Orca 3.8 lange mouw gebruikt wetsuit heren maat 8  JVN101-gebr-8 Uitverkoop + Cadeau

Orca 3.8 lange mouw gebruikt wetsuit heren maat 8

JVN101-gebr-8 | Schrijf de eerste review! 40565 40565 6013829239296

De Orca 3.8 lange mouw wetsuit heren is de perfecte keuze voor de progressieve zwemmer die op zoek is naar extra drijfvermogen.

Dit wetsuit is ontworpen om positie van de triatleet in het water te verhogen, daarom is het gemaakt van Yamamamoto 40 neopreen.

Dit neopreen beschikt over een de meest geavanceerde drijfvermogenstechnologieën op de markt, Aerodome en Exo-cell, zonder daarvoor in te boete op flexibiliteit.

Het wetsuit is vernoemd naar de 3.8KM Iron Mind Contest, een wedstrijd waarbij doorzettingsvermogen het enigste is dat telt, de 3.8 helpt je om alle obstakels te overwinnen en jezelf naar ongekende hoogte te laten stijgen.

Maat 8 | lengte: 180-188 cm | gewicht: 82-89 kg | borst: 104-108 cm

Dit gebruikte wetsuit had een scheur op de buik die door een professioneel wetsuit reparatie bedrijf gerepareerd is.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 3-7 werkdagen

€549,-

324,95 €324,95

Je bespaart €224,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Orca 3.8 lange mouw wetsuit heren

Eigenschappen:
- De super dunne 2mm SCS bedekte neopreen kraag zorgt voor een ultieme pasvorm en verwijderd irritaties, tevens biedt het weinig weerstand in het water en komt er zeer weinig water naar binnen
Slipstream rits: lage weerstand en makkelijk in gebruik
Exo-Cell systeem voor drijfvermogen: 3mm borst paneel, een groot 5mm Exo-Cell paneel op de achterzijde en een 5mm SCS coated Aerodome 2 op de kont geeft je het beste drijvermogen dan elke andere 3.8 voorheen
1,5mm 40 cell yamamoto schouders en armen geven je een ultieme stretch, flexibiliteit en bewegingsvrijheid waar je het nodig hebt
SCS coated yamamoto neopreen is gebruikt in de Hydrolite panelen op de onderbenen gecombineerd met 'stretchy lining', waardoor het drijfvermogen verbeterd wordt en weinig water geabsorbeerd
Glad materiaal, waardoor het pak zeer snel uit te trekken is

Karakteristieken % (0-100)
Flexibiliteit 84%
Drijfvermogen 100%
Hydrodynamisch 85%


Maat 8 | lengte: 180-188 cm | gewicht: 82-89 kg | borst: 104-108 cm

Dit gebruikte wetsuit had een scheur op de buik die door een professioneel wetsuit reparatie bedrijf gerepareerd is. Zoals op de foto van de buiten- en de binnenkant te zien is, is het ingezette paneel volledig gelijmd en gestikt waardoor het weer 100% gerepareerd is. Daarnaast zit dit paneel op de onderkant van de buik wat een ‘niet-kwetsbaar’ gedeelte is. 

Specificaties
  • Kwaliteit Gevorderd wetsuit
  • Merken Orca
  • Type Gebruikt wetsuit
  • Kleur Oranje
  • Geslacht Heren
  • Categorie Orca triathlon 2019
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm 28ml Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm 28ml (MN14324)

De nieuwe Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm is geschikt voor snelle reparaties van scheurtjes in Neopreen.

Speciaal geschikt voor Neopreen zomen en randen, waar rubber elkaar bindt. Black Witch is bijvoorbeeld geschikt om scheurtjes in pols- en nekgebied van latexmaterialen te repareren. 

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€11,95

 (incl. BTW)

Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit heren S 15% Korting Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit heren S (WGBR371)

Het Zone3 Agile fullsleeve wetsuit is perfect voor als je nieuw bent in het open water zwemmen of triatlon. De Agile de metgezel die u nodig heeft om uw lichaam warm te houden, is comfortabel en ondersteund u tijdens uw eerste open water sessies. Met een combinatie van twee, drie en vier millimeter drijfvermogen panelen, zorgt de Agile ervoor dat je lichaam gestroomlijnd blijft in het water, waardoor je minder snel vermoeid raakt en je je techniek en snelheid kunt verbeteren. De combinatie van een high-stretch schouderpaneel voor meer flexibiliteit, verbetert de Agile de vorm verder door de luchtweerstand aanzienlijk te verminderen, waardoor u uw potentiële bereik bij elke armtrekking vergroot. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op de rechterarm. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€259,-

€219,95

  Je bespaart €39,05 (incl. BTW)

BTTLNS Carnage 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren ML 43% Korting BTTLNS Carnage 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren ML (WGBR373)

Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 3x nagelschade op het linkerbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde nagelbeschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€799,-

€449,95

  Je bespaart €349,05 (incl. BTW)

BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit demo heren maat XS 45% Korting BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit demo heren maat XS (WGBR247)

Het BTTLNS Gods wetsuit Tormentor 2.0 wordt geprezen door zijn sublieme bewegingsvrijheid rond de schouders en geweldige drijfvermogen. Een minimale waterweerstand door Nano SCS coating technologie en Pro-AeroFlow grippers voor maximale overdracht van kracht resulteren in jouw persoonlijke recordtijd! "One piece shoulder panel design" gemaakt van 1,5mm Yamamoto #40 cell SCS neopreen voor ongekende bewegingsvrijheid en maximaal comfort. Aanzienlijke verhoging van het drijfvermogen door een NanoAerodome paneel op de voorzijde van borst tot knieën zodat jouw ligging perfect is. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit heeft nagelscheurtjes linker en rechterbeen. Op de rug zit een puntje in het neopreen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€549,95

€299,95

  Je bespaart €250,- (incl. BTW)

BTTLNS Carnage 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren ML 43% Korting BTTLNS Carnage 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren ML (WGBR379)

Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een nieuw beenstuk links. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€799,-

€449,95

  Je bespaart €349,05 (incl. BTW)

Sailfish Ultimate IPS plus lange mouw gebruikt wetsuit heren S 23% Korting Sailfish Ultimate IPS plus lange mouw gebruikt wetsuit heren S (WGBR285)

Het Sailfish Ultimate IPS plus 3 lange mouw wetsuit is weer een verbetering op zijn voorganger doordat Sailfish streeft om de top te halen. Door de toevoeging van Nano Aerodome - een uniek neopreen met luchtcellen in de heup, borst en nu ook in het beengebied heeft dit wetsuit 20% meer drijfvermogen dan zijn voorganger. Hierdoor heeft u met dit wetsuit een nog betere lichaamshouding in het water. Het hoogwaardige Nano Space Cell 2 neopreen zorgt voor een nog nooit eerder bereikte flexibiliteit en ideale hydrodynamica. De Avevia super dry binnen voering is een erg flexibel materiaal aan de binnenkant wat zorgt voor maximaal comfort en minimale waterabsorptie, wat de Ultimate IPS laat aanvoelen als een tweede huid. Het onderarmpaneel zorgt voor een nog beter gevoel wanneer je jezelf door het water “trekt”. Ga voor het record met de Sailfish Ultimate IPS Plus. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de rechter kuit. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€1.049,-

€799,99

  Je bespaart €249,01 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Orca 3.8 lange mouw gebruikt wetsuit heren maat 8

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.