Zone3 Vision lange mouw demo wetsuit heren 2020 maat S  WGBR128 Uitverkoop

Zone3 Vision lange mouw demo wetsuit heren 2020 maat S

WGBR128 | Schrijf de eerste review! 84140 84140 607128942368

Prestaties en comfort staan altijd boven aan de lijst bij het ontwerpen van Zone3-producten en de Zone3 Vision lange mouw wetsuit heren combineert dat ook nog eens met fantastische looks en een goede prijs/kwaliteitverhouding.

Voor dit jaar hebben we ons laten inspireren door onze high-end Vanquish wetsuits, we hebben een aantal van de belangrijkste kenmerken van dat wetsuit overgebracht naar de Vision wat er voor gezorgt heeft dat dit 's werelds snelste instapniveau-wetsuit is geworden.

Als je een klein budget hebt maar toch snel wilt zwemmen en energie wilt besparen tijdens het zwemmen, dan moet dit het pak voor je zijn.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€349,95

169,95 €169,95

Je bespaart €180,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Zone3 Vision lange mouw wetsuit heren

Bij het testen van 15 andere wetsuits verklaarde Lava Magazine dat "de Vision staat bovenaan de lijst als het gaat om de prijs/kwaliteit en dat voor de helft van de prijs van veel andere top tier wetsuits, de Vision biedt de flexibiliteit en een goede fit die bijna overeenkomt met het beste van het beste".

Terwijl Triathlon Plus het pak hun Gold Award heeft toegekend met een 5/5 voor Performance een 5/5 voor prijs/kwaliteit en een 5/5 overall, het enige wetsuit dat ooit de volledige punten behaalde. In de review stond dat "het niet overdreven is om te zeggen dat dit pak onze zwemmers wegblaast en de perfecte pasvorm had"

Met genoegen kunnen we zeggen dat de nieuwste versie van de Vision nu nog beter is geworden!

Wat maakt dit product anders?
- 's Werelds snelste instapmodel voor beginners, geïnspireerd door ons snelste wetsuit ooit, de Vanquish.
- Eco Friendly Neopreen: gemaakt van gerecyclede rubberbanden waardoor we het energieverbruik en de CO2-uitstoot met 200 g per pak verminderen.
- Nieuwe FlexFit-schouderpaneel indeling en Free Flex-voering, ontworpen in het Verenigd Koninkrijk, om nog meer flexibiliteit en extra bereik in het waater te bieden.
- Mooi uitziend pak met volledige Speedflo-coating voor vermindering van de weerstand.

Eigenschappen:
- Topkwaliteit wetsuit voor heren
- Snelste instapmodel op de markt
- Winnaar van Triathlon Plus Gold Award
- Eco-vriendelijk neopreen (minder CO2 uitstoot en energieverbruik)
- Flexibele torso dankzij 2mm dik FlexFit schouder paneel
- Speed-Flo coating reduceert de weerstand in het water
- Geoptimaliseerde 5mm panelen op de bovenbenen zorgen voor een betere stroomlijning
- Gemakkelijk aan- en uit te trekken dankzij Pro Speed manchetten
- Gelijmde naden voor uitstekende flexibiliteit, duurzaamheid en comfort
- Stevige en betrouwbare YKK ritssluiting

De Vision is een wetsuit van ongelooflijk hoge kwaliteit dat ontworpen is om het meest comfortabele instapmodel-wetsuit op de markt te zijn en tevens een van de snelste en meest energie-efficiënte.

Prijzen:
Outdoor Fitness: Best on Test
Triathlon Plus: Gold Award
Lava Magazine: 10 Beoordeling
220 Triathlon Magazine: 92% beoordeling

Specificaties
  • Flexibiliteit Beperkt
  • Kwaliteit Instap wetsuit
  • Merken Zone3
  • Type Demo wetsuit
  • Soort Borstcrawl
  • Kleur Blauw
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Zone3 triathlon 2020
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Neopreen zwemsokken en zwemhandschoenen voordeelset zwart/goud 24% Korting BTTLNS Neopreen zwemsokken en zwemhandschoenen voordeelset zwart/goud (0120016-087)

De BTTLNS voordeelset bestaat uit de Neopreen zwemsokken Caerus 1.0 en de Neopreen zwemhandschoenen Boreas 1.0, deze zijn essentieel om je voeten en handen warm te houden tijdens het zwemmen in koud water.  Door het 3mm neopreen van topkwaliteit ben je ten alle tijden beschermd tegen de ijskoude en ruwe omstandigheden van het open water. Door de langere klittenbandsluiting, gelijmde en dubbel gestikte naden, heeft BTTLNS een ultieme handschoen gecreëerd om uw handen warm te houden in het ongetemde water. Let op: vergeet niet in de maattabel te kijken voor de juiste maat!

