Triathlon wetsuit huur dames 1 week

0118006-159 | Schrijf de eerste review! 37115 37115 8719324909501

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
45 €45,-

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

BTTLNS brochure 2023

Bekijk brochure De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Plus- en minpunten
  • 5mm NanoAerodome voor een subliem drijfvermogen
  • Keuze nummer 1 als entry-level wetsuit!
  • Pasvorm en drijfvermogen ontwikkeld op basis van vrouwelijke anatomie
  • Ultieme flexibiliteit door 2mm #39 Cell Yamamoto
Specificaties
  • Merken BTTLNS
  • Soort Borstcrawl
  • Kleur Blauw
  •   Zwart
  • Geslacht Dames
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 (0418003-000)

Met het BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 bent u in staat zelf beschadigingen in uw wetsuit te repareren. Deze reparatie set bevat speciaal ontwikkelde soepel blijvende neopreenlijm om scheurtjes van nagels of andere scherpe voorwerpen in uw triathlon wetsuit te repareren. Super sterke, duurzame, snel drogende, zwarte neopreen lijm in een 30ml verpakking. Tevens bevat deze reparatieset neopreen schijfjes en een bandje van verschillende formaten zodat u ook in staat bent diepe scheuren te repareren!

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€17,95

 (incl. BTW)

BTTLNS Waterdichte telefoonhoes Iscariot 1.0 roze BTTLNS Waterdichte telefoonhoes Iscariot 1.0 roze (0317011-072)

Deze BTTLNS Waterdichte telefoonhoes Iscariot 1.0 is niet alleen geschikt voor het opbergen van je smartphone maar ook voor bijv. je; ID kaart, bankpassen, sleutels, paspoort, geld of wat dan ook. Perfect geschikt tijdens verschillende sporten zoals zwemmen, skiën, duiken maar ook bij het vissen, varen... kortom alle outdoorsporten waarbij u uw waardevolle spullen waterdicht wilt opbergen. Breng uw smartphone waterdicht mee tot op een diepte van 4 meter, in een stortbui, in de modder of een heftige sneeuwstorm. Deze waterdichte opbergzak van 20x10cm biedt voldoende opbergruimte voor uw accessoires en is uitgevoerd met een handig trekkoord om uw waardevolle spullen niet te verliezen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€9,95

 (incl. BTW)

Zone3 Vanquish-X fullsleeve gebruikt wetsuit heren S 35% Korting Zone3 Vanquish-X fullsleeve gebruikt wetsuit heren S (WGBR269)

Het Zone3 Vanquish-X wetsuit brengt prestaties naar een volledig nieuw niveau. De Vanquish-X is gebaseerd op de belangrijkste kenmerken van de Vanquish. De 2022 versie bevat echter een revolutionair nieuwe materiaal - Bio-Rubber - op de dijen, wat zorgt voor een betere bloeddoorstroming. De Alpha Titanium voering op het bovenlichaam zorgt ervoor dat de warmte en circulatie te verbeteren. Het wetsuit is ontworpen voor de triatleet die het maximale uit zijn prestaties wil halen en zich het meest fris wil voelen - ten opzichten van zijn of haar concurrenten - voordat hij op de fiets stapt. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de linker arm. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€849,-

€549,95

  Je bespaart €299,05 (incl. BTW)

BTTLNS Nereus 1.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren XL 51% Korting BTTLNS Nereus 1.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren XL (WGBR393)

Het BTTLNS Nereus 1.0 wetsuit is een nieuw, super flexibel wetsuit en is speciaal ontwikkeld door en voor triatleten. Dit wetsuit is speciaal ontwikkeld voor ervaren zwemmers die een natuurlijke zwempositie hebben (hoge positie onderlichaam in het water). De Nereus heeft een 3mm neopreen materiaal van borst tot enkels wat voor een neutraal drijfvermogen zorgt. 3 mm 39#cell yamamoto neopreen op de armen en schouders zorgt het ervoor dat u het materiaal niet voelt als u gaat zwemmen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de linkerpols. 1x nagelschade op de linkerarm en 1x nagelschade op het rechterbeen en 2x op het linkerbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€429,95

€209,95

  Je bespaart €220,- (incl. BTW)

BTTLNS Tormentor 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren MT 45% Korting BTTLNS Tormentor 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren MT (WGBR386)

Het BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit is volledig vernieuwd en nog beter dan zijn voorganger. Door het gebruik van een super samengestelde huidcoating heeft BTTLNS een manier gevonden om de waterbestendigheid te minimaliseren. Een uitstekende flexibiliteit wordt bereikt door het gebruik van een eendelig schouderpaneel. Dit paneel is gemaakt van hoogwaardig 1,5 mm Yamamoto 40#cell neopreen. Door het gebruik van een v-gesneden halsconstructie is BTTLNS erin geslaagd om de druk en schaafwonden in het halsgebied te verminderen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft diverse nagelschades op de linker en rechterarm. diverse nagelschades op het bovenbeen rechts. en de onderkant is beschadigd. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€549,-

€299,95

  Je bespaart €249,05 (incl. BTW)

BTTLNS Carnage 2.0 Demo wetsuit lange mouw dames ST 31% Korting BTTLNS Carnage 2.0 Demo wetsuit lange mouw dames ST (WGBR336)

Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft geen beschadiging. Deze heeft als demo in de winkel gehangen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€799,-

€549,95

  Je bespaart €249,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Triathlon wetsuit huur dames 1 week

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.