
De Zone3 Aspire fullsleeve wetsuit heren zit vol met ongelooflijke eigenschappen die je sneller en met minder inspanning laten zwemmen.
Gemaakt van het Premium SCS 39 cell Yamamamoto neopreen materiaal wat een ongekende bewegingsvrijheid garandeert en daarnaast ook super comfortabel zit.
Dit materiaal is ook voorzien van een SCS Nano coating, een waterafstotend materiaal wat de weerstand in het water minimaliseert.
Het nieuwe 1,5 mm dikke schouder en borst paneel is gemaakt uit een stuk en biedt nog meer flexibiliteit en geeft je een groter bereik per slag.
Dit wetsuit behoort tot de beste op de markt, en dit alles voor een ongelooflijk betaalbare prijs.
Let op: Dit is een demo wetsuit en is gebruikt met een demodag, er zijn geen beschadigingen maar de enkels zijn is slechtere staat dan de rest van het pak. Zie bijgevoegde product afbeeldingen.
€474,95
€329,95uw voordeel €145,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel
+32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Zone3 Aspire fullsleeve wetsuit heren
De stijlvolle bedrukking geeft de Aspire de sterke uitstraling die perfect past bij een wetsuit van dit kaliber. De Aspire is perfect voor triatleten van elk niveau, van beginners met bijna geen ervaring tot aan die-hard Ironman deelnemers, en biedt een fantastische zwemervaring voor iedereen die dit wetsuit kiest.
Wat maakt dit product anders:
- Een van de hoogst gewaardeerde wetsuits van het afgelopen decennium dat een breed scala aan prijzen gewonnen heeft. Perfect voor beginners tot en met elites.
- Het nieuwe Aerodome Buoyancy neopreen op de benen en heupen geeft tot 30% meer drijfvermogen dan standaard neopreen
- Gemaakt met 100% Yamamoto-materialen om een veel lichter, flexibeler pak te garanderen voor maximaal comfort en prestaties.
- SCS-nanocoating om de wrijving onderwater aanzienlijk te verminderen.
- Ontworpen voor een snel, soepel en natuurlijk gevoel zwemmen.
Eigenschappen:
- Eersteklas SCS Yamamoto voor uitstekende continueuze flexibiliteit, comfort en prestatievermogen.
- Het wetsuit is voorzien van een zogenaamde aquadynamische coating. Deze extra laag over het neopreen verlaagt uw weerstand in het water.
- Uitgebreid onderzoek naar de vormgeving van panden en materiaaldikte en een nauwgezet productieproces maken dit één van de meest natuurlijk aanvoelende wetsuits dat er is.
- Geoptimaliseerd schouderpand (veerbelasting) zodat u betere armslagen kunt maken, energie bespaart en sneller vooruit komt.
- Het 5 mm dikke neopreen (dat is de maximaal toegestane dikte onder de bepalingen van het ITU wedstrijdregelement) is eersteklas materiaal is toegepast op het bovenlichaam tot aan de knieën, voor een uitzonderlijk drijfvermogen en de perfecte ligging in het water.
- Pro Speed Cuffs op de armen en benen om het pak tijdens de wisseling zeer snel uit te kunnen trekken. Zo bespaart u kostbare tijd.
- 3D panden bij de voorarmen verbeteren het contactoppervlak met het water tijdens de trekfase, zodat elke armslag meer efficiënt is. Meer stuwkracht betekent meer snelheid.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De laaste jaren heeft het Zone3 Vanquish fullsleeve wetsuit dames een reputatie opgebouwd als een van de snelste en meest comfortabele wetsuits op de markt. Het is dan ook zo niet gek dat de Vanquish zeer geliefd is bij zowel 's werelds beste triatleten als duizenden amateurs. Het grootste voordeel van de Vanquish is het ultradunne borst en schouderpaneel wat helemaal doorloopt tot het midden van de rug. Dit biedt een onbeperkte flexibiliteit en vergroot de afstand die je per slag aflegt, hierdoor word energie bespaart en het risico op schouderletsels tot een minimum wordt beperkt. Daarnaast biedt het wetsuit biedt voldoende drijfvermogen en houdt je lichaamswarmte vast. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een gerepareerde beschadiging op de rug en de broekspijpen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€724,95
€509,-uw voordeel €215,95 (incl. BTW)
Het BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen. Deze wereldleider in de productie van neopreen garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op beide armen, schouders en oksels is het wetsuit baanbrekend dun. De gebruikte 2 mm panelen van Yamamoto #39 cell zorgen voor de best mogelijke flexibiliteit. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt het nodige drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 2.0 maakt gebruik van een geoptimaliseerde V hals voor een verbeterde druk verdeling en vermindering van een ‘stikkend gevoel’. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gebruikerssporen.
