
De laaste jaren heeft het Zone3 Vanquish fullsleeve demo wetsuit heren een reputatie opgebouwd als een van de snelste en meest comfortabele wetsuits op de markt.
Het is dan ook zo niet gek dat de Vanquish zeer geliefd is bij zowel 's werelds beste triatleten als duizenden amateurs.
Het grootste voordeel van de Vanquish is het ultradunne borst en schouderpaneel wat helemaal doorloopt tot het midden van de rug.
Dit biedt een onbeperkte flexibiliteit en vergroot de afstand die je per slag aflegt, hierdoor word energie bespaart en het risico op schouderletsels tot een minimum wordt beperkt.
Daarnaast biedt het wetsuit biedt voldoende drijfvermogen en houdt je lichaamswarmte vast.
Maat ST | lengte: 175-191 cm | gewicht: 64-72 kg | borst: 89-97 cm
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gerepareerde beschadigingen op beide benen en de achterzijde. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadgging van wetsuit kunt zien.
€725,-
€300,-uw voordeel €425,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel
+32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Wat maakt dit product anders:
- Uitgeroepen als Zone3's beste ever-wetsuit met onverslaanbare prestaties.
- Ontworpen om aan te voelen alsof u geen natpak draagt.
- Ongeëvenaarde flexibiliteit door de schouders, armen, borst en rug met een volledig 1,5-mm Yamamoto # 40 SCS neopreen.
- Ongelooflijk flexibel en drijfvermogen. Supersnel en soepel in het water.
- Paneelontwerp, materialen en innovatieve functies resulteren in een ongelooflijke duik die niet te vergelijken is met andere wetsuit op de markt.
Eigenschappen:
1. Ultradunne schouderpanden uit één stuk, van elleboog tot elleboog. U voelt het verschil meteen wanneer u het pak aantrekt! Maximale flexibiliteit betekent dat u de afgelegde afstand per slag kunt vergroten, uw krachten spaart en de kans op pijn in de schouders afneemt
2. De Vanquish bestaat uit de meest hoogstaande prestatiematerialen die er zijn. Combineer dat met een zorgvuldig uitgedacht ontwerp van de verschillende panden voor maximale flexibiliteit en een gebalanceerd drijfvermogen
3. Het aerodynamische neopreen is voorzien van luchtkamers tussen de verschillende materiaallagen waardoor u tot wel 30% meer drijfvermogen heeft in het water dan met conventioneel neopreen. Dit speciale neopreen met luchtkamers is aangebracht op de borst en de dijen ter bevordering van de rompstabiliteit en uw beenspieren wanneer u in open water zwemt
4. Het drijfvermogen van het wetsuit is uitgebalanceerd voor een optimaal gestroomlijnde zwemhouding en maximale efficiëntie bij iedere slag
5. Pro Speed Cuffs op de armen en benen om het pak tijdens de wisseling zeer snel uit te kunnen trekken. Zo bespaart u kostbare tijd
6. De zogenaamde Speed kanalen op de borst leiden het water direct naar de benen voor meer drijfvermogen en zorgen ervoor dat iedere beenslag meer effect heeft
7. Sensory Catch pand: Aeroforce materiaal bij de voorarmen voor een beter contact met het water en een meer efficiënte armslag
8. De Vanquish bestaat uit dubbellaags, waterafstotend lycra van hoge kwaliteit in plaats van het traditionele rubber. Dit voorkomt moeheid bij de armen. Bij de trekfase van iedere slag ontstaat er namelijk minder weerstand, waardoor de zwemmer kan werken aan een zo efficiënt mogelijke manier van zwemmen. Er kan geen water in het pak lopen, maar u voelt bij de voorarmen wel hoe warm of koud het water juist is. Dit helpt u om uw handen en voorarmen in de juiste positie te houden en maakt het zwemmen in een wetsuit zo natuurlijk mogelijk
9. V-hals met ingewerkt materiaal zodat de neklijn zijn vorm behoudt. De ademsappel wordt comfortabel vrij gehouden
10 De rits opent van onder naar boven en is voorzien van een trekkoord voor een nog snellere wisseling van onderdeel tijdens een wedsrijd
11. Neopreen van een stijlvol donkergrijze kleur met gouden en bronskleurige tint voor een exclusieve look
De Vanquish is iets waar we buitengewoon gepassioneerd en enthousiast over zijn. We hebben al onze kennis het energy in het ontwerp gestopt en we hebben met behulp van fysica het snelste wetsuit mogelijk gemaakt. Het maakt gebruik van enkele van 's werelds hoogst presterende materialen en combineert deze met een grondig onderzocht paneelontwerp om maximale flexibiliteit en uitgebalanceerd drijfvermogen te garanderen.
