Zone3 Advance lange mouw wetsuit heren 2020 demo maat SM  WGBR34 Uitverkoop

Zone3 Advance lange mouw wetsuit heren 2020 demo maat SM

WGBR34 | Schrijf de eerste review! 72777 72777 607128942450

Het Zone3 Advance lange mouw wetsuit heren word beschouwd als het beste instapmodel op de markt en Zone3 heeft hard gewerkt om het uiterlijk, het gevoel en de kwaliteit van het pak in hun nieuwe collectie verder te verbeteren, terwijl de prijs zo laag mogelijk blijft.

Het wetsuit biedt niet alleen warmte, maar is ook ontworpen om je te helpen sneller en met minder inspanning te zwemmen.

Een nieuwe schouder lay-out en een nieuwe voering in de onderam zorgt voor een 8,5% meer bereik in het water en meer comfort en flexibiliteit.

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een gerepareerde beschadiging op de rechter arm en op het linkerbeen aan de achterzijde. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€238,95

169,95 €169,95

Je bespaart €69,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Zone3 Advance lange mouw wetsuit heren

Het Advance wetsuit heeft veel lof ontvangen in de triatlonwereld met een score van 94% in het 220 Magazine en de felbegeerde Best on Test-prijs, waarin staat dat de Advance niet onder doet voor mid-range producten die verkrijgbaar zijn voor tweemaal de prijs.

Tri247.com heeft het wetsuit in het verleden ook getest en stelde dat de schouderflexibiliteit net zo goed aanvoelde als een top-of-the-range wetsuit van een ander bekend merk.

Wat maakt dit product anders?
- Het beste instapmodel wetsuit voor beginners op de markt met meer dan vijf jaar aan fantastische recensies van klanten en de industrie.
- Eco Friendly Neopreen: gemaakt van gerecyclede rubberbanden waardoor we het energieverbruik en de CO2-uitstoot met 200 g per pak verminderen.
- Nieuwe en verbeterde Flex-Fit schouderpaneel met Free Flex-voering op de onderarm voor extra bereik in het water.
- Het wetsuit is voorzien van hoogwaardige materialen en functies die bij andere wetsuits van deze prijs niet aanwezig zijn
- Focus op comfort en pasvorm met kenmerken zoals een laser gesneden kraag ontwerp.

Eigenschappen:
- Geweldige flexibiliteit rond de schouders en armen, zodat je comfortabel and energieeffeciënt kan zwemmen
- Core support drijfpanelen om de gestroomlijnde waterpositie vast te houden en energie te besparen
- Door het gebruik van SpeedFlo materiaal op 70% van het wetsuit wordt waterweerstand geminimaliseerd, de snelheid verhoogd en de duurzaamheid verbeterd. De overige 30% van het wetsuit is gemaakt van hoge kwaliteit gerubberiseerd smoothskin neopreen
- Zone3's kenmerkende siliconen gecoate Pro-Speed manchetten op de onderbenen, helpen enorm goed bij het uittrekken van het wetsuit bij transities tussen de triatlon elementen
- Laag en comfortabel nekprofiel
- Volledig getstikt en gelijmd voor nog meer flexibiliteit en comfort
- Hoge kwaliteits YKK rits, die helpt bij het uittrekken van het wetsuit
- De dikte rond de schouders en onderarmen is 2mm, rond de borstkas en bovenrug 3mm en 4mm rond de benen en zijpanelen

De Advance is het perfecte wetsuit voor iedereen die net begint met triatlon of open water zwemmen. Dit suit werkt ook heel goed als trainingspak zodat je jouw beste westuit voor wedstrijden kunt bewaren. Het pak is ontworpen met alle belangrijke kenmerken van Zone3 om te zorgen dat je snel, comfortabel en aangenaam kunt zwemmen.

Industrie awards:
220 Triathlon: Best on Test 2016
220 Triathlon: Best Buy 2017
Triathlon Plus: Top Value 2016

Specificaties
  • Kwaliteit Instap wetsuit
  • Merken Zone3
  • Type Demo wetsuit
  • Kleur Geel
  • Geslacht Heren
  • Categorie Zone3 triathlon 2020
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Zone3 Evolution swimrun heren 2020 demo maat M 47% Korting Zone3 Evolution swimrun heren 2020 demo maat M (WGBR252)

De Zone3 Evolution swimrun heren is ontworpen in samenwerking met voormalige winnaars van de beroemde ÖtillÖ-race in Zweden. Aan alles is gedacht met betrekking tot flexibiliteit, comfort, drijfvermogen en functionaliteit. Het pak is ontworpen om er zowel mee te kunnen zwemmen als hardlopen, wat betekent dat je maar 1 pak nodig hebt voor de hele race. De Evolution swim-run wordt geleverd met arm sleeves.

