Zone3 Aspire (2018) demo wetsuit heren maat SM  WS18MASP101DEMOSM Uitverkoop

Zone3 Aspire (2018) demo wetsuit heren maat SM

WS18MASP101DEMOSM | Schrijf de eerste review! 38993 38993

Het Zone3 Aspire demo wetsuit heren maat SM wordt geprezen om het goede drijfvermogen, de geweldige bewegingsvrijheid en de hoge flexibiliteit rond de schouders.

Het gehele pak is voorzien Aqua Dynamic Nano, dit minimaliseert de weerstand, de panelen en dikte maken de Aspire één van de meest comfortabele wetsuits.

Het grootste paneel loopt van de borst tot de knieën, dit 5mm dikke paneel verhoogt het drijfvermogen van het pak aanzienlijk.

De dikte van alle gebruikte materialen op het onderlichaam is 5mm, dit is de maximale dikte toegestaan voor internationale wedstrijden door de ITU.

Maat SM: lengte: 170-178 cm | gewicht: 62-70 kg | borst: 89-97 cm.

Let op: dit demo wetsuit heeft een kleine beschadiging opgelopen tussen de oksel en de borst (zie: foto 3), tijdens een demo dag, dit is volledig gerepareerd.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€399,-

279,95 €279,95

Je bespaart €119,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Zone3 Aspire demo wetsuit heren maat SM

Vanwege de populariteit van de Aspire, heeft Zone3 minimale wijzigingen aangebracht aan de nieuwste versie van het pak. De nadruk lag vooral op het verder vergroten van de flexibiliteit en dit werd bereikt door de introductie van een nieuw schouderpaneelontwerp dat uit één stuk bestaat en door het gebruik van Yamamoto-materialen met een hogere rek.

De Aspire zit boordevol functies om het snelste en meest energiezuinige zwemmen mogelijk te maken.

Wat maakt dit product anders:
- Een van de hoogst gewaardeerde wetsuits van het afgelopen decennium dat een breed scala aan prijzen gewonnen heeft. Perfect voor beginners tot en met elites.
- Gemaakt met 100% Yamamoto-materialen om een veel lichter, flexibeler pak te garanderen voor maximaal comfort en prestaties.
- SCS-nanocoating om de wrijving onderwater aanzienlijk te verminderen.
- Ontworpen voor een snel, soepel en natuurlijk gevoel zwemmen.

Eigenschappen:
- Eersteklas SCS Yamamoto voor uitstekende continueuze flexibiliteit, comfort en prestatievermogen.
- Het wetsuit is voorzien van een zogenaamde aquadynamische coating. Deze extra laag over het neopreen verlaagt uw weerstand in het water.
- Uitgebreid onderzoek naar de vormgeving van panden en materiaaldikte en een nauwgezet productieproces maken dit één van de meest natuurlijk aanvoelende wetsuits dat er is.
- Geoptimaliseerd schouderpand (veerbelasting) zodat u betere armslagen kunt maken, energie bespaart en sneller vooruit komt.
- Het 5 mm dikke neopreen (dat is de maximaal toegestane dikte onder de bepalingen van het ITU wedstrijdregelement) is eersteklas materiaal is toegepast op het bovenlichaam tot aan de knieën, voor een uitzonderlijk drijfvermogen en de perfecte ligging in het water.
- Pro Speed Cuffs op de armen en benen om het pak tijdens de wisseling zeer snel uit te kunnen trekken. Zo bespaart u kostbare tijd.
- 3D panden bij de voorarmen verbeteren het contactoppervlak met het water tijdens de trekfase, zodat elke armslag meer efficiënt is. Meer stuwkracht betekent meer snelheid.

Maat SM: lengte: 170-178 cm | gewicht: 62-70 kg | borst: 89-97 cm.

Let op: dit demo wetsuit heeft een kleine beschadiging opgelopen tussen de oksel en de borst (zie: foto 3), tijdens een demo dag, dit is volledig gerepareerd.