€279,-
€199,95uw voordeel €79,05 (incl. BTW)
De Orca Openwater RS1 mouwloos wetsuit heren beschikt over de perfecte combinatie van drijfvermogen, flexibiliteit en isolatie. De nieuwe versie van Orca's mouwloze wetsuit behoudt het 5mm voorpaneel dat zorgt voor een verhoogde flexibiliteit en drijfvermogen, maar is ook voorzien van de beenpanelen van de S7 die de functionaliteit en het comfort verhogen. Het verwijderen van de voornaad heeft ervoor georgt dat dit het meest flexibele wetsuit in de serie tot nu toe is. De Openwater RS1 is het perfecte hulpmiddel om ervoor te zorgen dat het zwemmen je niet vertraagt. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gebruikerssporen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€208,95
€149,95uw voordeel €59,- (incl. BTW)
De laaste jaren heeft het Zone3 Vanquish fullsleeve wetsuit dames een reputatie opgebouwd als een van de snelste en meest comfortabele wetsuits op de markt. Het is dan ook zo niet gek dat de Vanquish zeer geliefd is bij zowel 's werelds beste triatleten als duizenden amateurs. Het grootste voordeel van de Vanquish is het ultradunne borst en schouderpaneel wat helemaal doorloopt tot het midden van de rug. Dit biedt een onbeperkte flexibiliteit en vergroot de afstand die je per slag aflegt, hierdoor word energie bespaart en het risico op schouderletsels tot een minimum wordt beperkt. Daarnaast biedt het wetsuit biedt voldoende drijfvermogen en houdt je lichaamswarmte vast. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een gerepareerde beschadiging op de rechtermouw. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€724,95
€580,-uw voordeel €144,95 (incl. BTW)
De BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit lange mouw is een sample wetsuit en is het wetsuit voor atleten die hun prestatie willen boosten. De ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort maken dit wetsuit een nieuwe topper onder de mid-range modellen. Door de speciaal ontworpen nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, door deze specifieke technologie krijgt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen. Verschillende aspecten zorgen ervoor dat de Inferno het beste naar boven haalt, uitgerust met speedcuffs - 2mm neopreen op de armen en een drukverlagende kraag. Let op: dit gaat om een sample van het originele Inferno 1.0 wetsuit waarvan de bedrukking mogelijk loslaat of afwijkt. Verder is het wetsuit gezien materiaal, kwaliteit en maatvoering precies hetzelfde als het origineel.
€449,-
€199,95uw voordeel €249,05 (incl. BTW)
Het BTTLNS Gods wetsuit Tormentor 2.0 wordt geprezen door zijn sublieme bewegingsvrijheid rond de schouders en geweldige drijfvermogen. Een minimale waterweerstand door Nano SCS coating technologie en Pro-AeroFlow grippers voor maximale overdracht van kracht resulteren in jouw persoonlijke recordtijd! "One piece shoulder panel design" gemaakt van 1,5mm Yamamoto #40 cell SCS neopreen voor ongekende bewegingsvrijheid en maximaal comfort. Aanzienlijke verhoging van het drijfvermogen door een NanoAerodome paneel op de voorzijde van borst tot knieën zodat jouw ligging perfect is. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gebruikerssporen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€549,-
€339,95uw voordeel €209,05 (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Zone3 Aspire fullsleeve wetsuit heren demo maat XL
Print