Zone3 Vision mouwloos wetsuit heren gebruikt maat MT  WGBR12 Uitverkoop

Zone3 Vision mouwloos wetsuit heren gebruikt maat MT

WGBR12 | Schrijf de eerste review! 72716 72716 607128942801

Prestaties en comfort staan altijd boven aan de lijst bij het ontwerpen van Zone3-producten en de Zone3 Vision mouwloos wetsuit heren combineert dat ook nog eens met fantastische looks en een goede prijs/kwaliteitverhouding.

Voor dit jaar hebben we ons laten inspireren door onze high-end Vanquish wetsuits, we hebben een aantal van de belangrijkste kenmerken van dat wetsuit overgebracht naar de Vision wat er voor gezorgt heeft dat dit 's werelds snelste instapniveau-wetsuit is geworden.

Als je een klein budget hebt maar toch snel wilt zwemmen en energie wilt besparen tijdens het zwemmen, dan moet dit het pak voor je zijn.

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gerepareerde beschadigingen boven het kruis, heup en op het rechterbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadgging van wetsuit kunt zien.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€274,95

109,95 €109,95

Je bespaart €165,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Zone3 Vision mouwloos wetsuit heren

Wat maakt dit product anders?
- 's Werelds snelste instapmodel voor beginners, geïnspireerd door ons snelste wetsuit ooit, de Vanquish.
- Mouwloos pak voor gebruik in warmere wateren.
- Mooi uitziend pak met volledige Speedflo-coating voor vermindering van de weerstand.
- Eco Friendly Neopreen: gemaakt van gerecyclede rubberbanden waardoor we het energieverbruik en de CO2-uitstoot met 200 g per pak verminderen.

Eigenschappen:
- Full Speed Flo coating voor een minimale weerstand in het water om hogere snelheden te bereiken.
- Pro Speed Cuffs op de armen en benen om het pak tijdens de wisseling zeer snel uit te kunnen trekken. Zo bespaart u kostbare tijd – kunt u het record van 5 seconden breken!?
- Zeer elastisch neopreen van 2 mm dik rond de schouders en armen voor flexibiliteit, dat betekent optimale bewegingsvrijheid en minder kans op zere schouders.
- Maximale drijfpanden van 5 mm dik van de heupen tot de knieën om de positie van het lichaam in het water te verbeteren en uw krachten te sparen, zeker als u nog moet fietsen en hardlopen na het zwemmen.
- Neopreen is niet alleen een comfortabel en goed presterend materiaal, het is ook duurzaam. Dit pak gaat jaren mee.

Specificaties
  • Kwaliteit Instap wetsuit
  • Merken Zone3
  • Type Gebruikt wetsuit
  • Kleur Blauw
  • Geslacht Heren
  • Categorie Zone3 triathlon 2021
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit heren SM 22% Korting Zone3 Agile fullsleeve gebruikt wetsuit heren SM (WGBR258)

Het Zone3 Agile gebruikt fullsleeve wetsuit is perfect voor als je nieuw bent in het open water zwemmen of triatlon. De Agile de metgezel die u nodig heeft om uw lichaam warm te houden, is comfortabel en ondersteund u tijdens uw eerste open water sessies. Met een combinatie van twee, drie en vier millimeter drijfvermogen panelen, zorgt de Agile ervoor dat je lichaam gestroomlijnd blijft in het water, waardoor je minder snel vermoeid raakt en je je techniek en snelheid kunt verbeteren. De combinatie van een high-stretch schouderpaneel voor meer flexibiliteit, verbetert de Agile de vorm verder door de luchtweerstand aanzienlijk te verminderen, waardoor u uw potentiële bereik bij elke armtrekking vergroot. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een klein scheurtje bij de neklap. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€238,95

€184,95

  Je bespaart €54,- (incl. BTW)

Zone3 Aspire thermal fullsleeve gebruikt wetsuit zwart/oranje heren ML 28% Korting Zone3 Aspire thermal fullsleeve gebruikt wetsuit zwart/oranje heren ML (wgbr257)

Het Zone3 Aspire thermal fullsleeve gebruikt wetsuit is ideaal als het water kouder is en je toch graag warmer wilt blijven in het water. Het pak is specifiek ontworpen om met uw eigen lichaamswarmte, de belangrijkste spieren en organen warm te houden. Het bekroonde Aspire pak is de basis van dit pak, wat specifiek aangepast is voor de herfst, winter en lente. Door gebruik te maken van 100% Yamamoto neopreen is het wetsuit ondanks de dikkere voering nog steeds flexibel en licht. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft op beide oksels een lichte beschadiging. en op de rechter enkel een klein puntje. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien. De SCS Nano coating zorgt voor minder weerstand en voor de metallic gouden Pr-Speed manchetten.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€599,-

