Orca Openwater RS1 mouwloos wetsuit heren Kopie  JVNK.01-demo-7 Uitverkoop

Orca Openwater RS1 mouwloos wetsuit heren Kopie

JVNK.01-demo-7 | Schrijf de eerste review! 40363 40363 8434446376009

De Orca Openwater RS1 mouwloos wetsuit heren beschikt over de perfecte combinatie van drijfvermogen, flexibiliteit en isolatie.

De nieuwe versie van Orca's mouwloze wetsuit behoudt het 5mm voorpaneel dat zorgt voor een verhoogde flexibiliteit en drijfvermogen, maar is ook voorzien van de beenpanelen van de S7 die de functionaliteit en het comfort verhogen.

Het verwijderen van de voornaad heeft ervoor georgt dat dit het meest flexibele wetsuit in de serie tot nu toe is.

De Openwater RS1 is het perfecte hulpmiddel om ervoor te zorgen dat het zwemmen je niet vertraagt.

Maat 7 | lengte: 173-185 cm | gewicht: 72-82 kg | borst: 98-104 cm.

Let op: dit demo wetsuit heeft tijdens het passen kleine beschadigingen opgelopen aan het been (zie: foto's), dit is volledig gerepareerd.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 3-7 werkdagen

€199,-

144,95 €144,95

Je bespaart €54,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Orca Openwater RS1 mouwloos wetsuit heren

Eigenschappen:
- Bedoeld om uw positie in het water te corrigeren dankzij het drijfvermogen
- Extra flexibel door gebruik van Yamamoto #39 neopreen
- Fantastische prijs-kwaliteitsverhousding
- Halsvoering vermindert frictie
- Slipstream rits
- SCS Coating - voor minder weerstand in het water
- Microcell structuur stoot water af en genereert minder weerstand bij de voorwaartse beweging
- Speed Transition Panels - voor het snel uittrekken van het wetsuit bij overgangen
- Zacht materiaal verbetert het contact met de huid, waardoor het prettiger aanvoelt

Maat 7 | lengte: 173-185 cm | gewicht: 72-82 kg | borst: 98-104 cm.

Let op: dit demo wetsuit heeft tijdens het passen kleine beschadigingen opgelopen aan het been (zie: foto's), dit is volledig gerepareerd.

Specificaties
  • Merken Orca
  • Type Demo wetsuit
  • Kleur Oranje
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Categorie Orca triathlon 2019
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm 28ml Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm 28ml (MN14324)

De nieuwe Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm is geschikt voor snelle reparaties van scheurtjes in Neopreen.

Speciaal geschikt voor Neopreen zomen en randen, waar rubber elkaar bindt. Black Witch is bijvoorbeeld geschikt om scheurtjes in pols- en nekgebied van latexmaterialen te repareren. 

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€11,95

 (incl. BTW)

Zone3 Vanquish-X gebruikt fullsleeve wetsuit dames M 30% Korting Zone3 Vanquish-X gebruikt fullsleeve wetsuit dames M (WGBR342)

Het Zone3 Vanquish-X wetsuit brengt prestaties naar een volledig nieuw niveau. De Vanquish-X is gebaseerd op de belangrijkste kenmerken van de Vanquish. De 2022 versie bevat echter een revolutionair nieuwe materiaal - Bio-Rubber - op de dijen, wat zorgt voor een betere bloeddoorstroming. De Alpha Titanium voering op het bovenlichaam zorgt ervoor dat de warmte en circulatie te verbeteren. Het wetsuit is ontworpen voor de triatleet die het maximale uit zijn prestaties wil halen en zich het meest fris wil voelen - ten opzichten van zijn of haar concurrenten - voordat hij op de fiets stapt. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is op de linkerzei gerepareerd. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€859,-

€599,95

  Je bespaart €259,05 (incl. BTW)

BTTLNS Tormentor 3.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren L 30% Korting BTTLNS Tormentor 3.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren L (WGBR388)

