Orca Openwater RS1 mouwloos wetsuit heren Kopie  JVNK.01-demo-7 Uitverkoop

Orca Openwater RS1 mouwloos wetsuit heren Kopie

JVNK.01-demo-7 | Schrijf de eerste review! 40363 40363 8434446376009

De Orca Openwater RS1 mouwloos wetsuit heren beschikt over de perfecte combinatie van drijfvermogen, flexibiliteit en isolatie.

De nieuwe versie van Orca's mouwloze wetsuit behoudt het 5mm voorpaneel dat zorgt voor een verhoogde flexibiliteit en drijfvermogen, maar is ook voorzien van de beenpanelen van de S7 die de functionaliteit en het comfort verhogen.

Het verwijderen van de voornaad heeft ervoor georgt dat dit het meest flexibele wetsuit in de serie tot nu toe is.

De Openwater RS1 is het perfecte hulpmiddel om ervoor te zorgen dat het zwemmen je niet vertraagt.

Maat 7 | lengte: 173-185 cm | gewicht: 72-82 kg | borst: 98-104 cm.

Let op: dit demo wetsuit heeft tijdens het passen kleine beschadigingen opgelopen aan het been (zie: foto's), dit is volledig gerepareerd.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 3-7 werkdagen

€199,-

144,95 €144,95

Je bespaart €54,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Orca Openwater RS1 mouwloos wetsuit heren

Eigenschappen:
- Bedoeld om uw positie in het water te corrigeren dankzij het drijfvermogen
- Extra flexibel door gebruik van Yamamoto #39 neopreen
- Fantastische prijs-kwaliteitsverhousding
- Halsvoering vermindert frictie
- Slipstream rits
- SCS Coating - voor minder weerstand in het water
- Microcell structuur stoot water af en genereert minder weerstand bij de voorwaartse beweging
- Speed Transition Panels - voor het snel uittrekken van het wetsuit bij overgangen
- Zacht materiaal verbetert het contact met de huid, waardoor het prettiger aanvoelt

Maat 7 | lengte: 173-185 cm | gewicht: 72-82 kg | borst: 98-104 cm.

Let op: dit demo wetsuit heeft tijdens het passen kleine beschadigingen opgelopen aan het been (zie: foto's), dit is volledig gerepareerd.

Specificaties
  • Merken Orca
  • Type Demo wetsuit
  • Kleur Oranje
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Categorie Orca triathlon 2019
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm 28ml Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm 28ml (MN14324)

De nieuwe Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm is geschikt voor snelle reparaties van scheurtjes in Neopreen.

Speciaal geschikt voor Neopreen zomen en randen, waar rubber elkaar bindt. Black Witch is bijvoorbeeld geschikt om scheurtjes in pols- en nekgebied van latexmaterialen te repareren. 

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€11,95

 (incl. BTW)

Zone3 Aspire thermal fullsleeve gebruikt wetsuit zwart/oranje heren MT 37% Korting Zone3 Aspire thermal fullsleeve gebruikt wetsuit zwart/oranje heren MT (WGBR344)

Het Zone3 Aspire thermal fullsleeve wetsuit is ideaal als het water kouder is en je toch graag warmer wilt blijven in het water. Het pak is specifiek ontworpen om met uw eigen lichaamswarmte, de belangrijkste spieren en organen warm te houden. Het bekroonde Aspire pak is de basis van dit pak, wat specifiek aangepast is voor de herfst, winter en lente. Door gebruik te maken van 100% Yamamoto neopreen is het wetsuit ondanks de dikkere voering nog steeds flexibel en licht. De SCS Nano coating zorgt voor minder weerstand en voor de metallic gouden Pr-Speed manchetten. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade linkerbovenbeen. 1x naglschade rechter enkel en is gerepareerd op het linker been aan de zeikant. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€689,-

€429,95

  Je bespaart €259,05 (incl. BTW)

Sailfish Atlantic lange mouw wetsuit gebruikt dames L 20% Korting Sailfish Atlantic lange mouw wetsuit gebruikt dames L (WGBR360)