€429,95

  Je bespaart €169,05 (incl. BTW)

BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit gebruikt heren maat SM 54% Korting BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit gebruikt heren maat SM (WGBR241)

Het BTTLNS Gods wetsuit Tormentor 2.0 wordt geprezen door zijn sublieme bewegingsvrijheid rond de schouders en geweldige drijfvermogen. Een minimale waterweerstand door Nano SCS coating technologie en Pro-AeroFlow grippers voor maximale overdracht van kracht resulteren in jouw persoonlijke recordtijd! "One piece shoulder panel design" gemaakt van 1,5mm Yamamoto #40 cell SCS neopreen voor ongekende bewegingsvrijheid en maximaal comfort. Aanzienlijke verhoging van het drijfvermogen door een NanoAerodome paneel op de voorzijde van borst tot knieën zodat jouw ligging perfect is. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit heeft nagelscheurtjes op beide schouders/oksels en bij het kruis. op de rug zit een klein beschadigd puntje. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€549,95

€249,95

  Je bespaart €300,- (incl. BTW)

Zone3 Advance lange mouw gebruikt wetsuit heren ST 32% Korting Zone3 Advance lange mouw gebruikt wetsuit heren ST (WGBR325)

Het Zone3 Advance lange mouw wetsuit is al lang bekend als het beste instap model op de markt. Opnieuw is dit wetsuit met zijn verbeteringen een stap voorwaarts en bouwt het voort op het fundament van zijn voorganger. De belangrijkste vernieuwing is dat dit wetsuit nu ook uitgerust is met Yamamoto. Dit wetsuit is een briljant all-round wetsuit voor een geweldige prijs. De Advance is de perfecte keuze voor zowel beginnende als gevorderde zwemmers. Het is een comfortabel wetsuit wat geschikt is voor prestatie gerichte trainingen en wedstrijden of voor uw ontspanning in het open water. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een gerepareerde beschadiging op de schouder. ook was die op enkele plekken gescheurd op de naam maar dit is allemaal gerepareerd.  Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadgging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€328,95

€222,95

  Je bespaart €106,- (incl. BTW)

BTTLNS Tormentor 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren XL 32% Korting BTTLNS Tormentor 2.0 gebruikt wetsuit lange mouw heren XL (WGBR291)

Het BTTLNS Tormentor 2.0 wetsuit is volledig vernieuwd en nog beter dan zijn voorganger. Door het gebruik van een super samengestelde huidcoating heeft BTTLNS een manier gevonden om de waterbestendigheid te minimaliseren. Een uitstekende flexibiliteit wordt bereikt door het gebruik van een eendelig schouderpaneel. Dit paneel is gemaakt van hoogwaardig 1,5 mm Yamamoto 40#cell neopreen. Door het gebruik van een v-gesneden halsconstructie is BTTLNS erin geslaagd om de druk en schaafwonden in het halsgebied te verminderen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft nagelschade op de rechter schouder en beschadiging achter enkels. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€549,-

€369,95

  Je bespaart €179,05 (incl. BTW)

Zone3 Agile fullsleeve Gebruikt wetsuit heren S 22% Korting Zone3 Agile fullsleeve Gebruikt wetsuit heren S (WGBR308)

Het Zone3 Agile fullsleeve wetsuit is perfect voor als je nieuw bent in het open water zwemmen of triatlon. De Agile de metgezel die u nodig heeft om uw lichaam warm te houden, is comfortabel en ondersteund u tijdens uw eerste open water sessies. Met een combinatie van twee, drie en vier millimeter drijfvermogen panelen, zorgt de Agile ervoor dat je lichaam gestroomlijnd blijft in het water, waardoor je minder snel vermoeid raakt en je je techniek en snelheid kunt verbeteren. De combinatie van een high-stretch schouderpaneel voor meer flexibiliteit, verbetert de Agile de vorm verder door de luchtweerstand aanzienlijk te verminderen, waardoor u uw potentiële bereik bij elke armtrekking vergroot. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij het kruis. bij de rechter pols zit een kleine beschadiging. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€259,-

€199,95

  Je bespaart €59,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Zone3 Vision mouwloos wetsuit heren gebruikt maat MT

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.