Zone3 Vanquish-X fullsleeve wetsuit Demo heren MT  WGBR155 Uitverkoop

Zone3 Vanquish-X fullsleeve wetsuit Demo heren MT

WGBR155 | Schrijf de eerste review! 86909 86909

Het Zone3 Vanquish-X fullsleeve wetsuit brengt prestaties naar een volledig nieuw niveau.

De Vanquish-X is gebaseerd op de belangrijkste kenmerken van de Vanquish.

De 2022 versie bevat echter een revolutionair nieuwe materiaal - Bio-Rubber - op de dijen, wat zorgt voor een betere bloeddoorstroming.

De Alpha Titanium voering op het bovenlichaam zorgt ervoor dat de warmte en circulatie te verbeteren.

Het wetsuit is ontworpen voor de triatleet die het maximale uit zijn prestaties wil halen en zich het meest fris wil voelen - ten opzichten van zijn of haar concurrenten - voordat hij op de fiets stapt.

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gebruikerssporen(Oksel reparatie). Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€849,-

499 €499,-

Je bespaart €350,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Kenmerken:
- Alpha titanium lining op het bovenlichaam om de bloedcirculatie en de warmte te verbeteren.
- B.r.e body rotation enhancement op de borst om de afstand per slag te verbeteren
- Brs mark 0.3mm scs op de mouwen voor een ultralichte rotatie van de armen.
- Cool-spot forearm panels voor een beter gevoel en vangkracht in het water.
- Global exclusive agreement met yamamoto corporation voor gebruik van bio-rubber materiaal.
- Maximum buoyancy met aerodome en nbr panelen
- Updates op de collar en benen paneel ontwerp om de pasvorm te verbeteren
- X-10 extreme schouder panel ontwerp met nieuwe #40 scs 1mm nano

Wat is bio rubber technologie?
- Bio Rubber is een geavanceerd materiaal dat energie uit de atmosfeer opvangt en deze energie weer afgeeft om in het lichaam te worden opgenomen.
- Dit gebruik van lichtenergie verwarmt helemaal tot in de beenspieren en verandert de manier waarop we warmte voelen door middel van nieuwe technologie.
- Het helpt atleten om zich zo fris mogelijk te voelen als ze de t2 ingaan.
- Het is bewezen dat het materiaal de doorbloeding verhoogt door de haarvaten te openen. Dit vermindert de opbouw van melkzuur en vermoeidheid in de benen, zodat ze meer kracht beschikbaar hebben zodra je uit het water komt.
- Het materiaal dat infrarode stralen uitzendt, wordt gevormd door een synthetisch rubber dat in een honingraatstructuur is geklemd tussen een technisch geweven draad om een tri-laminatiestructuur te creëren.

Wat is titanium alpha?
- Een uniek materiaal dat bestaat uit een vijf lagen structuur, neopreen rubber gecoat met Titanium Alloy en vervolgens gelamineerd met synthetische vezel jerseys.
- Geen negatieve invloed op drijfvermogen, flexibiliteit of comfort.
- In feite zal een dubbel gevoerd materiaal met Titanium Alloy 40% warmer zijn dan gewoon neopreen.
- Zoals geïllustreerd, is de Titaniumlegering een uiterst dunne film die zorgt voor doeltreffende warmte-isolerende en warmtevasthoudende eigenschappen.

Specificaties
  • Flexibiliteit Maximaal
  • Kwaliteit Gevorderd wetsuit
  • Merken Zone3
  • Type Demo wetsuit
  • Soort Borstcrawl
  • Kleur Oranje
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Zone3 triathlon 2022
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Zone3 Aspire fullsleeve gebruikt wetsuit heren ML 36% Korting Zone3 Aspire fullsleeve gebruikt wetsuit heren ML (WGBR301)

De Zone3 Aspire fullsleeve wetsuit zit vol met ongelooflijke eigenschappen die je sneller en met minder inspanning laten zwemmen. Het Aspire wetsuit is het hoogst gewaardeerde en een van de meest geliefde wetsuits op de markt sinds de lancering in 2008. De focus van Zone3 bij de 2022 versie ligt op comfort, de flexibiliteit en het gevoel nog verder te verbeteren. Gemaakt van het Premium SCS 40 cell Yamamamoto neopreen materiaal wat een ongekende bewegingsvrijheid garandeert en daarnaast ook super comfortabel zit. Dit materiaal is ook voorzien van een SCS Nano coating, een waterafstotend materiaal wat de weerstand in het water minimaliseert. Het nieuwe 1,5 mm dikke schouder en borst paneel is gemaakt uit een stuk en biedt nog meer flexibiliteit en geeft je een groter bereik per slag. Dit wetsuit behoort tot de beste op de markt, en dit alles voor een ongelooflijk betaalbare prijs. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft vershillende nagelscheurtjes op de schouder links en rechts. nagelscheurtje op het kruid en beschadigd op de pols. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€599,-

€379,95

  Je bespaart €219,05 (incl. BTW)

BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit demo heren maat ST 36% Korting BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit demo heren maat ST (WGBR239)