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€79,90

€59,95

  Je bespaart €19,95 (incl. BTW)

BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 (0418003-000)

Met het BTTLNS Neopreen lijm wetsuit reparatie set Vigor 1.0 bent u in staat zelf beschadigingen in uw wetsuit te repareren. Deze reparatie set bevat speciaal ontwikkelde soepel blijvende neopreenlijm om scheurtjes van nagels of andere scherpe voorwerpen in uw triathlon wetsuit te repareren. Super sterke, duurzame, snel drogende, zwarte neopreen lijm in een 30ml verpakking. Tevens bevat deze reparatieset neopreen schijfjes en een bandje van verschillende formaten zodat u ook in staat bent diepe scheuren te repareren!

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€17,95

 (incl. BTW)

BTTLNS Wetsuit kledinghanger Defender 2.0 zwart BTTLNS Wetsuit kledinghanger Defender 2.0 zwart (0320001-010)

De BTTLNS Wetsuit kledinghanger Defender 2.0 is een speciaal voor wetsuits ontworpen kledinghanger van extra stevig en breed kunststof. Dit zorgt ervoor dat de schouders van uw wetsuit goed in vorm blijven en niet gaan doorhangen tijdens het drogen en/of opbergen. Deze wetsuit kledinghanger versnelt het droogproces, doordat hij extra breed is staat het wetsuit open en hangt het materiaal niet tegen elkaar. Deze vernieuwde 2.0 versie is gemaakt van een nieuwe soort kunststof, waardoor de hanger nog meer stevigheid biedt. Tevens is de anti-slip laag aangepast, waardoor het wetsuit beter op de hanger blijft hangen met ‘open rits’. Kleursamenstelling: Divine black-Prestige silver.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€14,95

 (incl. BTW)

Zone3 Advance lange mouw gebruikt wetsuit heren MT 26% Korting Zone3 Advance lange mouw gebruikt wetsuit heren MT (WGBR398)

Het Zone3 Advance lange mouw wetsuit is al lang bekend als het beste instap model op de markt. Opnieuw is dit wetsuit met zijn verbeteringen een stap voorwaarts en bouwt het voort op het fundament van zijn voorganger. De belangrijkste vernieuwing is dat dit wetsuit nu ook uitgerust is met Yamamoto. Dit wetsuit is een briljant all-round wetsuit voor een geweldige prijs. De Advance is de perfecte keuze voor zowel beginnende als gevorderde zwemmers. Het is een comfortabel wetsuit wat geschikt is voor prestatie gerichte trainingen en wedstrijden of voor uw ontspanning in het open water. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij de rechteroksel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€369,-

€269,95

  Je bespaart €99,05 (incl. BTW)

BTTLNS Triton 1.0 mouwloos gebruikt wetsuit heren L 21% Korting BTTLNS Triton 1.0 mouwloos gebruikt wetsuit heren L (WGBR399)

Het BTTLNS Triton 1.0 mouwloos wetsuit is geïnspireerd op de kwaliteiten en eigenschappen van de Rapture 2.0 maar dan zonder lange mouwen. Doordat dit een mouwloos wetsuit is, profiteert u van maximale bewegingsvrijheid rondom de schouders. Deze bewegingsvrijheid komt voornamelijk omdat u op de schouders geen belemmering ervaart van het neopreen materiaal. Dit fantastische instapmodel maakt ook weer gebruik van Yamamoto neopreen, wat zorgt voor uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Dit wetsuit is uitermate geschikt voor beginnende zwemmer die graag geen enkele belemmering in bewegingsvrijheid rondom de schouders wenst, of vaak zwemt in hogere water temperaturen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op de buik. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde nagelbeschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€279,95

€219,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

2XU Propel:1 lange mouw gebruikt wetsuit zwart/oranje heren 25% Korting 2XU Propel:1 lange mouw gebruikt wetsuit zwart/oranje heren (WGBR353)

Dit veelzijdige 2XU Propel:1 lange mouw wetsuit is gemaakt voor de ambitieuze atleten die opzoek zijn naar een pak waarmee ze het de meer ervaren triatleten moeilijk kunnen maken. Het is een allround pak uitgerust met veel van de technische kenmerken omaspirant-zwemmers een winnend voordeel te geven. 

Tevenz zorgt dit wetsuit  voor een perfecte verhouding tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit.  Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft bij delinker bovenarm een klein scheurtje op de naad.  Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€400,-

€299,95

  Je bespaart €100,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Zone3 Vision lange mouw demo wetsuit heren 2020 maat S

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.