Orca Predator demo wetsuit heren maat 8  GVNF-demo-8 Uitverkoop

Orca Predator demo wetsuit heren maat 8

GVNF-demo-8 | Schrijf de eerste review! 38912 38912

De nieuwe Orca Predator demo wetsuit heren maat 8 is uitgevoerd met alle nieuwste triathlon technieken van Orca en is ideaal voor zwemmers die zoeken naar de perfecte balans tussen drijfvermogen en flexibiliteit.

Het biedt maximale effectiviteit door het drijfvermogen op de benen en flexibiliteit in het bovenlichaam.

De predator heft de heupen om je gehele lichaam juist in het water te positioneren, waardoor de minst mogelijke hydrodynamische restrictie wordt bereikt.

Orca's meest uitbundige, flexibele en hydrodynamische pak is speciaal gebouwd voor snelheid en 'het' pak voor de lange afstand.

Maat 8: lengte: 180-188 cm | gewicht: 82-89 kg | borst: 104-108 cm.

Let op: dit demo wetsuit is gebruikt tijdens een demo dag en heeft geen beschadigingen.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€799,-

639,95 €639,95

Je bespaart €159,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Orca Predator demo wetsuit heren maat 8

Het Predator wetsuit beschikt over Yamamoto 40 Cell neopreen voor een ultieme flexibiliteit, soepelheid, pasvorm en comfort. De nieuwe Nano Ice SCS (Super Composite Skin) coating reduceert wrijving en verhoogt de snelheid door het water.

De unieke InfinitySkin Bamboo biedt een high-stretch en flexibiliteit, zodat u zeer vrij en dynamisch kunt bewegen. Strategische plaatsing van Hydro Lite en Exo-lift panelen reduceren wateropname en verhogen het drijfvermogen. Dit resulteert in een extra snelheidsverhoging van kostbare secondes. De revolutionaire vijf lagen 0.88 Free materiaal met hitte reflecterende Titanium coating geeft de Predator een hoge isolatiewaarde en een minimale weerstand. Al deze eigenschappen maken dit Orca's beste pak voor de lange afstanden!

Eigenschappen:
- De lage, dunne nek zorgt ervoor dat er zo min mogelijk water naar binnen loopt en voorkomt wrijving of weerstand in het water
- Slipstream rits: lage weerstand en makkelijk in gebruik
- ExoLift systeem voor drijfvermogen: optimale ligging in het water voor meer snelheid - deze nieuwe techniek van Orca neemt geen water op waardoor het pak niet zwaarder wordt zoals andere pakken
- Er wordt druk op de onderarmen en kuiten uitgeoefend - verbeterde doorstroming en zuurstofaanvoer dankzij strategisch geplaatste, functionele panden bij de ledematen
- Schouderpanelen en armen zijn gemaakt van Orca's beste 44-cell yamamoto neopreen in combinatie met 0.88 Free zorgt dit voor de meest flexibele, comfortabele neopreen die er is (alleen toegepast bij de Predator)
- Hoofdzakelijk opgebouwt uit 40-cellig Yamamoto neopreen - bedekt bijna het gehele lichaam, dit is het hoogstaande (tweede na 44-cellig) Yamamoto neopreen voor maximale flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid
- Speedway SCS flex paneel - helpt u om het wetsuit snel aan en uit te trekken wanneer u van onderdeel kunt wisselen
- Benen 3D snit - de pijpen volgen de contouren van de kuiten voor extra draagcomfort
- Het ontwerp ontleent zijn inspiratie aan de indrukwekkende orka's (de muse van het merk Orca)
- Nieuwe Aerodome 2 technologie toegepast op het lagere romp gedeelte biedt 30% meer drijfvermogen

Karakteristieken % (0-100)
Flexibiliteit 96%
Drijfvermogen 94%
Hydrodynamisch 100%

Maat 8: lengte: 180-188 cm | gewicht: 82-89 kg | borst: 104-108 cm.

Let op: dit demo wetsuit is gebruikt tijdens een demo dag en heeft geen beschadigingen.