Als je de mogelijkheid heeft om deze reeks te proberen, dan hopen we dat je het net zo leuk vindt als wij en hopen dat het je kan helpen uw doel te bereiken, of dat nu de concurrentie voor zijn is of gewoon meer dan ooit geniet van het zwemmen.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De BTTLNS Carnage 2.0 wetsuit lange mouw is een sample van het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit en is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: dit gaat om een sample van het originele Carnage 2.0 wetsuit waarvan de bedrukking mogelijk loslaat of afwijkt. Verder heeft het gebruikersporen nadat het is gebruikt bij een demodag. Gezien materiaal, kwaliteit en maatvoering precies hetzelfde als het origineel.
€799,-
€229,95uw voordeel €569,05 (incl. BTW)
De Zone3 Vision fullsleeve wetsuit dames is voorzien van Full Speed FLo coating, dit verlaagt de weerstand en verhoogt de snelheid. Alle panelen van dit pak hebben een hoge rekbaarhied, dit maakt de Vision het meest comfortable wetsuit van Zone3. Het onderlijf is voorzien van 5mm dik neopreen (maximaal toegestaan volgens het ITU), het schouderpaneel is voorzien van 2 mm neopreen. De YKK rits zorgt ervoor dat je het het pak makkelijk aan en uit kunt trekken. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gerepareerde beschadigingen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadgging van wetsuit kunt zien.
€299,-
€149,95uw voordeel €149,05 (incl. BTW)
Het Orca Athlex Flow wetsuit lange mouw is een nieuwe (r)evolutie van de Orca Sonar.
De Athlex Flow is perfect in balans tussen drijfvermogen en flexibiliteit.
In het boven lichaam zijn hoge elastische materialen verwerkt
Deze technologieën stellen de zwemmer in staat zijn positie in het water te corrigeren, waardoor een meer hydrodynamische houding wordt bereikt.
Dit wetsuit is de opvolger van de welbekende Orca Sonar, deze heeft nagenoeg dezelfde flexibiliteit, drijfvermogen en eigenschappen.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft op de buik 5x nagelschade. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€468,95
€249,95uw voordeel €219,- (incl. BTW)
Het Orca Athlex Float wetsuit lange mouw is de opvolger van de Orca S9.
De Athex Float combineert een hoog drijfvermogen met een hoge flexibiliteit.
Dit zorgt voor een zeer evenwichtig wetsuit, voor zwemmers die een correctie nodig heeft om zijn positie in het water te verbeteren.
Dankzij het dunnere materiaal voor het bovenlichaam en het dikkere materiaal voor de benen, kunnen triathleten hun wedstrijden met vertrouwen tegemoet zien.
Dit wetsuit is de opvolger van de welbekende Orca S9, deze heeft nagenoeg dezelfde flexibiliteit, drijfvermogen en eigenschappen.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op de rug & 3x nagelschade op het rechter achterbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€288,95
€159,95uw voordeel €129,- (incl. BTW)
Het Sailfish G-Range fullsleeve wetsuit heren is een lichtgewicht, neopreen wetsuit met maximale vrijheid van beweging, een solide drijfvermogen en extra stabiliteit bij de heup. Het hoogwaardige neopreen met de ultra dunne oppervlakte coating zorgt voor bijna geen wrijvingsweerstand in het water. Extreem flexibel binnenste materiaal gemaakt van polyester garandeert een minimale wateropname en biedt een aangenaam draagcomfort op de huid. Het heup paneel, gemaakt met extra stabiele binnenvoering, biedt de maximale heup stabiliteit. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gebruikerssporen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€775,-
€399,95uw voordeel €375,05 (incl. BTW)
Het Zone3 Advance lange mouw wetsuit is al lang bekend als het beste instap model op de markt.
Opnieuw is dit wetsuit met zijn verbeteringen een stap voorwaarts en bouwt het voort op het fundament van zijn voorganger.
De belangrijkste vernieuwing is dat dit wetsuit nu ook uitgerust is met Yamamoto.
Dit wetsuit is een briljant all-round wetsuit voor een geweldige prijs.
De Advance is de perfecte keuze voor zowel beginnende als gevorderde zwemmers.
Het is een comfortabel wetsuit wat geschikt is voor prestatie gerichte trainingen en wedstrijden of voor uw ontspanning in het open water.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 2 kleine beschadigingen op de linkerarm & in beide oksels. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€328,95
€159,95uw voordeel €169,- (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Zone3 Vanquish fullsleeve wetsuit heren gebruikt maat ST
Print