Sailfish Vibrant fullsleeve demo wetsuit dames maat SM  SL2621DEMOSM Uitverkoop

Sailfish Vibrant fullsleeve demo wetsuit dames maat SM

SL2621DEMOSM | Schrijf de eerste review! 36121 36121 6013829793781

Deze robuuste Sailfish Vibrant fullsleeve wetsuit dames DEMO met maximaal drijfvermogen en een uitstekende flexibiliteit

De winnende combinatie van het zeer krachtige Longlife cel neopreen en de huidvriendelijke soft skin voering zorgen ervoor dat zwemmers goed blijven drijven en vrij kunnen bewegen en ademen. Zelfs in de hectiek van een wedstrijd.

De ergonomisch aangepaste been en heup panelen verbeteren het drijfvermogen en – in combinatie met de nieuwe stabiliteit Panel Plus voor een betere heup stabiliteit.

De sailfish vibrant is het perfecte pak voor beginners en doorgewinterde triatleten met hoge eisen voor kwaliteit.

Maat SM: lengte: 155-175 cm | gewicht: 58-64 kg.

Let op: dit model heeft een aantal kleine beschadigingen opgelopen (zie: foto's), tijdens een demo dag, dit is volledig gerepareerd.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€329,-

264,95 €264,95

Je bespaart €64,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Sailfish Vibrant fullsleeve wetsuit dames DEMO

Door het vermijden van overtollige heup rotatie, wordt de zwemmer automatisch in een gestroomlijnde en stabiele houding in het water gebracht. Bovendien zorgen de nieuwe Aqua Reach Zones op de onderarmen voor meer effectieve voorwaartse voortstuwing van de armen onder water.

Let op: dit model heeft een aantal kleine beschadigingen opgelopen (zie: foto's), tijdens een demo dag, dit is volledig gerepareerd.

Specificaties
  • Kwaliteit Instap wetsuit
  • Merken Sailfish
  • Type Demo wetsuit
  • Kleur Roze
  • Geslacht Dames
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit gebruikt heren maat SM 54% Korting BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit gebruikt heren maat SM (WGBR241)

Het BTTLNS Gods wetsuit Tormentor 2.0 wordt geprezen door zijn sublieme bewegingsvrijheid rond de schouders en geweldige drijfvermogen. Een minimale waterweerstand door Nano SCS coating technologie en Pro-AeroFlow grippers voor maximale overdracht van kracht resulteren in jouw persoonlijke recordtijd! "One piece shoulder panel design" gemaakt van 1,5mm Yamamoto #40 cell SCS neopreen voor ongekende bewegingsvrijheid en maximaal comfort. Aanzienlijke verhoging van het drijfvermogen door een NanoAerodome paneel op de voorzijde van borst tot knieën zodat jouw ligging perfect is. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit heeft nagelscheurtjes op beide schouders/oksels en bij het kruis. op de rug zit een klein beschadigd puntje. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€549,95

€249,95

  Je bespaart €300,- (incl. BTW)

BTTLNS Inferno 1.0 sample wetsuit lange mouw dames 57% Korting BTTLNS Inferno 1.0 sample wetsuit lange mouw dames (0120006-045-sample)

De BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit lange mouw is een sample wetsuit en is het wetsuit voor atleten die hun prestatie willen boosten. De ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort maken dit wetsuit een nieuwe topper onder de mid-range modellen. Door de speciaal ontworpen nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, door deze specifieke technologie krijgt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen. Verschillende aspecten zorgen ervoor dat de Inferno het beste naar boven haalt, uitgerust met speedcuffs - 2mm neopreen op de armen en een drukverlagende kraag. Let op: dit gaat om een sample van het originele Inferno 1.0 wetsuit waarvan de bedrukking mogelijk loslaat of afwijkt. Verder is het wetsuit gezien materiaal, kwaliteit en maatvoering precies hetzelfde als het origineel.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€469,95

€199,95

  Je bespaart €270,- (incl. BTW)

BTTLNS Carnage 2.0 Demo wetsuit lange mouw dames ST 31% Korting BTTLNS Carnage 2.0 Demo wetsuit lange mouw dames ST (WGBR336)

Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft geen beschadiging. Deze heeft als demo in de winkel gehangen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€799,-

€549,95

  Je bespaart €249,05 (incl. BTW)

BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw demo wetsuit heren maat XS 34% Korting BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw demo wetsuit heren maat XS (WGBR225)

Het BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Ceto is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op de borst. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€199,-

€129,95

  Je bespaart €69,05 (incl. BTW)

BTTLNS Tormentor 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren XL 32% Korting BTTLNS Tormentor 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren XL (WGBR291)

Het BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit is volledig vernieuwd en nog beter dan zijn voorganger. Door het gebruik van een super samengestelde huidcoating heeft BTTLNS een manier gevonden om de waterbestendigheid te minimaliseren. Een uitstekende flexibiliteit wordt bereikt door het gebruik van een eendelig schouderpaneel. Dit paneel is gemaakt van hoogwaardig 1,5 mm Yamamoto 40#cell neopreen. Door het gebruik van een v-gesneden halsconstructie is BTTLNS erin geslaagd om de druk en schaafwonden in het halsgebied te verminderen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft nagelschade op de rechter schouder en beschadiging achter enkels. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€549,-

€369,95

  Je bespaart €179,05 (incl. BTW)

BTTLNS Carnage 2.0 sample wetsuit lange mouw heren 62% Korting BTTLNS Carnage 2.0 sample wetsuit lange mouw heren (0120001-088-sample)

De BTTLNS Carnage 2.0 wetsuit lange mouw is een sample van het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit en is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: dit gaat om een sample van het originele Carnage 2.0 wetsuit waarvan de bedrukking mogelijk loslaat of afwijkt. Verder is het wetsuit gezien materiaal, kwaliteit en maatvoering precies hetzelfde als het origineel.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€799,-

€299,95

  Je bespaart €499,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Sailfish Vibrant fullsleeve demo wetsuit dames maat SM

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.