfvermogen voor het perfecte evenwicht tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit. Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik. De Propel pro heeft alles wat je zoekt in een wetsuit.

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een verkleurde print op de schouders/armen en nagelscheurtje op de linkerscheen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€799,95

€399,95

  Je bespaart €400,- (incl. BTW)

BTTLNS Inferno 1.0 gebruikt wetsuit lange mouw dames L 46% Korting BTTLNS Inferno 1.0 gebruikt wetsuit lange mouw dames L (WGBR310)

Geef je zwem prestaties nu een boost met het BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit. Door de combinatie van flexibiliteit en drijfvermogen te optimaliseren heeft BTTLNS een nieuw mid-range topmodel. Specifiek geplaatste nano-Aerodome panelen zorgen voor een mooi centraal drijfvermogen, het gebruik van deze techniek zorgt voor wel 30% meer lift dan bij normaal neopreen. Uitgerust met 2 mm neopreen panelen op de armen, een super flexibele drukverlagende kraag en speedcuffs. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft nagelschade op het rechterbeen. en de binnenkant been. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€469,95

€250,-

  Je bespaart €219,95 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > BTTLNS wetsuit Shield 1.0 heren gebruikt maat L

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.