Uitverkoop
Het Zone3 Victory D demo wetsuit heren maat XL is ontworpen voor professioneel gebruik.
Voor degenen die aan lange afstandszwemmen doen of met halve of volle afstand Ironman-races meedoen is comfort, lichaamspositie en snelheid door het water van vitaal belang.
De Victory D maakt gebruikt van het meeste geavanceerde materiaal, zodat de zwemmer maximaal comfort heeft en de beste prestaties kan leveren.
Gecombineerd met Aerodome panelen om 30% meer drijfvermogen te creëren dan met conventioneel neopreen.
Maat XL: lengte: 183-196 cm | gewicht: 92-100 kg | borst: 112-122 cm.
Let op: dit demo wetsuit is ingezet tijdens een demo dag, maar heeft hierbij geen beschadigingen opgelopen.
€900,-
€719,95Je bespaart €180,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Zone3 Victory D demo wetsuit heren maat XL
Wat maakt dit product anders:
- Winnaar van de 220 Triathlon 'Cutting Edge' Award voor 2017.
- Een wetsuit dat speciaal is ontworpen voor zwemmen over lange afstanden.
- Ontworpen om het drijfvermogen en de flexibiliteit in het hele lichaam zorgvuldig in balans te houden, zodat het kernondersteuning en maximale reikwijdte biedt tot in de laatste stadia van het zwemmen.
- Titanium voering voor verbeterde warmteopslag met een combinatie van Gold en Gunmetal SCS voor een premium uiterlijk.
Eigenschappen:
1. De laatste materiaaltechnologie, inclusief de Yamamoto SCS 40, wat een van de meeste geavanceerde neopreenmaterialen is op het gebied van flexibiliteit en gewicht.
2. Gecombineerd met Aerodome panelen met lucht belletjes tussen de materialen in om tot 30% meer drijfvermogen te creëren dan conventioneel neopreen.
3. Diep onderzocht paneeldesign en materiaal dikte, om er zeker van te zijn dat de flexibiliteit optimaal is van top tot teen. De schouder-, arm-, rug- en zijpanelen gebruikenen een dikte van 1,5 of 2mm, om er zeker van te zijn dat de flexibiliteit ongeëvenaard is.
4. Het 5mm dikke torsopaneel functioneert als roll-bar en helpt je meer afstand te winnen met elke slag, terwijl het tevens ervoor zorgt dat je warm blijft in de koud water dankzij de goede isolatie. Het wetsuit is zeer goed uitgebalanceerd qua drijfvermogen, wat er voor zorgt dat de ondersteuning bij de core en bovenbenen optimaal is.
5. Door het gebruik van 5mm dikke Aerodome panelen rond de heupen, wordt ervoor gezorgd dat je de hoogst mogelijke zwemligging hebt in het water, waardoor je extra gestroomlijnd door het water gaat en extra snelheid genereert. Tevens voorkomt het ook pijn in de onderrug bij lange afstanszwemmen.
6. Laag gesneden en comfortabel nekprofiel met verticale torso panelen om verschillende groottes in borstkas te kunnen voorzien.
7. Titanium gevoerd materiaal aan de binnenzijde om warmtecapaciteit te verhogen en de bloedcirculatie hoog te houden in de benen.
8. Siliconen gecoate Pro-Speed Cuffs in metallic goud voor het snel kunnen uittrekken van het wetsuit.
9. Het opwaartse breakaway rits ontwerp zorgt ervoor dat je je wetsuit nog sneel uit kunt trekken bij overgangen tijdens triatlonwedstrijden en tevens zorgt het ervoor dat je rits niet open gaat tijdens een race.
Maat XL: lengte: 183-196 cm | gewicht: 92-100 kg | borst: 112-122 cm.
