
De Orca 3.8 lange mouw wetsuit heren is de perfecte keuze voor de progressieve zwemmer die op zoek is naar extra drijfvermogen.
Dit wetsuit is ontworpen om positie van de triatleet in het water te verhogen, daarom is het gemaakt van Yamamamoto 40 neopreen.
Dit neopreen beschikt over een de meest geavanceerde drijfvermogenstechnologieën op de markt, Aerodome en Exo-cell, zonder daarvoor in te boete op flexibiliteit.
Het wetsuit is vernoemd naar de 3.8KM Iron Mind Contest, een wedstrijd waarbij doorzettingsvermogen het enigste is dat telt, de 3.8 helpt je om alle obstakels te overwinnen en jezelf naar ongekende hoogte te laten stijgen.
Maat 8 | lengte: 180-188 cm | gewicht: 82-89 kg | borst: 104-108 cm
Dit gebruikte wetsuit had een scheur op de buik die door een professioneel wetsuit reparatie bedrijf gerepareerd is.
€549,-
€324,95Je bespaart €224,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Orca 3.8 lange mouw wetsuit heren
Eigenschappen:
- De super dunne 2mm SCS bedekte neopreen kraag zorgt voor een ultieme pasvorm en verwijderd irritaties, tevens biedt het weinig weerstand in het water en komt er zeer weinig water naar binnen
- Slipstream rits: lage weerstand en makkelijk in gebruik
- Exo-Cell systeem voor drijfvermogen: 3mm borst paneel, een groot 5mm Exo-Cell paneel op de achterzijde en een 5mm SCS coated Aerodome 2 op de kont geeft je het beste drijvermogen dan elke andere 3.8 voorheen
- 1,5mm 40 cell yamamoto schouders en armen geven je een ultieme stretch, flexibiliteit en bewegingsvrijheid waar je het nodig hebt
- SCS coated yamamoto neopreen is gebruikt in de Hydrolite panelen op de onderbenen gecombineerd met 'stretchy lining', waardoor het drijfvermogen verbeterd wordt en weinig water geabsorbeerd
- Glad materiaal, waardoor het pak zeer snel uit te trekken is
Karakteristieken | % (0-100) |
Flexibiliteit | 84% |
Drijfvermogen | 100% |
Hydrodynamisch | 85% |
Maat 8 | lengte: 180-188 cm | gewicht: 82-89 kg | borst: 104-108 cm
Dit gebruikte wetsuit had een scheur op de buik die door een professioneel wetsuit reparatie bedrijf gerepareerd is. Zoals op de foto van de buiten- en de binnenkant te zien is, is het ingezette paneel volledig gelijmd en gestikt waardoor het weer 100% gerepareerd is. Daarnaast zit dit paneel op de onderkant van de buik wat een ‘niet-kwetsbaar’ gedeelte is.
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De nieuwe Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm is geschikt voor snelle reparaties van scheurtjes in Neopreen.
Speciaal geschikt voor Neopreen zomen en randen, waar rubber elkaar bindt. Black Witch is bijvoorbeeld geschikt om scheurtjes in pols- en nekgebied van latexmaterialen te repareren.
(incl. BTW)
Het BTTLNS Gods wetsuit Tormentor 2.0 wordt geprezen door zijn sublieme bewegingsvrijheid rond de schouders en geweldige drijfvermogen. Een minimale waterweerstand door Nano SCS coating technologie en Pro-AeroFlow grippers voor maximale overdracht van kracht resulteren in jouw persoonlijke recordtijd! "One piece shoulder panel design" gemaakt van 1,5mm Yamamoto #40 cell SCS neopreen voor ongekende bewegingsvrijheid en maximaal comfort. Aanzienlijke verhoging van het drijfvermogen door een NanoAerodome paneel op de voorzijde van borst tot knieën zodat jouw ligging perfect is. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit heeft nagelscheurtjes op beide armen, het kruis en de enkelstukken zijn beschadigd. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€549,95
€349,95Je bespaart €200,- (incl. BTW)
De Sailfish Ignite 2 lange mouw wetsuit met een evenwichtig drijfvermogen, royale bewegingsvrijheid en goede zichtbaarheid zal u niet alleen inspireren.
deze nieuwste ignite 2 heeft een update in kleine details ten opzichte van zijn voorganger in materiaal. Daarnaast heeft hij een design update en een compleet nieuwe look.
De Ignite van Sailfish is ideal voor een groot aantal toepassingen van lange openwater sessies tot de incidentele triatlon.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft nagelschade op de rechter arm. en 2x nagelschade op de onderrug. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€349,95
€229,95Je bespaart €120,- (incl. BTW)
De 2XU Propel pro lange mouw wetsuit zwart/zilver dames levert superieure snelheid en flexibiliteit en is het ultieme wetsuit voor de elite triatleet.
In de mouwen van de Propel pro zit 45 Cell verwerkt, dit is 's werelds meest flexibele neopreen, daarnaast zorgen de 39 cell panelen voor een ongeëvenaard drijfvermogen voor het perfecte evenwicht tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit.
Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik.
De Propel pro heeft alles wat je zoekt in een wetsuit.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een verkleurde print op de schouders/armen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€799,95
€399,95Je bespaart €400,- (incl. BTW)
Het BTTLNS Gods wetsuit Tormentor 2.0 wordt geprezen door zijn sublieme bewegingsvrijheid rond de schouders en geweldige drijfvermogen. Een minimale waterweerstand door Nano SCS coating technologie en Pro-AeroFlow grippers voor maximale overdracht van kracht resulteren in jouw persoonlijke recordtijd! "One piece shoulder panel design" gemaakt van 1,5mm Yamamoto #40 cell SCS neopreen voor ongekende bewegingsvrijheid en maximaal comfort. Aanzienlijke verhoging van het drijfvermogen door een NanoAerodome paneel op de voorzijde van borst tot knieën zodat jouw ligging perfect is. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit heeft nagelscheurtjes linker en rechterbeen. Op de rug zit een puntje in het neopreen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€549,95
€299,95Je bespaart €250,- (incl. BTW)
Het BTTLNS Tormentor 3.0 wetsuit lange mouw heeft een doorontwikkeling ondergaan en maakt gebruik van de nieuwste features in de ‘wetsuit-wereld’. De Tormentor is ‘het wetsuit’ voor gevorderde athleten die zoek zijn naar de beste positie in het water en maximale snelheid waarbij de laatste seconden tellen! Minimale energie belasting en een maximaal uithoudingsvermogen wordt bereikt door de ultieme flexibiliteit van de “one-piece shoulder panel” constructie. In combinatie met hoogwaardige 40#cell SCS Yamamoto 1 mm neopreen loopt dit over de volledige borst, schouders en bovenarmen voor maximale stretch tijdens iedere zwemslag. Het toegepaste NanoAerodome 5mm op het middelpunt van het lichaam, volledige SCS coating, Speed-Lift dijbeen-panelen en SpeedCuffs op de polsen zorgen voor een van de snelste wetsuits aan de startlijn. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade bij de rechteroksel. bij het rechterbeen is er professioneel een nieuw stuk ingezt. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€649,-
€399,95Je bespaart €249,05 (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Orca 3.8 lange mouw gebruikt wetsuit heren maat 8
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.