Orca Predator demo wetsuit heren maat 8  GVNF-demo-8 Uitverkoop

Orca Predator demo wetsuit heren maat 8

GVNF-demo-8 | Schrijf de eerste review! 38912 38912

De nieuwe Orca Predator demo wetsuit heren maat 8 is uitgevoerd met alle nieuwste triathlon technieken van Orca en is ideaal voor zwemmers die zoeken naar de perfecte balans tussen drijfvermogen en flexibiliteit.

Het biedt maximale effectiviteit door het drijfvermogen op de benen en flexibiliteit in het bovenlichaam.

De predator heft de heupen om je gehele lichaam juist in het water te positioneren, waardoor de minst mogelijke hydrodynamische restrictie wordt bereikt.

Orca's meest uitbundige, flexibele en hydrodynamische pak is speciaal gebouwd voor snelheid en 'het' pak voor de lange afstand.

Maat 8: lengte: 180-188 cm | gewicht: 82-89 kg | borst: 104-108 cm.

Let op: dit demo wetsuit is gebruikt tijdens een demo dag en heeft geen beschadigingen.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€799,-

639,95 €639,95

Je bespaart €159,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Orca Predator demo wetsuit heren maat 8

Het Predator wetsuit beschikt over Yamamoto 40 Cell neopreen voor een ultieme flexibiliteit, soepelheid, pasvorm en comfort. De nieuwe Nano Ice SCS (Super Composite Skin) coating reduceert wrijving en verhoogt de snelheid door het water.

De unieke InfinitySkin Bamboo biedt een high-stretch en flexibiliteit, zodat u zeer vrij en dynamisch kunt bewegen. Strategische plaatsing van Hydro Lite en Exo-lift panelen reduceren wateropname en verhogen het drijfvermogen. Dit resulteert in een extra snelheidsverhoging van kostbare secondes. De revolutionaire vijf lagen 0.88 Free materiaal met hitte reflecterende Titanium coating geeft de Predator een hoge isolatiewaarde en een minimale weerstand. Al deze eigenschappen maken dit Orca's beste pak voor de lange afstanden!

Eigenschappen:
- De lage, dunne nek zorgt ervoor dat er zo min mogelijk water naar binnen loopt en voorkomt wrijving of weerstand in het water
- Slipstream rits: lage weerstand en makkelijk in gebruik
- ExoLift systeem voor drijfvermogen: optimale ligging in het water voor meer snelheid - deze nieuwe techniek van Orca neemt geen water op waardoor het pak niet zwaarder wordt zoals andere pakken
- Er wordt druk op de onderarmen en kuiten uitgeoefend - verbeterde doorstroming en zuurstofaanvoer dankzij strategisch geplaatste, functionele panden bij de ledematen
- Schouderpanelen en armen zijn gemaakt van Orca's beste 44-cell yamamoto neopreen in combinatie met 0.88 Free zorgt dit voor de meest flexibele, comfortabele neopreen die er is (alleen toegepast bij de Predator)
- Hoofdzakelijk opgebouwt uit 40-cellig Yamamoto neopreen - bedekt bijna het gehele lichaam, dit is het hoogstaande (tweede na 44-cellig) Yamamoto neopreen voor maximale flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid
- Speedway SCS flex paneel - helpt u om het wetsuit snel aan en uit te trekken wanneer u van onderdeel kunt wisselen
- Benen 3D snit - de pijpen volgen de contouren van de kuiten voor extra draagcomfort
- Het ontwerp ontleent zijn inspiratie aan de indrukwekkende orka's (de muse van het merk Orca)
- Nieuwe Aerodome 2 technologie toegepast op het lagere romp gedeelte biedt 30% meer drijfvermogen

Karakteristieken % (0-100)
Flexibiliteit 96%
Drijfvermogen 94%
Hydrodynamisch 100%

Maat 8: lengte: 180-188 cm | gewicht: 82-89 kg | borst: 104-108 cm.

Let op: dit demo wetsuit is gebruikt tijdens een demo dag en heeft geen beschadigingen.

Specificaties
  • Kwaliteit Gevorderd wetsuit
  • Merken Orca
  • Type Demo wetsuit
  • Kleur Rood
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm 28ml Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm 28ml (MN14324)

De nieuwe Gear Aid black witch neopreen wetsuit repair lijm is geschikt voor snelle reparaties van scheurtjes in Neopreen.

Speciaal geschikt voor Neopreen zomen en randen, waar rubber elkaar bindt. Black Witch is bijvoorbeeld geschikt om scheurtjes in pols- en nekgebied van latexmaterialen te repareren. 

