Uitverkoop
Deze robuuste Sailfish Vibrant fullsleeve wetsuit dames DEMO met maximaal drijfvermogen en een uitstekende flexibiliteit
De winnende combinatie van het zeer krachtige Longlife cel neopreen en de huidvriendelijke soft skin voering zorgen ervoor dat zwemmers goed blijven drijven en vrij kunnen bewegen en ademen. Zelfs in de hectiek van een wedstrijd.
De ergonomisch aangepaste been en heup panelen verbeteren het drijfvermogen en – in combinatie met de nieuwe stabiliteit Panel Plus voor een betere heup stabiliteit.
De sailfish vibrant is het perfecte pak voor beginners en doorgewinterde triatleten met hoge eisen voor kwaliteit.
Maat SM: lengte: 155-175 cm | gewicht: 58-64 kg.
Let op: dit model heeft een aantal kleine beschadigingen opgelopen (zie: foto's), tijdens een demo dag, dit is volledig gerepareerd.
€329,-
€264,95Je bespaart €64,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Sailfish Vibrant fullsleeve wetsuit dames DEMO
Door het vermijden van overtollige heup rotatie, wordt de zwemmer automatisch in een gestroomlijnde en stabiele houding in het water gebracht. Bovendien zorgen de nieuwe Aqua Reach Zones op de onderarmen voor meer effectieve voorwaartse voortstuwing van de armen onder water.
Let op: dit model heeft een aantal kleine beschadigingen opgelopen (zie: foto's), tijdens een demo dag, dit is volledig gerepareerd.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
25% Korting
BTTLNS Inferno 1.0 Demo wetsuit lange mouw heren MT
(WGBR337)
De Inferno 1.0 van BTTLNS is het wetsuit voor atleten die hun prestatie willen boosten. De ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort maken dit wetsuit een nieuwe topper onder de mid-range modellen. Door de speciaal ontworpen nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, door deze specifieke technologie krijgt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen. Verschillende aspecten zorgen ervoor dat de Inferno het beste naar boven haalt, uitgerust met speedcuffs - 1,5-2,5mm neopreen op de armen en een drukverlagende kraag. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft geen beschadiging. Deze heeft als demo in de winkel gehangen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de wetsuit kunt zien.
€469,95
€349,95Je bespaart €120,- (incl. BTW)
46% Korting
BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit demo dames maat ST
(WGBR246)
Het BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen. Deze wereldleider in de productie van neopreen garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op beide armen, schouders en oksels is het wetsuit baanbrekend dun. De gebruikte 2 mm panelen van Yamamoto #39 cell zorgen voor de best mogelijke flexibiliteit. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt het nodige drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 2.0 maakt gebruik van een geoptimaliseerde V hals voor een verbeterde druk verdeling en vermindering van een ‘stikkend gevoel’. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft nagelscheurtjes op beide armen en rechter enkel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€279,95
€149,95Je bespaart €130,- (incl. BTW)
51% Korting
BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit lange mouw gebruikt dames
(WGBR350)
Het BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen. Deze wereldleider in de productie van neopreen garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op beide armen, schouders en oksels is het wetsuit baanbrekend dun. De gebruikte 2 mm panelen van Yamamoto #39 cell zorgen voor de best mogelijke flexibiliteit. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt het nodige drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 2.0 maakt gebruik van een geoptimaliseerde V hals voor een verbeterde druk verdeling en vermindering van een ‘stikkend gevoel’. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade bij de rechter oksel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde nagelbeschading van het wetsuit kunt zien.
€279,95
€134,95Je bespaart €145,- (incl. BTW)
26% Korting
Zone3 Advance lange mouw gebruikt wetsuit heren MT
(WGBR398)
Het Zone3 Advance lange mouw wetsuit is al lang bekend als het beste instap model op de markt. Opnieuw is dit wetsuit met zijn verbeteringen een stap voorwaarts en bouwt het voort op het fundament van zijn voorganger. De belangrijkste vernieuwing is dat dit wetsuit nu ook uitgerust is met Yamamoto. Dit wetsuit is een briljant all-round wetsuit voor een geweldige prijs. De Advance is de perfecte keuze voor zowel beginnende als gevorderde zwemmers. Het is een comfortabel wetsuit wat geschikt is voor prestatie gerichte trainingen en wedstrijden of voor uw ontspanning in het open water. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij de rechteroksel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€369,-
€269,95Je bespaart €99,05 (incl. BTW)
18% Korting
Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit heren ST
(WGBR374)
Het Zone3 Agile fullsleeve wetsuit is perfect voor als je nieuw bent in het open water zwemmen of triatlon. De Agile de metgezel die u nodig heeft om uw lichaam warm te houden, is comfortabel en ondersteund u tijdens uw eerste open water sessies. Met een combinatie van twee, drie en vier millimeter drijfvermogen panelen, zorgt de Agile ervoor dat je lichaam gestroomlijnd blijft in het water, waardoor je minder snel vermoeid raakt en je je techniek en snelheid kunt verbeteren. De combinatie van een high-stretch schouderpaneel voor meer flexibiliteit, verbetert de Agile de vorm verder door de luchtweerstand aanzienlijk te verminderen, waardoor u uw potentiële bereik bij elke armtrekking vergroot. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op de rechterarm en 1x op de linkerarm. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€259,-
€209,95Je bespaart €49,05 (incl. BTW)
39% Korting
Zone3 Vision lange mouw gebruikt wetsuit heren SM
(WGBR389)
Het Zone3 Vision lange mouw wetsuit heeft van de het top wetsuit de Vanquish van Zone3 de belangrijkste kenmerken overgenomen, waardoor dit het snelste instap wetsuit op de markt geworden is. Triathlon Plus Magazine is zeer onder de indruk en geeft het een 5/5 voor de prestatie, waarde en overall. Dit is de hoogste waardering die een wetsuit ooit behaald heeft in dit magazine. Of u nou beginner bent, of juist een upgrade zoekt voor uw huidige wetsuit, de Vision heeft alles wat u nodig heeft. Het heren model is gericht op het bieden van maximaal drijfvermogen voor zwemmers met zware benen en is daarom voorzien van drijfpanelen op de heupen, romp en benen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij de linker oksel en op de rechterpols. heeft verschillende nagelschade op de buik, de rug en op de zei. ook heeft die een scheur op het linkerbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€428,95
€259,95Je bespaart €169,- (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Sailfish Vibrant fullsleeve demo wetsuit dames maat SM
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.