Zone3 Vision demo wetsuit dames maat L  WS18WVIS101-DEMO/L Uitverkoop

Zone3 Vision demo wetsuit dames maat L

WS18WVIS101-DEMO/L | Schrijf de eerste review! 40361 40361

Prestaties en comfort staan altijd boven aan de lijst bij het ontwerpen van Zone3-producten en de Zone3 Vision demo wetsuit dames combineert dat ook nog eens met fantastische looks en een goede prijs/kwaliteitverhouding.

Voor dit jaar hebben we ons laten inspireren door onze high-end Vanquish wetsuits, we hebben een aantal van de belangrijkste kenmerken van dat wetsuit overgebracht naar de Vision wat er voor gezorgt heeft dat dit 's werelds snelste instapniveau-wetsuit is geworden.

Als je een klein budget hebt maar toch snel wilt zwemmen en energie wilt besparen tijdens het zwemmen, dan moet dit het pak voor je zijn.

Maat L | lengte: 168-183 cm | gewicht: 68-78 kg | borst: 94-99 cm

Let op: dit demo wetsuit heeft tijdens het passen kleine beschadigingen opgelopen aan het been (zie: foto's), dit is volledig gerepareerd.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€324,95

259,95 €259,95

Je bespaart €65,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Zone3 Vision demo wetsuit dames

Bij het testen van 15 andere wetsuits verklaarde Lava Magazine dat "de Vision staat bovenaan de lijst als het gaat om de prijs/kwaliteit en dat voor de helft van de prijs van veel andere top tier wetsuits, de Vision biedt de flexibiliteit en een goede fit die bijna overeenkomt met het beste van het beste".

Terwijl Triathlon Plus het pak hun Gold Award heeft toegekend met een 5/5 voor Performance een 5/5 voor prijs/kwaliteit en een 5/5 overall, het enige wetsuit dat ooit de volledige punten behaalde. In de review stond dat "het niet overdreven is om te zeggen dat dit pak onze zwemmers wegblaast en de perfecte pasvorm had"

Met genoegen kunnen we zeggen dat de nieuwste versie van de Vision nu nog beter is geworden!

Wat maakt dit product anders?
- 's Werelds snelste instapmodel voor beginners, geïnspireerd door ons snelste wetsuit ooit, de Vanquish.
- Eco Friendly Neopreen: gemaakt van gerecyclede rubberbanden waardoor we het energieverbruik en de CO2-uitstoot met 200 g per pak verminderen.
- Nieuwe FlexFit-schouderpaneel indeling en Free Flex-voering, ontworpen in het Verenigd Koninkrijk, om nog meer flexibiliteit en extra bereik in het waater te bieden.
- Mooi uitziend pak met volledige Speedflo-coating voor vermindering van de weerstand.

Eigenschappen:
- Topkwaliteit wetsuit voor heren
- Snelste instapmodel op de markt
- Winnaar van Triathlon Plus Gold Award
- Eco-vriendelijk neopreen (minder CO2 uitstoot en energieverbruik)
- Flexibele torso dankzij 2mm dik FlexFit schouder paneel
- Speed-Flo coating reduceert de weerstand in het water
- Geoptimaliseerde 5mm panelen op de bovenbenen zorgen voor een betere stroomlijning
- Gemakkelijk aan- en uit te trekken dankzij Pro Speed manchetten
- Gelijmde naden voor uitstekende flexibiliteit, duurzaamheid en comfort
- Stevige en betrouwbare YKK ritssluiting

De Vision is een wetsuit van ongelooflijk hoge kwaliteit dat ontworpen is om het meest comfortabele instapmodel-wetsuit op de markt te zijn en tevens een van de snelste en meest energie-efficiënte.

Prijzen:
Outdoor Fitness: Best on Test
Triathlon Plus: Gold Award
Lava Magazine: 10 Beoordeling

Maat L | lengte: 168-183 cm | gewicht: 68-78 kg | borst: 94-99 cm

Let op: dit demo wetsuit heeft tijdens het passen kleine beschadigingen opgelopen aan het been (zie: foto's), dit is volledig gerepareerd.

