Uitverkoop
De Zone3 Vision fullsleeve wetsuit dames is voorzien van Full Speed FLo coating, dit verlaagt de weerstand en verhoogt de snelheid.
Alle panelen van dit pak hebben een hoge rekbaarhied, dit maakt de Vision het meest comfortable wetsuit van Zone3.
Het onderlijf is voorzien van 5mm dik neopreen (maximaal toegestaan volgens het ITU), het schouderpaneel is voorzien van 2 mm neopreen.
De YKK rits zorgt ervoor dat je het het pak makkelijk aan en uit kunt trekken.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gerepareerde beschadigingen op de buik en linkerbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadgging van wetsuit kunt zien.
€299,-
€149,95Je bespaart €149,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Zone3 Vision fullsleeve wetsuit dames
De Zone3 Vision fullsleeve wetsuit dames is voorzien van Full Speed FLo coating, dit verlaagt de weerstand en verhoogt de snelheid. Alle panelen van dit pak hebben een hoge rekbaarhied, dit maakt de Vision het meest comfortable wetsuit van Zone3. Het onderlijf is voorzien van 5mm dik neopreen (maximaal toegestaan volgens het ITU), het schouderpaneel is voorzien van 2 mm neopreen. De YKK rits zorgt ervoor dat je het het pak makkelijk aan en uit kunt trekken.
Eigenschappen:
- Full Speed Flo coating voor een minimale weerstand in het water om hogere snelheden te bereiken.
- Pro Speed Cuffs op de armen en benen om het pak tijdens de wisseling zeer snel uit te kunnen trekken. Zo bespaart u kostbare tijd – kunt u het record van 5 seconden breken!?
- Zeer elastisch neopreen van 2 mm dik rond de schouders en armen voor flexibiliteit, dat betekent optimale bewegingsvrijheid en minder kans op zere schouders.
- Maximale drijfpanden van 5 mm dik van de heupen tot de knieën om de positie van het lichaam in het water te verbeteren en uw krachten te sparen, zeker als u nog moet fietsen en hardlopen na het zwemmen.
- Neopreen is niet alleen een comfortabel en goed presterend materiaal, het is ook duurzaam. Dit pak gaat jaren mee.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
25% Korting
BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw gebruikt wetsuit heren M
(WGBR362)
Het BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Ceto is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op de rug. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u het beschadigde wetsuit kunt zien.
€199,95
€149,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
21% Korting
Orca Athlex Flex V2 lange mouw gebruikt wetsuit heren 8
(WGBR361)
De Orca Athlex Flex V2 Wetsuit, gemaakt van Yamamoto neopreen, biedt een uitstekende combinatie van hoge elasticiteit en gemiddeld drijfvermogen. Dit wetsuit is speciaal ontworpen voor zwemmers die van nature een correcte waterpositie kunnen behouden en op zoek zijn naar maximale bewegingsvrijheid. Door het gebruik van dunne materialen in het bovenlichaam en een gemiddelde dikte in de benen, zorgt dit model voor een optimale balans tussen flexibiliteit en ondersteuning. Bij aankoop van de Athlex Flex V2 ontvang je Fabric Gloves, waarmee je het wetsuit eenvoudig aantrekt zonder het neopreen te beschadigen. De Athlex Flex V2 Wetsuit is ideaal voor zwemmers die een balans zoeken tussen natuurlijke bewegingsvrijheid en hydrodynamische efficiëntie, zonder concessies te doen aan snelheid en comfort. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een klein gaatje op de rechter mouw en 3x nagelschade. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u het beschadigde wetsuit kunt zien.
€369,-
€289,95Je bespaart €79,05 (incl. BTW)
27% Korting
2XU Propel:1 lange mouw demo wetsuit zwart/oranje heren M
(WGBR381)
Dit veelzijdige 2XU Propel:1 lange mouw wetsuit is gemaakt voor de ambitieuze atleten die opzoek zijn naar een pak waarmee ze het de meer ervaren triatleten moeilijk kunnen maken.
Het is een allround pak uitgerust met veel van de technische kenmerken omaspirant-zwemmers een winnend voordeel te geven.
Tevenz zorgt dit wetsuit voor een perfecte verhouding tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit. Dit pak heeft geen beschadiging.
€400,-
€289,95Je bespaart €110,05 (incl. BTW)
43% Korting
BTTLNS Carnage 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren ST
(WGBR375)
Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een scheur bij het kruis. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde nagelbeschadiging van het wetsuit kunt zien.
€799,-
€449,95Je bespaart €349,05 (incl. BTW)
30% Korting
Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit heren
(WGBR351)
Het Zone3 Agile wetsuit voor heren is hét ideale instapmodel voor openwaterzwemmers en triatleten die comfort, ondersteuning en prestaties zoeken zonder de hoofdprijs te betalen. Dankzij een combinatie van 2 mm, 3 mm en 4 mm drijfpanelen blijf je gestroomlijnd in het water, wat vermoeidheid vermindert en je techniek verbetert. De flexibele schouderpanelen zorgen voor meer bewegingsvrijheid, terwijl de Speedflo- en Smoothskin-coatings de weerstand minimaliseren voor nóg meer snelheid. Wat de Agile écht onderscheidt, zijn de details: volledig gelijmd en blind gestikte naden (dus geen flatlock), een duurzame Talon Resistant coating tegen nagelscheuren en Pro Speed manchetten voor snelle. Een uitstekende keuze voor wie met vertrouwen zijn eerste meters in open water wil maken, of zijn eerste triathlon. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade bij de rechter oksel. 1x nagelschade linker schouder en 1x een klein gaatje op de linker arm Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde nagelbeschadiging van het wetsuit kunt zien.
€259,-
€179,95Je bespaart €79,05 (incl. BTW)
38% Korting
BTTLNS Tormentor 3.0 wetsuit gebruikt lange mouw heren S
(WGBR300)
Het BTTLNS Tormentor 3.0 wetsuit lange mouw heeft een doorontwikkeling ondergaan en maakt gebruik van de nieuwste features in de ‘wetsuit-wereld’. De Tormentor is ‘het wetsuit’ voor gevorderde athleten die zoek zijn naar de beste positie in het water en maximale snelheid waarbij de laatste seconden tellen! Minimale energie belasting en een maximaal uithoudingsvermogen wordt bereikt door de ultieme flexibiliteit van de “one-piece shoulder panel” constructie. In combinatie met hoogwaardige 40#cell SCS Yamamoto 1 mm neopreen loopt dit over de volledige borst, schouders en bovenarmen voor maximale stretch tijdens iedere zwemslag. Het toegepaste NanoAerodome 5mm op het middelpunt van het lichaam, volledige SCS coating, Speed-Lift dijbeen-panelen en SpeedCuffs op de polsen zorgen voor een van de snelste wetsuits aan de startlijn. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade bij de rechteroksel. bij het rechterbeen is er professioneel een nieuw stuk ingezt. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€649,-
€399,95Je bespaart €249,05 (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Zone3 Vision fullsleeve wetsuit dames gebruikt maat XS
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.