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft in de rechteroksel een nagelscheurtje. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€474,95

€249,95

  Je bespaart €225,- (incl. BTW)

Sailfish Ignite 2 lange mouw gebruikt wetsuit dames 37% Korting Sailfish Ignite 2 lange mouw gebruikt wetsuit dames (WGBR356)

De Sailfish Ignite 2 lange mouw wetsuit met een evenwichtig drijfvermogen, royale bewegingsvrijheid en goede zichtbaarheid zal u niet alleen inspireren.

deze nieuwste ignite 2 heeft een update in kleine details ten opzichte van zijn voorganger in materiaal. Daarnaast heeft hij een design update en een compleet nieuwe look. De Ignite van Sailfish is ideal voor een groot aantal toepassingen van lange openwater sessies tot de incidentele triatlon. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op het rechter bovenbeen.  Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.  

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€349,95

€219,95

  Je bespaart €130,- (incl. BTW)

Zone3 Advance lange mouw gebruikt wetsuit heren XL 18% Korting Zone3 Advance lange mouw gebruikt wetsuit heren XL (WGBR359)

Het Zone3 Advance lange mouw wetsuit is al lang bekend als het beste instap model op de markt. Opnieuw is dit wetsuit met zijn verbeteringen een stap voorwaarts en bouwt het voort op het fundament van zijn voorganger. De belangrijkste vernieuwing is dat dit wetsuit nu ook uitgerust is met Yamamoto. Dit wetsuit is een briljant all-round wetsuit voor een geweldige prijs. De Advance is de perfecte keuze voor zowel beginnende als gevorderde zwemmers. Het is een comfortabel wetsuit wat geschikt is voor prestatie gerichte trainingen en wedstrijden of voor uw ontspanning in het open water. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een scheur op de naad van de rug rechts. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€369,95

€299,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

BTTLNS Inferno 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren M 46% Korting BTTLNS Inferno 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren M (WGBR384)

De Inferno 2.0 van BTTLNS is hét vernieuwde wetsuit voor triatleten die geen compromis willen tussen prestaties en comfort. Met een flinke upgrade in flexibiliteit én pasvorm is dit wetsuit dé nieuwe benchmark binnen het mid-range segment. Het #40 cell Yamamoto neopreen van 1,3mm op de armen, schouders en oksels biedt maximale bewegingsvrijheid en een natuurlijk zwemgevoel. Dankzij de vernieuwde pasvorm sluit het wetsuit nog beter aan op het lichaam voor optimale prestaties, minder weerstand en een verbeterde hydrodynamica. Uitgerust met innovatieve Nano-Aerodome panelen, drukverlagende kraag en speedcuffs voor snelle wissels. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de pols. ook diverse nagelschades. op het been, armen en rug.  Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€469,95

€249,95

  Je bespaart €220,- (incl. BTW)

BTTLNS Triton 1.0 mouwloos gebruikt wetsuit heren ML 21% Korting BTTLNS Triton 1.0 mouwloos gebruikt wetsuit heren ML (WGBR396)

Het BTTLNS Triton 1.0 mouwloos wetsuit is geïnspireerd op de kwaliteiten en eigenschappen van de Rapture 2.0 maar dan zonder lange mouwen. Doordat dit een mouwloos wetsuit is, profiteert u van maximale bewegingsvrijheid rondom de schouders. Deze bewegingsvrijheid komt voornamelijk omdat u op de schouders geen belemmering ervaart van het neopreen materiaal. Dit fantastische instapmodel maakt ook weer gebruik van Yamamoto neopreen, wat zorgt voor uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Dit wetsuit is uitermate geschikt voor beginnende zwemmer die graag geen enkele belemmering in bewegingsvrijheid rondom de schouders wenst, of vaak zwemt in hogere water temperaturen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de rug. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€279,95

€219,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

BTTLNS Carnage 2.0 Demo wetsuit lange mouw dames ST 40% Korting BTTLNS Carnage 2.0 Demo wetsuit lange mouw dames ST (WGBR336)

Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft geen beschadiging. Deze heeft als demo in de winkel gehangen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€799,-

€478,95

  Je bespaart €320,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Zone3 Advance lange mouw wetsuit heren 2020 demo maat SM

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.