Het BTTLNS Gods wetsuit Tormentor 2.0 wordt geprezen door zijn sublieme bewegingsvrijheid rond de schouders en geweldige drijfvermogen. Een minimale waterweerstand door Nano SCS coating technologie en Pro-AeroFlow grippers voor maximale overdracht van kracht resulteren in jouw persoonlijke recordtijd! "One piece shoulder panel design" gemaakt van 1,5mm Yamamoto #40 cell SCS neopreen voor ongekende bewegingsvrijheid en maximaal comfort. Aanzienlijke verhoging van het drijfvermogen door een NanoAerodome paneel op de voorzijde van borst tot knieën zodat jouw ligging perfect is. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit heeft nagelscheurtjes op beide armen, het kruis en de enkelstukken zijn beschadigd. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€549,95

€349,95

  Je bespaart €200,- (incl. BTW)

Zone3 Aspire fullsleeve gebruikt wetsuit heren 2024 S 31% Korting Zone3 Aspire fullsleeve gebruikt wetsuit heren 2024 S (WGBR370)

De Zone3 Aspire fullsleeve wetsuit zit vol met ongelooflijke eigenschappen die je sneller en met minder inspanning laten zwemmen. Het Aspire wetsuit is het hoogst gewaardeerde en een van de meest geliefde wetsuits op de markt sinds de lancering in 2008. De focus van Zone3 bij de 2022 versie ligt op comfort, de flexibiliteit en het gevoel nog verder te verbeteren. Gemaakt van het Premium SCS 40 cell Yamamamoto neopreen materiaal wat een ongekende bewegingsvrijheid garandeert en daarnaast ook super comfortabel zit. Dit materiaal is ook voorzien van een SCS Nano coating, een waterafstotend materiaal wat de weerstand in het water minimaliseert. Het nieuwe 1,5 mm dikke schouder en borst paneel is gemaakt uit een stuk en biedt nog meer flexibiliteit en geeft je een groter bereik per slag. Dit wetsuit behoort tot de beste op de markt, en dit alles voor een ongelooflijk betaalbare prijs. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 2x nagelschade op het linkerbeen & rechterbeen. En heeft 1x nagelschade op de rechterpo;s. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde nagelbeschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€599,-

€409,95

  Je bespaart €189,05 (incl. BTW)

Zone3 Vanquish-X fullsleeve gebruikt wetsuit heren SM 35% Korting Zone3 Vanquish-X fullsleeve gebruikt wetsuit heren SM (WGBR270)

Het Zone3 Vanquish-X wetsuit brengt prestaties naar een volledig nieuw niveau. De Vanquish-X is gebaseerd op de belangrijkste kenmerken van de Vanquish. De 2022 versie bevat echter een revolutionair nieuwe materiaal - Bio-Rubber - op de dijen, wat zorgt voor een betere bloeddoorstroming. De Alpha Titanium voering op het bovenlichaam zorgt ervoor dat de warmte en circulatie te verbeteren. Het wetsuit is ontworpen voor de triatleet die het maximale uit zijn prestaties wil halen en zich het meest fris wil voelen - ten opzichten van zijn of haar concurrenten - voordat hij op de fiets stapt. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd op de rechter pols. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€849,-

€549,95

  Je bespaart €299,05 (incl. BTW)

Sailfish Atlantic lange mouw wetsuit gebruikt dames L 20% Korting Sailfish Atlantic lange mouw wetsuit gebruikt dames L (WGBR360)

Hoe langer je zwemt, hoe comfortabeler je in het water bent, dit geldt vooral als je zwemt met een Sailfish Atlantic 2.0 lange mouw wetsuit dames als metgezel. De Atlantic is ontworpen voor de meest ambitieuze open water zwemmers, maar ook voor de beginners die bijvoorbeeld de voorkeur geven aan de schoolslag. Het combineert een uitstekende aerodynamica met de lichtheid en vrijheid van normale zwemkleding, dit maakt hem tot het perfecte hybride wetsuit. Het Ergo Fit design garandeert een optimale pasvorm, terwijl de zachte binnenvoering voor maximaal comfort zorgt. Het 0,5-2 mm dikke neopreen maakt de Atlantic veel dunner dan een typisch wetsuit en biedt daardoor een licht drijfvermogen en een zeer goede thermische isolatie. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft vieze plekken op het oranje gedeelte. let op dit is niet kapot  Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€249,95

€199,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Zone3 Advance lange mouw gebruikt wetsuit heren MT 26% Korting Zone3 Advance lange mouw gebruikt wetsuit heren MT (WGBR392)

Het Zone3 Advance lange mouw wetsuit is al lang bekend als het beste instap model op de markt. Opnieuw is dit wetsuit met zijn verbeteringen een stap voorwaarts en bouwt het voort op het fundament van zijn voorganger. De belangrijkste vernieuwing is dat dit wetsuit nu ook uitgerust is met Yamamoto. Dit wetsuit is een briljant all-round wetsuit voor een geweldige prijs. De Advance is de perfecte keuze voor zowel beginnende als gevorderde zwemmers. Het is een comfortabel wetsuit wat geschikt is voor prestatie gerichte trainingen en wedstrijden of voor uw ontspanning in het open water. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij de rechter en linker oksel. nagelschade bij de linker en rechterzei. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€369,-

€269,95

  Je bespaart €99,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Zone3 Vanquish-X fullsleeve wetsuit Demo heren MT

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.