(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Bekijk brochure
De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0
(0418003-000)
Met het BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 bent u in staat zelf beschadigingen in uw wetsuit te repareren. Deze reparatie set bevat speciaal ontwikkelde soepel blijvende neopreenlijm om scheurtjes van nagels of andere scherpe voorwerpen in uw triathlon wetsuit te repareren. Super sterke, duurzame, snel drogende, zwarte neopreen lijm in een 30ml verpakking. Tevens bevat deze reparatieset neopreen schijfjes en een bandje van verschillende formaten zodat u ook in staat bent diepe scheuren te repareren!
(incl. BTW)
BTTLNS Waterdichte telefoonhoes Iscariot 1.0 roze
(0317011-072)
Deze BTTLNS Waterdichte telefoonhoes Iscariot 1.0 is niet alleen geschikt voor het opbergen van je smartphone maar ook voor bijv. je; ID kaart, bankpassen, sleutels, paspoort, geld of wat dan ook. Perfect geschikt tijdens verschillende sporten zoals zwemmen, skiën, duiken maar ook bij het vissen, varen... kortom alle outdoorsporten waarbij u uw waardevolle spullen waterdicht wilt opbergen. Breng uw smartphone waterdicht mee tot op een diepte van 4 meter, in een stortbui, in de modder of een heftige sneeuwstorm. Deze waterdichte opbergzak van 20x10cm biedt voldoende opbergruimte voor uw accessoires en is uitgevoerd met een handig trekkoord om uw waardevolle spullen niet te verliezen.
(incl. BTW)
34% Korting
Sailfish Ignite 2 lange mouw gebruikt wetsuit heren M
(WGBR307)
De Sailfish Ignite 2 lange mouw wetsuit met een evenwichtig drijfvermogen, royale bewegingsvrijheid en goede zichtbaarheid zal u niet alleen inspireren.
deze nieuwste ignite 2 heeft een update in kleine details ten opzichte van zijn voorganger in materiaal. Daarnaast heeft hij een design update en een compleet nieuwe look.
De Ignite van Sailfish is ideal voor een groot aantal toepassingen van lange openwater sessies tot de incidentele triatlon.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft nagelschade op de rechter arm. en 2x nagelschade op de onderrug. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€349,95
€229,95Je bespaart €120,- (incl. BTW)
46% Korting
BTTLNS Inferno 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren M
(WGBR384)
De Inferno 2.0 van BTTLNS is hét vernieuwde wetsuit voor triatleten die geen compromis willen tussen prestaties en comfort. Met een flinke upgrade in flexibiliteit én pasvorm is dit wetsuit dé nieuwe benchmark binnen het mid-range segment. Het #40 cell Yamamoto neopreen van 1,3mm op de armen, schouders en oksels biedt maximale bewegingsvrijheid en een natuurlijk zwemgevoel. Dankzij de vernieuwde pasvorm sluit het wetsuit nog beter aan op het lichaam voor optimale prestaties, minder weerstand en een verbeterde hydrodynamica. Uitgerust met innovatieve Nano-Aerodome panelen, drukverlagende kraag en speedcuffs voor snelle wissels. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de pols. ook diverse nagelschades. op het been, armen en rug. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€469,95
€249,95Je bespaart €220,- (incl. BTW)
22% Korting
Zone3 Agile fullsleeve Gebruikt wetsuit heren S
(WGBR308)
Het Zone3 Agile fullsleeve wetsuit is perfect voor als je nieuw bent in het open water zwemmen of triatlon. De Agile de metgezel die u nodig heeft om uw lichaam warm te houden, is comfortabel en ondersteund u tijdens uw eerste open water sessies. Met een combinatie van twee, drie en vier millimeter drijfvermogen panelen, zorgt de Agile ervoor dat je lichaam gestroomlijnd blijft in het water, waardoor je minder snel vermoeid raakt en je je techniek en snelheid kunt verbeteren. De combinatie van een high-stretch schouderpaneel voor meer flexibiliteit, verbetert de Agile de vorm verder door de luchtweerstand aanzienlijk te verminderen, waardoor u uw potentiële bereik bij elke armtrekking vergroot. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij het kruis. bij de rechter pols zit een kleine beschadiging. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€259,-
€199,95Je bespaart €59,05 (incl. BTW)
21% Korting
Orca Athlex Flex V2 lange mouw gebruikt wetsuit heren 8
(WGBR361)
De Orca Athlex Flex V2 Wetsuit, gemaakt van Yamamoto neopreen, biedt een uitstekende combinatie van hoge elasticiteit en gemiddeld drijfvermogen. Dit wetsuit is speciaal ontworpen voor zwemmers die van nature een correcte waterpositie kunnen behouden en op zoek zijn naar maximale bewegingsvrijheid. Door het gebruik van dunne materialen in het bovenlichaam en een gemiddelde dikte in de benen, zorgt dit model voor een optimale balans tussen flexibiliteit en ondersteuning. Bij aankoop van de Athlex Flex V2 ontvang je Fabric Gloves, waarmee je het wetsuit eenvoudig aantrekt zonder het neopreen te beschadigen. De Athlex Flex V2 Wetsuit is ideaal voor zwemmers die een balans zoeken tussen natuurlijke bewegingsvrijheid en hydrodynamische efficiëntie, zonder concessies te doen aan snelheid en comfort. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een klein gaatje op de rechter mouw en 3x nagelschade. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u het beschadigde wetsuit kunt zien.
€369,-
€289,95Je bespaart €79,05 (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Triathlon wetsuit huur dames 1 week
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.