Hoe langer je zwemt, hoe comfortabeler je in het water bent, dit geldt vooral als je zwemt met een Sailfish Atlantic 2.0 lange mouw wetsuit dames als metgezel. De Atlantic is ontworpen voor de meest ambitieuze open water zwemmers, maar ook voor de beginners die bijvoorbeeld de voorkeur geven aan de schoolslag. Het combineert een uitstekende aerodynamica met de lichtheid en vrijheid van normale zwemkleding, dit maakt hem tot het perfecte hybride wetsuit. Het Ergo Fit design garandeert een optimale pasvorm, terwijl de zachte binnenvoering voor maximaal comfort zorgt. Het 0,5-2 mm dikke neopreen maakt de Atlantic veel dunner dan een typisch wetsuit en biedt daardoor een licht drijfvermogen en een zeer goede thermische isolatie. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft vieze plekken op het oranje gedeelte. let op dit is niet kapot  Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€249,95

€199,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

BTTLNS Tormentor 3.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren L 30% Korting BTTLNS Tormentor 3.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren L (WGBR388)

Het BTTLNS Tormentor 3.0 wetsuit lange mouw heeft een doorontwikkeling ondergaan en maakt gebruik van de nieuwste features in de ‘wetsuit-wereld’. De Tormentor is ‘het wetsuit’ voor gevorderde athleten die zoek zijn naar de beste positie in het water en maximale snelheid waarbij de laatste seconden tellen! Minimale energie belasting en een maximaal uithoudingsvermogen wordt bereikt door de ultieme flexibiliteit van de “one-piece shoulder panel” constructie. In combinatie met hoogwaardige 40#cell SCS Yamamoto 1 mm neopreen loopt dit over de volledige borst, schouders en bovenarmen voor maximale stretch tijdens iedere zwemslag. Het toegepaste NanoAerodome 5mm op het middelpunt van het lichaam, volledige SCS coating, Speed-Lift dijbeen-panelen en SpeedCuffs op de polsen zorgen voor een van de snelste wetsuits aan de startlijn. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft diverse nagelschades op de linker en rechter arm. 1x scheur bij de borst. 2x op de rechter zei. gescheurd bij het kruid. 1x linkerbeen en 2x op het rechterbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€649,-

€449,95

  Je bespaart €199,05 (incl. BTW)

2XU Propel pro LS wetsuit zwart/zilver dames demo maat ST 50% Korting 2XU Propel pro LS wetsuit zwart/zilver dames demo maat ST (WGBR195)

De 2XU Propel pro lange mouw wetsuit zwart/zilver dames levert superieure snelheid en flexibiliteit en is het ultieme wetsuit voor de elite triatleet. In de mouwen van de Propel pro zit 45 Cell verwerkt, dit is 's werelds meest flexibele neopreen, daarnaast zorgen de  39 cell panelen voor een ongeëvenaard drijfvermogen voor het perfecte evenwicht tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit. Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik. De Propel pro heeft alles wat je zoekt in een wetsuit.

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een verkleurde print op de schouders/armen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€799,95

€399,95

  Je bespaart €400,- (incl. BTW)

Sailfish Ignite 2 lange mouw gebruikt wetsuit heren M 34% Korting Sailfish Ignite 2 lange mouw gebruikt wetsuit heren M (WGBR307)

De Sailfish Ignite 2 lange mouw wetsuit met een evenwichtig drijfvermogen, royale bewegingsvrijheid en goede zichtbaarheid zal u niet alleen inspireren.

deze nieuwste ignite 2 heeft een update in kleine details ten opzichte van zijn voorganger in materiaal. Daarnaast heeft hij een design update en een compleet nieuwe look. De Ignite van Sailfish is ideal voor een groot aantal toepassingen van lange openwater sessies tot de incidentele triatlon. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft nagelschade op de rechter arm. en 2x nagelschade op de onderrug. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.  

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€349,95

€229,95

  Je bespaart €120,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Orca Openwater RS1 mouwloos wetsuit heren Kopie

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.