Specificaties
  • Kwaliteit Instap wetsuit
  • Merken Zone3
  • Type Demo wetsuit
  • Kleur Blauw
  • Geslacht Dames
  • Categorie Zone3 triathlon 2015
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Carnage 2.0 Demo wetsuit lange mouw dames ST 40% Korting BTTLNS Carnage 2.0 Demo wetsuit lange mouw dames ST (WGBR336)

Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft geen beschadiging. Deze heeft als demo in de winkel gehangen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€799,-

€478,95

  Je bespaart €320,05 (incl. BTW)

BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw demo wetsuit heren ML 40% Korting BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw demo wetsuit heren ML (WGBR382)

Het BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Ceto is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft geen beschadigingen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€199,95

€119,95

  Je bespaart €80,- (incl. BTW)

BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw gebruikt wetsuit heren SM 40% Korting BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw gebruikt wetsuit heren SM (WGBR283)

Het BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Ceto is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit heeft 1x nagelschade bij de nek. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€199,95

€119,95

  Je bespaart €80,- (incl. BTW)

Zone3 Terraprene Vision lange mouw gebruikt wetsuit heren 27% Korting Zone3 Terraprene Vision lange mouw gebruikt wetsuit heren (WGBR349)

Met de nieuwe Zone3 Terraprene Vision lange mouw wetsuit haal je het duurzaamste wetsuit in huis. Het is de eerste in zijn soort die is voorzien van een baanbrekend nieuw materiaal van Yamamoto - Terrapene. Terraprene is een geavanceerd biologisch afbreekbaar rubber dat aan het einde van zijn levensduur in 522 dagen biologisch afgebroken kan worden. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op het rechter bovenbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde nagelbeschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€499,-

€359,95

  Je bespaart €139,05 (incl. BTW)

Sailfish Atlantic lange mouw wetsuit gebruikt dames L 20% Korting Sailfish Atlantic lange mouw wetsuit gebruikt dames L (WGBR360)

Hoe langer je zwemt, hoe comfortabeler je in het water bent, dit geldt vooral als je zwemt met een Sailfish Atlantic 2.0 lange mouw wetsuit dames als metgezel. De Atlantic is ontworpen voor de meest ambitieuze open water zwemmers, maar ook voor de beginners die bijvoorbeeld de voorkeur geven aan de schoolslag. Het combineert een uitstekende aerodynamica met de lichtheid en vrijheid van normale zwemkleding, dit maakt hem tot het perfecte hybride wetsuit. Het Ergo Fit design garandeert een optimale pasvorm, terwijl de zachte binnenvoering voor maximaal comfort zorgt. Het 0,5-2 mm dikke neopreen maakt de Atlantic veel dunner dan een typisch wetsuit en biedt daardoor een licht drijfvermogen en een zeer goede thermische isolatie. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft vieze plekken op het oranje gedeelte. let op dit is niet kapot  Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€249,95

€199,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

BTTLNS Tormentor 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren MT 45% Korting BTTLNS Tormentor 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren MT (WGBR386)

Het BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit is volledig vernieuwd en nog beter dan zijn voorganger. Door het gebruik van een super samengestelde huidcoating heeft BTTLNS een manier gevonden om de waterbestendigheid te minimaliseren. Een uitstekende flexibiliteit wordt bereikt door het gebruik van een eendelig schouderpaneel. Dit paneel is gemaakt van hoogwaardig 1,5 mm Yamamoto 40#cell neopreen. Door het gebruik van een v-gesneden halsconstructie is BTTLNS erin geslaagd om de druk en schaafwonden in het halsgebied te verminderen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft diverse nagelschades op de linker en rechterarm. diverse nagelschades op het bovenbeen rechts. en de onderkant is beschadigd. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€549,-

€299,95

  Je bespaart €249,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Zone3 Vision demo wetsuit dames maat L

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.