Levering binnen 1-2 werkdag(en)
€11,95

 (incl. BTW)

Zone3 Evolution swimrun heren 2020 demo maat M 47% Korting Zone3 Evolution swimrun heren 2020 demo maat M (WGBR252)

De Zone3 Evolution swimrun heren is ontworpen in samenwerking met voormalige winnaars van de beroemde ÖtillÖ-race in Zweden. Aan alles is gedacht met betrekking tot flexibiliteit, comfort, drijfvermogen en functionaliteit. Het pak is ontworpen om er zowel mee te kunnen zwemmen als hardlopen, wat betekent dat je maar 1 pak nodig hebt voor de hele race. De Evolution swim-run wordt geleverd met arm sleeves.

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft in de rechteroksel een nagelscheurtje. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€474,95

€249,95

  Je bespaart €225,- (incl. BTW)

Zone3 Aspire fullsleeve gebruikt wetsuit dames M 34% Korting Zone3 Aspire fullsleeve gebruikt wetsuit dames M (WGBR295)

De Zone3 Aspire fullsleeve wetsuit zit vol met ongelooflijke eigenschappen die je sneller en met minder inspanning laten zwemmen. Het Aspire wetsuit is het hoogst gewaardeerde en een van de meest geliefde wetsuits op de markt sinds de lancering in 2008. De focus van Zone3 bij de 2022 versie ligt op comfort, de flexibiliteit en het gevoel nog verder te verbeteren. Gemaakt van het Premium SCS 40 cell Yamamamoto neopreen materiaal wat een ongekende bewegingsvrijheid garandeert en daarnaast ook super comfortabel zit. Dit materiaal is ook voorzien van een SCS Nano coating, een waterafstotend materiaal wat de weerstand in het water minimaliseert. Het nieuwe 1,5 mm dikke schouder en borst paneel is gemaakt uit een stuk en biedt nog meer flexibiliteit en geeft je een groter bereik per slag. Dit wetsuit behoort tot de beste op de markt, en dit alles voor een ongelooflijk betaalbare prijs. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade voorkant. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€599,-

€389,95

  Je bespaart €209,05 (incl. BTW)

Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit dames XL 16% Korting Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit dames XL (WGBR272)

Het Zone3 Agile fullsleeve wetsuit is perfect voor als je nieuw bent in het open water zwemmen of triatlon. De Agile de metgezel die u nodig heeft om uw lichaam warm te houden, is comfortabel en ondersteund u tijdens uw eerste open water sessies. Met een combinatie van twee, drie en vier millimeter drijfvermogen panelen, zorgt de Agile ervoor dat je lichaam gestroomlijnd blijft in het water, waardoor je minder snel vermoeid raakt en je je techniek en snelheid kunt verbeteren. De combinatie van een high-stretch schouderpaneel voor meer flexibiliteit, verbetert de Agile de vorm verder door de luchtweerstand aanzienlijk te verminderen, waardoor u uw potentiële bereik bij elke armtrekking vergroot. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij de nek voor. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€238,95

€199,95

  Je bespaart €39,- (incl. BTW)

Zone3 Agile fullsleeve Gebruikt wetsuit heren S 22% Korting Zone3 Agile fullsleeve Gebruikt wetsuit heren S (WGBR308)

Het Zone3 Agile fullsleeve wetsuit is perfect voor als je nieuw bent in het open water zwemmen of triatlon. De Agile de metgezel die u nodig heeft om uw lichaam warm te houden, is comfortabel en ondersteund u tijdens uw eerste open water sessies. Met een combinatie van twee, drie en vier millimeter drijfvermogen panelen, zorgt de Agile ervoor dat je lichaam gestroomlijnd blijft in het water, waardoor je minder snel vermoeid raakt en je je techniek en snelheid kunt verbeteren. De combinatie van een high-stretch schouderpaneel voor meer flexibiliteit, verbetert de Agile de vorm verder door de luchtweerstand aanzienlijk te verminderen, waardoor u uw potentiële bereik bij elke armtrekking vergroot. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij het kruis. bij de rechter pols zit een kleine beschadiging. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€259,-

€199,95

  Je bespaart €59,05 (incl. BTW)

2XU Propel pro LS wetsuit zwart/zilver dames demo maat M 50% Korting 2XU Propel pro LS wetsuit zwart/zilver dames demo maat M (WGBR190)

De 2XU Propel pro lange mouw wetsuit zwart/zilver dames levert superieure snelheid en flexibiliteit en is het ultieme wetsuit voor de elite triatleet. In de mouwen van de Propel pro zit 45 Cell verwerkt, dit is 's werelds meest flexibele neopreen, daarnaast zorgen de  39 cell panelen voor een ongeëvenaard drijfvermogen voor het perfecte evenwicht tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit. Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik. De Propel pro heeft alles wat je zoekt in een wetsuit.

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een verkleurde print op de schouders/armen en nagelscheurtje op de linkerscheen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€799,95

€399,95

  Je bespaart €400,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Orca Predator demo wetsuit heren maat 8

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.