Let op: dit demo wetsuit is ingezet tijdens een demo dag, maar heeft hierbij geen beschadigingen opgelopen.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
46% Korting
BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit demo dames maat XS
(WGBR243)
Het BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen. Deze wereldleider in de productie van neopreen garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op beide armen, schouders en oksels is het wetsuit baanbrekend dun. De gebruikte 2 mm panelen van Yamamoto #39 cell zorgen voor de best mogelijke flexibiliteit. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt het nodige drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 2.0 maakt gebruik van een geoptimaliseerde V hals voor een verbeterde druk verdeling en vermindering van een ‘stikkend gevoel’. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft nagelscheurtjes op de rechterenkel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€279,95
€149,95Je bespaart €130,- (incl. BTW)
36% Korting
BTTLNS Inferno 1.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren XL
(WGBR363)
De Inferno 1.0 van BTTLNS is het wetsuit voor atleten die hun prestatie willen boosten. De ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort maken dit wetsuit een nieuwe topper onder de mid-range modellen. Door de speciaal ontworpen nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, door deze specifieke technologie krijgt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen. Verschillende aspecten zorgen ervoor dat de Inferno het beste naar boven haalt, uitgerust met speedcuffs - 1,5-2,5mm neopreen op de armen en een drukverlagende kraag. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op het linkerbeen en 1x op het rechterbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u het beschadigde wetsuit kunt zien.
€469,95
€299,95Je bespaart €170,- (incl. BTW)
62% Korting
BTTLNS Carnage 2.0 sample wetsuit lange mouw heren
(0120001-088-sample)
De BTTLNS Carnage 2.0 wetsuit lange mouw is een sample van het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit en is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: dit gaat om een sample van het originele Carnage 2.0 wetsuit waarvan de bedrukking mogelijk loslaat of afwijkt. Verder is het wetsuit gezien materiaal, kwaliteit en maatvoering precies hetzelfde als het origineel.
€799,-
€299,95Je bespaart €499,05 (incl. BTW)
37% Korting
BTTLNS Carnage 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw dames L
(WGBR282)
Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij het onderbeen links. kleine beschadiging rechts pols. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€799,-
€499,95Je bespaart €299,05 (incl. BTW)
39% Korting
Zone3 Vision lange mouw gebruikt wetsuit heren SM
(WGBR389)
Het Zone3 Vision lange mouw wetsuit heeft van de het top wetsuit de Vanquish van Zone3 de belangrijkste kenmerken overgenomen, waardoor dit het snelste instap wetsuit op de markt geworden is. Triathlon Plus Magazine is zeer onder de indruk en geeft het een 5/5 voor de prestatie, waarde en overall. Dit is de hoogste waardering die een wetsuit ooit behaald heeft in dit magazine. Of u nou beginner bent, of juist een upgrade zoekt voor uw huidige wetsuit, de Vision heeft alles wat u nodig heeft. Het heren model is gericht op het bieden van maximaal drijfvermogen voor zwemmers met zware benen en is daarom voorzien van drijfpanelen op de heupen, romp en benen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij de linker oksel en op de rechterpols. heeft verschillende nagelschade op de buik, de rug en op de zei. ook heeft die een scheur op het linkerbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€428,95
€259,95Je bespaart €169,- (incl. BTW)
18% Korting
Zone3 Advance lange mouw gebruikt wetsuit heren XL
(WGBR359)
Het Zone3 Advance lange mouw wetsuit is al lang bekend als het beste instap model op de markt. Opnieuw is dit wetsuit met zijn verbeteringen een stap voorwaarts en bouwt het voort op het fundament van zijn voorganger. De belangrijkste vernieuwing is dat dit wetsuit nu ook uitgerust is met Yamamoto. Dit wetsuit is een briljant all-round wetsuit voor een geweldige prijs. De Advance is de perfecte keuze voor zowel beginnende als gevorderde zwemmers. Het is een comfortabel wetsuit wat geschikt is voor prestatie gerichte trainingen en wedstrijden of voor uw ontspanning in het open water. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een scheur op de naad van de rug rechts. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€369,95
€299,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Zone3 Victory D demo wetsuit heren maat XL
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.