Specificaties
  • Kwaliteit Gemiddeld wetsuit
  • Merken Zone3
  • Type Demo wetsuit
  • Kleur Rood
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Rapture 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren S 48% Korting BTTLNS Rapture 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren S (WGBR329)

Het BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen. Deze wereldleider in de productie van neopreen garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op beide armen, schouders en oksels is het wetsuit baanbrekend dun. De gebruikte 2 mm panelen van Yamamoto #39 cell zorgen voor de best mogelijke flexibiliteit. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt het nodige drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 2.0 maakt gebruik van een geoptimaliseerde V hals voor een verbeterde druk verdeling en vermindering van een ‘stikkend gevoel’. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is op de linker en rechter schouder naad gescheurd. en op de naad links onderrug. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€279,95

€144,95

  Je bespaart €135,- (incl. BTW)

2XU Propel pro lange mouw gebruikt wetsuit zwart/groen heren SM 52% Korting 2XU Propel pro lange mouw gebruikt wetsuit zwart/groen heren SM (WGBR267)

De 2XU Propel pro lange mouw wetsuit zwart/groen heren levert superieure snelheid en flexibiliteit en is het ultieme wetsuit voor de elite triatleet. In de mouwen van de Propel pro zit 45 Cell verwerkt, dit is 's werelds meest flexibele neopreen, daarnaast zorgen de  39 cell panelen voor een ongeëvenaard drijfvermogen voor het perfecte evenwicht tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit. Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik. De Propel pro heeft alles wat je zoekt in een wetsuit. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op de rug. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€849,95

€399,95

  Je bespaart €450,- (incl. BTW)

Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit dames XL 16% Korting Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit dames XL (WGBR272)

Het Zone3 Agile fullsleeve wetsuit is perfect voor als je nieuw bent in het open water zwemmen of triatlon. De Agile de metgezel die u nodig heeft om uw lichaam warm te houden, is comfortabel en ondersteund u tijdens uw eerste open water sessies. Met een combinatie van twee, drie en vier millimeter drijfvermogen panelen, zorgt de Agile ervoor dat je lichaam gestroomlijnd blijft in het water, waardoor je minder snel vermoeid raakt en je je techniek en snelheid kunt verbeteren. De combinatie van een high-stretch schouderpaneel voor meer flexibiliteit, verbetert de Agile de vorm verder door de luchtweerstand aanzienlijk te verminderen, waardoor u uw potentiële bereik bij elke armtrekking vergroot. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij de nek voor. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€238,95

€199,95

  Je bespaart €39,- (incl. BTW)

BTTLNS Carnage 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw dames M 37% Korting BTTLNS Carnage 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw dames M (WGBR320)

Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is 1x in gezwommen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€799,-

€499,95

  Je bespaart €299,05 (incl. BTW)

BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit demo heren maat M 36% Korting BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit demo heren maat M (WGBR245)

Het BTTLNS Gods wetsuit Tormentor 2.0 wordt geprezen door zijn sublieme bewegingsvrijheid rond de schouders en geweldige drijfvermogen. Een minimale waterweerstand door Nano SCS coating technologie en Pro-AeroFlow grippers voor maximale overdracht van kracht resulteren in jouw persoonlijke recordtijd! "One piece shoulder panel design" gemaakt van 1,5mm Yamamoto #40 cell SCS neopreen voor ongekende bewegingsvrijheid en maximaal comfort. Aanzienlijke verhoging van het drijfvermogen door een NanoAerodome paneel op de voorzijde van borst tot knieën zodat jouw ligging perfect is. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit heeft over het gehele pak veel nagelscheurtjes. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€549,95

€349,95

  Je bespaart €200,- (incl. BTW)

BTTLNS Inferno 1.0 sample wetsuit lange mouw dames 57% Korting BTTLNS Inferno 1.0 sample wetsuit lange mouw dames (0120006-045-sample)

De BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit lange mouw is een sample wetsuit en is het wetsuit voor atleten die hun prestatie willen boosten. De ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort maken dit wetsuit een nieuwe topper onder de mid-range modellen. Door de speciaal ontworpen nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, door deze specifieke technologie krijgt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen. Verschillende aspecten zorgen ervoor dat de Inferno het beste naar boven haalt, uitgerust met speedcuffs - 2mm neopreen op de armen en een drukverlagende kraag. Let op: dit gaat om een sample van het originele Inferno 1.0 wetsuit waarvan de bedrukking mogelijk loslaat of afwijkt. Verder is het wetsuit gezien materiaal, kwaliteit en maatvoering precies hetzelfde als het origineel.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€469,95

€199,95

  Je bespaart €270,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Zone3 Aspire (2018) demo wetsuit heren maat SM

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.