Specificaties
  • Kwaliteit Gevorderd wetsuit
  • Merken Orca
  • Type Demo wetsuit
  • Kleur Rood
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm 28ml Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm 28ml (MN14324)

De nieuwe Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm is geschikt voor snelle reparaties van scheurtjes in Neopreen.

Speciaal geschikt voor Neopreen zomen en randen, waar rubber elkaar bindt. Black Witch is bijvoorbeeld geschikt om scheurtjes in pols- en nekgebied van latexmaterialen te repareren. 

Levering binnen 1-2 werkdag(en)
€11,95

 (incl. BTW)

Zone3 Agile fullsleeve Gebruikt wetsuit heren S 22% Korting Zone3 Agile fullsleeve Gebruikt wetsuit heren S (WGBR308)

Het Zone3 Agile fullsleeve wetsuit is perfect voor als je nieuw bent in het open water zwemmen of triatlon. De Agile de metgezel die u nodig heeft om uw lichaam warm te houden, is comfortabel en ondersteund u tijdens uw eerste open water sessies. Met een combinatie van twee, drie en vier millimeter drijfvermogen panelen, zorgt de Agile ervoor dat je lichaam gestroomlijnd blijft in het water, waardoor je minder snel vermoeid raakt en je je techniek en snelheid kunt verbeteren. De combinatie van een high-stretch schouderpaneel voor meer flexibiliteit, verbetert de Agile de vorm verder door de luchtweerstand aanzienlijk te verminderen, waardoor u uw potentiële bereik bij elke armtrekking vergroot. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij het kruis. bij de rechter pols zit een kleine beschadiging. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€259,-

€199,95

  Je bespaart €59,05 (incl. BTW)

BTTLNS Carnage 2.0 Demo wetsuit lange mouw dames ST 31% Korting BTTLNS Carnage 2.0 Demo wetsuit lange mouw dames ST (WGBR336)

Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft geen beschadiging. Deze heeft als demo in de winkel gehangen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€799,-

€549,95

  Je bespaart €249,05 (incl. BTW)

BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit demo heren maat M 36% Korting BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit demo heren maat M (WGBR245)

Het BTTLNS Gods wetsuit Tormentor 2.0 wordt geprezen door zijn sublieme bewegingsvrijheid rond de schouders en geweldige drijfvermogen. Een minimale waterweerstand door Nano SCS coating technologie en Pro-AeroFlow grippers voor maximale overdracht van kracht resulteren in jouw persoonlijke recordtijd! "One piece shoulder panel design" gemaakt van 1,5mm Yamamoto #40 cell SCS neopreen voor ongekende bewegingsvrijheid en maximaal comfort. Aanzienlijke verhoging van het drijfvermogen door een NanoAerodome paneel op de voorzijde van borst tot knieën zodat jouw ligging perfect is. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit heeft over het gehele pak veel nagelscheurtjes. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€549,95

€349,95

  Je bespaart €200,- (incl. BTW)

BTTLNS wetsuit Rapture 2.0 heren demo maat XS 46% Korting BTTLNS wetsuit Rapture 2.0 heren demo maat XS (WGBR228)

Het BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen. Deze wereldleider in de productie van neopreen garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op beide armen, schouders en oksels is het wetsuit baanbrekend dun. De gebruikte 2 mm panelen van Yamamoto #39 cell zorgen voor de best mogelijke flexibiliteit. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt het nodige drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 2.0 maakt gebruik van een geoptimaliseerde V hals voor een verbeterde druk verdeling en vermindering van een ‘stikkend gevoel’. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft nagelscheurtjes op de enkels. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€279,95

€149,95

  Je bespaart €130,- (incl. BTW)

BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw demo wetsuit heren maat XS 34% Korting BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw demo wetsuit heren maat XS (WGBR225)

Het BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Ceto is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op de borst. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€199,-

€129,95

  Je bespaart €69,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Orca Predator demo wetsuit heren maat 8

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.