Het BTTLNS Tormentor 3.0 wetsuit lange mouw heeft een doorontwikkeling ondergaan en maakt gebruik van de nieuwste features in de ‘wetsuit-wereld’. De Tormentor is ‘het wetsuit’ voor gevorderde athleten die zoek zijn naar de beste positie in het water en maximale snelheid waarbij de laatste seconden tellen! Minimale energie belasting en een maximaal uithoudingsvermogen wordt bereikt door de ultieme flexibiliteit van de “one-piece shoulder panel” constructie. In combinatie met hoogwaardige 40#cell SCS Yamamoto 1 mm neopreen loopt dit over de volledige borst, schouders en bovenarmen voor maximale stretch tijdens iedere zwemslag. Het toegepaste NanoAerodome 5mm op het middelpunt van het lichaam, volledige SCS coating, Speed-Lift dijbeen-panelen en SpeedCuffs op de polsen zorgen voor een van de snelste wetsuits aan de startlijn. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft diverse nagelschades op de linker en rechter arm. 1x scheur bij de borst. 2x op de rechter zei. gescheurd bij het kruid. 1x linkerbeen en 2x op het rechterbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€649,-

€449,95

  Je bespaart €199,05 (incl. BTW)

BTTLNS Triton 1.0 mouwloos gebruikt wetsuit heren ML 21% Korting BTTLNS Triton 1.0 mouwloos gebruikt wetsuit heren ML (WGBR396)

Het BTTLNS Triton 1.0 mouwloos wetsuit is geïnspireerd op de kwaliteiten en eigenschappen van de Rapture 2.0 maar dan zonder lange mouwen. Doordat dit een mouwloos wetsuit is, profiteert u van maximale bewegingsvrijheid rondom de schouders. Deze bewegingsvrijheid komt voornamelijk omdat u op de schouders geen belemmering ervaart van het neopreen materiaal. Dit fantastische instapmodel maakt ook weer gebruik van Yamamoto neopreen, wat zorgt voor uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Dit wetsuit is uitermate geschikt voor beginnende zwemmer die graag geen enkele belemmering in bewegingsvrijheid rondom de schouders wenst, of vaak zwemt in hogere water temperaturen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de rug. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€279,95

€219,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Zone3 Aspire fullsleeve gebruikt wetsuit heren 2024 M 23% Korting Zone3 Aspire fullsleeve gebruikt wetsuit heren 2024 M (WGBR372)

De Zone3 Aspire fullsleeve wetsuit zit vol met ongelooflijke eigenschappen die je sneller en met minder inspanning laten zwemmen. Het Aspire wetsuit is het hoogst gewaardeerde en een van de meest geliefde wetsuits op de markt sinds de lancering in 2008. De focus van Zone3 bij de 2022 versie ligt op comfort, de flexibiliteit en het gevoel nog verder te verbeteren. Gemaakt van het Premium SCS 40 cell Yamamamoto neopreen materiaal wat een ongekende bewegingsvrijheid garandeert en daarnaast ook super comfortabel zit. Dit materiaal is ook voorzien van een SCS Nano coating, een waterafstotend materiaal wat de weerstand in het water minimaliseert. Het nieuwe 1,5 mm dikke schouder en borst paneel is gemaakt uit een stuk en biedt nog meer flexibiliteit en geeft je een groter bereik per slag. Dit wetsuit behoort tot de beste op de markt, en dit alles voor een ongelooflijk betaalbare prijs. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op de rechter pols en 1x nagelschade op het rechterbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde nagelbeschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€599,-

€459,95

  Je bespaart €139,05 (incl. BTW)

Orca Athlex Flex V2 lange mouw gebruikt wetsuit heren 8 21% Korting Orca Athlex Flex V2 lange mouw gebruikt wetsuit heren 8 (WGBR361)

De Orca Athlex Flex V2 Wetsuit, gemaakt van Yamamoto neopreen, biedt een uitstekende combinatie van hoge elasticiteit en gemiddeld drijfvermogen. Dit wetsuit is speciaal ontworpen voor zwemmers die van nature een correcte waterpositie kunnen behouden en op zoek zijn naar maximale bewegingsvrijheid. Door het gebruik van dunne materialen in het bovenlichaam en een gemiddelde dikte in de benen, zorgt dit model voor een optimale balans tussen flexibiliteit en ondersteuning. Bij aankoop van de Athlex Flex V2 ontvang je Fabric Gloves, waarmee je het wetsuit eenvoudig aantrekt zonder het neopreen te beschadigen. De Athlex Flex V2 Wetsuit is ideaal voor zwemmers die een balans zoeken tussen natuurlijke bewegingsvrijheid en hydrodynamische efficiëntie, zonder concessies te doen aan snelheid en comfort. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een klein gaatje op de rechter mouw en 3x nagelschade. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u het beschadigde wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€369,-

€289,95

  Je bespaart €79,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Orca Openwater RS1 mouwloos wetsuit heren Kopie

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.